Įkraunama...
Įkraunama...

Juodųjų auklių sąrašas-2

Kadangi praėjusi tema buvo uždaryta, atidarau nauja ir perkeliu sąrašą:


 i 
Mielos mamytės,
turiu kelis prašymus šiai temai. ! 
Aprašant auklę prašau:
* neskelbti žmogaus asmens kodo; gimimo datos (metus galite paminėti);
* neminėti tikslios gyvenamosios vietos (galima miestą, rajoną, gatvę ir namo nr, bet jokių būdu ne buto);
* nevartoti necenzūrinių žodžių įžeidžiančių žmogaus garbę ir orumą;
* aprašyti kuo tiksliau situaciją ( o ne "geriau nesusidėkite" ar "vaje vaje saugokitės");


Išsiaiškinus kad auklė apšmeižta - galite sulaukti įspėjimo ir iš forumo administracijos.

Pagarbiai,
Moderatorė Getter


VILNIUS
Laima CIBULSKIENE (~ 60 m)
Olga DAMBRAUSKAITE (49 M) gyv. Skroblu g., nasle (3 kartus), vaiku neturi, issilavinimas vaiku medicinos sesers, kudykiu namuose dirbus
Tatjana BUTRIMIENE, gyvenancia Vaisiu g. 15, mob. 868037700
Asta ALENCIKIENE (36 m), gyv Lazdynuose
Stase PEM... (50-60 m)
Gene ? (60 m), gyvena Seskineje, giriasi, kad dirbo pas dizainerę Talaikytę
Genute ? (pagyvenusi), zila, maza, tyliai sneka. ziuri is padilbiu, turi viena dukteri, kuri mokinasi LTU, nasle, tel. nr. 868417799, gyv. prie Vingio parko
Stase VAICIUNIENE, gyvena Riesej
Marija (Maryte) ? (54 m), iš Jeruzalės. Gyvena Rugių g., neaukšto ūgio. Ji labai ieško turtingų šeimų. "Iš pradžių tokia miela, maloni, paskui pradeda ragelius rodyti".
Saule Ceponyte, gim.1981m.
Jurate Vircinskaite, 30 metu. Turi keturis(!!!) savo vaikus, melage ir vagile.
Onute. ~70 m, iš Baltupių, pražilusiais truputį garbanotais plaukais, apie 170 cm ūgio, stamboka. Visa diena buna lauke, laukia kol gris tervai, kad padetu parsinesti vaika, lauke visad laiko vaika sedomis, neiskelia is vezimuko.
Kristina, gyvena Seskinej, Laisves pr. 65 berods. Tel. 8604 38268. "jei negertu, butu sauni moteriske.. Bet cia jau liga... Gerti nuo pat ryto..."
Angelė Gavėnienė, gyvenanti Taikos 63name, telefonas 2410318. "Vieną dieną neatėjo į darbą, o paskambinusi kažką melavo apie blogą sveikatą, bent 3 ligas, nors iš balso ir kalbos supratau, kad ji visai girta..."
Renata Bereznovska gyvena Salotėje. Apvogė šeimą...
Andžela 30 m., gyvena Zveryne, sako, jog turi 10 m. dukteri, mob. 67654910. "Pasodindavo 10 mėn vaiką ant ovos ir nueidavo, neprižiūrėdavo. Palieka atdarą balkoną vaiku iesant ant žemės (čia žiemą). Rėkė ant vaiko, jis norėjo dėmesio..."
Lena Lebedevienė, gyv Vilniaus raj., 35 m. "Viską leisdavo vaikui, net žaisti su vaistais. Po jos darbo bute kai šiukšlyne, valgydavo kaip už du..."
Galina iš Šeškinės, 65 metų pensininkė, chemikė. Gyvena Buivydiškių gatvėj. SKaito tėvams moralus kaip reikia auginti, mažai prižiūri vaiką.
Rasa Šmergelienė iš Justiniškių, Rygos g., 40 m. "Pradžioje buvo viskas normaliai, bet po kokio mėnesio pradėjo niekada nebegalėt vaiko žiūrėt; nevala didžiausia. Kartais vaiką palikdavo savo 13 m dukrai saugot."
Virginija Mažvilienė iš Fabijoniškių. "Mergaite prases jau ant puodo, nebesipraso, arbatos nedawinejo, pastebejau, kad ir witaminu nebedawinejo, dedas, kad labai gerai moka priziuret, o istikruju nieko nemoka, pasakiau pastabas,o ji JO JO taip as ir darau nu ka jus tai aisku jo jo duodu witaminus, sodinu ant puodo ir t.t."
Genutė Ragušienė žiauriai elgiasi su vaikiukais.
Rita Skripskienė is Marcinkevičiaus gatvės. Mušė vaiką, rėkė: "jei tu rėksi aš tave atiduosiui dėdei, dėde, ateik ir pasiimk tu tą bjaurų vaiką, tuoj atiduosiu tave dėdei, o jis paims diržą ir tave muš, va tada tu žinosi, ar nori pas dėdė?"
Aldona M. iš Subačiaus g-ves tel. 8 5 2601030, alkoholikė!
Jadvyga iš Šeškinės. 61name, TEL. 246 46 75. Dėl jos klausti nario "bumbum".
Aušrinė Selskienė 862277462, gyvena Justiniškėse, Taikos g., apie 50 m. Sakosi dirbusi Amerikoje. Netaktiška, dažnai trinasi prie šeimos svečių. Kuo toliau, tuo mažiau tvarkydavo. "Pastebėjau, kad turi moteriškė rimtų psichologinių problemų, depresuoja, isterikuoja." "Vieną vakarą grįžusi ankstėliau radau "žiauriai nusiaubtus namus"; toks įspūdis, kad vaikas buvo paliktas vienas - sienos apipaišytos, žaisų primėtyta visose įmanomose ir neįmanomose vietose (pvz. balkone), rūbų taip pat, indų kalnas paliktas..."
Gina Valiukaitė 20m. "panelė, be jokio atsakomybės jausmo, ėmė ir vieną dieną visai neatėjo į darbą."
VANDA is Fabijoniskiu, berods Zadeikos g.. Apie 50 m., smulkute, neauksta, trumpu tamsiu plauku. Vyras - buves Lietuvos sporto cempionas. Per prievartą sodindavo priešais TV, kad tik nerreikėtų vaiko prižiūrėt. Pati valgydavo, vaikui nieko neduodavo, net sausainio nepasiųlydavo. "Kai ja uzknisdavo - per prievarta ivyniodavo mergaitę i kaldra, kad ji net nepajudetu - ir puse valandos migdydavo .... nors ji visai nenori miegelio dar ..."; "isejusi is tualeto net ranku nenusiplauna - tuoj tiesiai maitinti mergaitės". Maitindavo pagal save, neklausė mamos prašymo neduot karvės pieno ir pan.
Tatjana Kuzminskiene iš Pilaitės, tokia nestambi, su akiniais, rudi plaukai iki peciu, turi savo abituriente dukra, o vyras, pasask jos - filologas, bet kasa griovius.. Visai neprižiūri vaiko, palieka jį vieną kambary. Vagia maistą.
Marytė Korsakienė gyvena Pašilaičiuose. Rado girtą su vaiku.
Genovaitė Butkienė, gim. Radviliškio raj., 1955, 2005 m. gyvena L. Giros g., Fabijoniškėse, Vilnius, 8 680 10297 (gali buti pasikeites). teigia, kad užaugino 7 berniukus, kad dirba jau 14 metų su vaikais, turi daug rekomendacijų. Mėgstama frazė apie savo darbštumą “pirmoj vietoj žiūriu vaiką, kiek yra salygų aš nepalieku šiukšlyno po savęs”.
Vida, gyvena prie stoties, apie 45 m. Girta atėjo prižiūrėt vaiko.
Lina Ginevičienė iš Lazdynų, vagia! 40 metų, normalaus kūno sudejimo, labai mandagi. Vagia ji bet ką: suvenyrus, vaikų žaislus, apatinį trikotažą. Vogtus daiktus vėliau kam nors atiduoda veltui.
Lidija Panina (54 m.) . Gyvena N.Vilnioje, Parko g. "vaikas išleidžiamas į lauką pusplikis. Diktatorė, esesininkė, rėksnė, isterikė.
Papildyta:
pridedu ir "blogųjų" KAUNIEČIŲ auklių sąrašą:

KAUNAS
Valerija , Kalnieciu 255name tel 867821389, Priklausoma nuo alkoholio, O jei paprastai tai grizom namo ir radom girta
colorred]Nijole MISELIENE (54 m), buvusi darzelio aukletoja
Katre GURAUSKIENE (52 m)
Vida JURGAITIENE (42)
Renata PIMPYTE (22 m), gyv. prie Girstupio, neauksta, smulki, trumpi ryzi plaukai, dirbusi kirpyklloj
Adele ?, gyvena centre
Danute ?, gyvena nuosavam name Z.Sanciuose
Onute SPUDIENE (61 m), gyv. Kulvos g, tel 8 615 31496
Vaida, berods 23 metu, trumpais tamsiais plaukais. Gyvena Taikos pr.
Regina Armanavičienė Gyvena ji Taikos pr.
Jai 55 m, jau pensininkė. "Žiūri TV dieną, l.nešvariai plauna indus, sauskelnių nekeičia - vieną dieną iššuto beveik iki žaizdų, kai pabuvo su aukle, nustojo vaikščioti mergytė..."
Ramutė Ambrazaitienė - nestabilios psichikos žmogus,vaidenasi kad ją persekioja,bijo su vaiku į lauką išeiti.
Nida gyv Šilainiuose, priešais Taubūčius, pedagogė apie 50 m. "Grįžusi į namus radau ją girtą".
Regina Bičkienė gyvena Centre. Nors gerai dirba, bet gali bet kada išeiti. Ne dėl pinigų, bet bijo labai kritikos. Sukritikuosi, tai kitą dieną jos nebelauk ...
Julė gyv. Eiguliuose. Su rusišku akcentu kalba, tokia smulkutė, nuolat su odine mėlyna striukyte vaikšto. Dėl jos klausti nario "mamukas".
Laima (pagal pasa Limute) gyvena Silainiuose. Rado girtą namie su vaiku.
Virginija is Kauno Gyvena Kalnieciu 255.Tel nr. 8 678 21389; Labai geri norai pas ja,ir pazadai,tik viena problema-griztam namo o ji viena "granto" bonka isgerus.
Irena Taujanskienė GYvena Geležinio Vilko gt. Šviesiais plaukais iki pečių. Apie 55-60m. Gryžus vaiką radau su praskeltu antakiu, didžiausiu guzu kaktoj, nubrozdinta nosim. Sakysit, pasitaiko visom, bet esmė ta, kad jai reikėdavo TIK prižiūrėti vaiką. Esmė dar ta, kad buvom specialiai jai nupirkę telefoną, kortelę, bet nesiteikė pranešti, kad taip nutiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 09 birželio 2010 - 23:24
QUOTE(knielita @ 2006 03 09, 18:24)
Suzinojau va toki dalyka, tiesiog issisnekejom apie aukles ir suzinojau  doh.gif
Zodziu nezinau nei vardo nei tel. numerio, gal po kiek laiko pavyks issiaiskinti, bet moteriske jau pensininke, dirba 1-uose Silainiuose ir saugo mergyte 2,5 m. Mergytes vardas regis prasideda G raide. Atlygis uz valanda apie 2 Lt. Mergaite mama augino iki 2 m. namuose, o po to isejo i darbeli, tad aukle dirba ar tai nuo 2005 rugpjucio ar rugsejo. Cia visa informacija kuria suzinojau. Zodziu aukle meluoja mamai, kad veda mergyte i lauka, bet eina labai retai, nes jai skauda kojas. Budama su mazyle ji nezaidzia su vaiku, bet mezga  blink.gif Ypaingos meiles vaikui nera, nes mazyle apvadinta visokiais "graziais" zodziais beveik kiekvienam sutiktam ir dar kadangi pagal ja ji gauna labai mazai, tai nesasi maista i namus. Cia zinoma apie tai mergytes mama nezino  blink.gif Na zodziu tustina seimos atsargas...
Tiesa, aukle taip pat gyvena 1-uose Silainiuose.
Labai tikiuosi, kad atsiras mazyles mamyte, kuri mums pades suzinoti tiksliau apie sia aukle. Jei man ka pavyks dar daugiau suzinoti apie "geraja" pensininke as parasysiu  mirksiukas.gifQUOTE(voveriukas36 @ 2006 03 10, 02:55)
Sorry, o kas čia bloga, jei mezga?
Jei vaikas sausas ir sotus, ciongai po namus nevaikšto tai ko daugiau reikia? Mamos, siūlau jums atsipeikėt ir pasipraust galvą po šaltu dušu. Tai yra JŪSŲ VAIKAS, kurį jūs patikite svetimam žmogui. Jis nebus auklei nei nuosavas vaikas, nei anūkas, negi jūs to nesuprantate? O pagaliau (jei atvirai kalbant) tai anksčiau bobutės vaikus augindamos spėdavo ir valgį padaryt, ir pamegzt, ir poterėlius 33 sukalbėt. Na ir vaikui pasaką pasekt spėdavo jeigu ką  mirksiukas.gif
Bent jau man šviečiasi, kad daugelis čia pasisakančių pačios nežino ko nori, ieško smegenėlių ten, kur jų paprastai nebūna.
Gal davai padarykim experimentą: surašom ką turi daryti GERA auklė. Kiekviena savo mintis - tuomet matysim kokie jūsų lūkesčiai. 

Maždaug taip:
1. ..........
2............


Megzti galima kai vaikas miega, bet kai jis zyzia, verkia, nori valgyti ir pan. jį pravaryti ir toliau megzti atsiprašau schmoll.gif
O kas liečia dėl tų 2 litų, matyt tarp auklės ir jos šeimininkės buvo toks susitarimas ir auklė sutiko už tokį dirbti.
Kaip supratau ji buvo prižadėjusi vaiką vesti į lauką, žaisti su juo.
O maisto vagimas kiek suprantu nėra labai pastebimas, tad kyla klausimas ar jis nebus nusuktas nuo vaiko g.gif Gal vaikas gyvenu pusbadžiu, kad auklė dar parsineša namo sau pietus g.gif

QUOTE(Agotukas @ 2006 03 10, 07:51)
Matai, jei jau su žmogumi susitari, kad jis darys tą ir aną, tai jis ir turi tai daryti  ax.gif
Maždaug taip:
1. Nei fiziškai, nei emociškai neskriausti vaiko.
2. Nevogti iš darbdavio  namų.
3. Nenešti paskalų -"-
4. Būti punktualia
5. Užtikrinti vaiko saugumą
6. Pasirūpinti, kad vaikas gautų laiku maisto
7. Skirti laiko vaiko lavinimui pagal jo amžių
8........


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Irena Taujanskienė. GYvena Geležinio Vilko gt. Šviesiais plaukais iki pečių. Apie 55-60m. Gryžus vaiką radau su praskeltu antakiu, didžiausiu guzu kaktoj, nubrozdinta nosim. Sakysit, pasitaiko visom, bet esmė ta, kad jai reikėdavo TIK prižiūrėti vaiką. Jokio maisto gaminimo, skalbimo, tvarkymo ir pan. Auklė aiškino, kad vaikas nukrito nuo lovos. Ir prasiskėlė antakį g.gif Tuo labiau, kad lova super žema pas mus. Ir prie manęs vaikas buvo nukritęs, bet kad šitaip susimuštų blink.gif Kai aš pradėjau viską klausinėtis rezultate buvo apšaukta. Esmė dar ta, kad buvom specialiai jai nupirkę telefoną, kortelę, bet nesiteikė pranešti, kad taip nutiko. Dar jeigu būtų pasakius nuo kur tiksliai krito, būtų atsiprašius, tai tikrai aš ją būčiau palikus, bet jeigu jau taip, tai išvijau su viskam. prieš kokia pora mėnesių aš ją mačiau Laisvėj Alėjoj. Vedėsi berniuką. Supratau, kad kažkur kitur dirba. Kaip pagailo man to vaikelio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Radiste @ 2006 03 13, 19:45)
Irena Taujanskienė. GYvena Geležinio Vilko gt. Šviesiais plaukais iki pečių. Apie 55-60m. Gryžus vaiką radau su praskeltu antakiu, didžiausiu guzu kaktoj, nubrozdinta nosim. Sakysit, pasitaiko visom, bet esmė ta, kad jai reikėdavo TIK prižiūrėti vaiką. Jokio maisto gaminimo, skalbimo, tvarkymo ir pan. Auklė aiškino, kad vaikas nukrito nuo lovos. Ir prasiskėlė antakį  g.gif Tuo labiau, kad lova super žema pas mus. Ir prie manęs vaikas buvo nukritęs, bet kad šitaip susimuštų  blink.gif Kai aš pradėjau viską klausinėtis rezultate buvo apšaukta. Esmė dar ta, kad buvom specialiai jai nupirkę telefoną, kortelę, bet nesiteikė pranešti, kad taip nutiko. Dar jeigu būtų pasakius nuo kur tiksliai krito, būtų atsiprašius, tai tikrai aš ją būčiau palikus, bet jeigu jau taip, tai išvijau su viskam. prieš kokia pora mėnesių aš ją mačiau Laisvėj Alėjoj. Vedėsi berniuką. Supratau, kad kažkur kitur dirba. Kaip pagailo man to vaikelio verysad.gif


Aciu Die, tam vakeliui kol kas viskas gerai smile.gif Dekinga siam forumui, kad jau priimdami i darba sia moteri zinojom si atsitikima. Kaip matot, tai nesutrukde ja pasamdyti... Gavome geras rekomendacijas is ankstesniu berniuku, kuriuos ji priziurejo, mamos. Apie atsitikima su pastaraja mergaite irgi daug kalbejome. Kas juokingiausia (o gal graudziausia), per ta laika, kai ji pas mus dirba, jai priziureint sunus nebuvo uzsigaves, o stai ir vakar man priziurint, jis nukrito nuo arkliuko... Tkriausiai tureciau isirasyti save i "Juodaji mamu sarasa"... Apskritai, aukle nera ideali, turime kai kokiu priekaistu, taciau ne vienas is ju nera toks, del kurio ja reiketu itraukti i "Juodaji sarasa". Labai tikiuosi, kad nereikes siu zodziu atsiimti...
Atsakyti
QUOTE(pupele @ 2006 03 14, 09:20)
Aciu Die, tam vakeliui kol kas viskas gerai  smile.gif Dekinga siam forumui, kad jau priimdami i darba sia moteri zinojom si atsitikima. Kaip matot, tai nesutrukde ja pasamdyti... Gavome geras rekomendacijas is ankstesniu berniuku, kuriuos ji priziurejo, mamos. Apie atsitikima su pastaraja mergaite irgi daug kalbejome. Kas juokingiausia (o gal graudziausia), per ta laika, kai ji pas mus dirba, jai priziureint sunus nebuvo uzsigaves, o stai ir vakar man priziurint, jis nukrito nuo arkliuko... Tkriausiai tureciau isirasyti save i "Juodaji mamu sarasa"... Apskritai, aukle nera ideali, turime kai kokiu priekaistu, taciau ne vienas is ju nera toks, del kurio ja reiketu itraukti i "Juodaji sarasa".  Labai tikiuosi, kad nereikes siu zodziu atsiimti...

Džiaugiuosi, kad jinai jums patinka. O svarbiausia - prižiūri jūsų vaiką. Tas rekomendacijas gavome ir mes. Skambinausi ir aš tai mamai. Bet kodėl jinai nutylėjo, kad po to dar dirbo šeimoje?! Parsivesdama mažąją iš darželio susitikau moteriškę, kuri paklausė kur mūsų auklė. Ir išsikalbėjom. Nemalonių dalykų jinai man papasakojo. Todėl labai gailiuosi, kad neteko man anksčiau to išgirsti. Tačiau siūlyčiau galutinai nepasitikėti, statyti kameras, sekti. Gaila, kad mūsų kameros juostos buvo nedaug likę, tad dar miegant mažajai juosta pasibaigė. O labai būtų įdomu pažiūrėti kaip jinai elgiasi. Vat kad ir pati būtų pasakiu steisybę kaip ten buvo, kodėl nepaskambino, nepranešė, kad vaikas sužeistas. Beje, traumatologas pamatęs mažąją spėjo, kad kaukolė greičiausiai skilus. Ačiū Dievui padarius rentgeną, tas nepasitvirtino. Labai tiktų posakis - puolimas-geriausias gynimasis. Taip apibūdinčiau jos pasiteisinimus. Duok Die, kad jūsų leliui tas nenutiktų.
Atsakyti
QUOTE(pupele @ 2006 03 14, 09:20)
Aciu Die, tam vakeliui kol kas viskas gerai  smile.gif Dekinga siam forumui, kad jau priimdami i darba sia moteri zinojom si atsitikima. Kaip matot, tai nesutrukde ja pasamdyti... Gavome geras rekomendacijas is ankstesniu berniuku, kuriuos ji priziurejo, mamos. Apie atsitikima su pastaraja mergaite irgi daug kalbejome. Kas juokingiausia (o gal graudziausia), per ta laika, kai ji pas mus dirba, jai priziureint sunus nebuvo uzsigaves, o stai ir vakar man priziurint, jis nukrito nuo arkliuko... Tkriausiai tureciau isirasyti save i "Juodaji mamu sarasa"... Apskritai, aukle nera ideali, turime kai kokiu priekaistu, taciau ne vienas is ju nera toks, del kurio ja reiketu itraukti i "Juodaji sarasa".  Labai tikiuosi, kad nereikes siu zodziu atsiimti...


O ką auklė pasakojo apie tą atsitikimą su Radistės mergaite? Kaip galėjo taip nukristi kad šitokios traumos?
Atsakyti
As taip pat susiduriau su "juodaja" aukle Kaune, nors priemem ja su l.geromis draugu, pazistamu rekomendacijomis (ji pas juos dirbo):

Vardas Tatjana, apie 50m., gyvena prie Partizanu g. Kaune. Turi suaugusia dukra, issiskyrusi, kalba su lengvu rusisku akcentu, sviesus plaukai trumpoki. L.geras zmogus, issilavinusi, apsiskaiciusi, skaniai daro valgyti, maloni. Ruko.
BET: po puses metu darbo pas mus radau ja visai girta, vaikas nukrites nuo lovos, prasiskeles lupyte. Melavo kad isgerusi vaistu, kad vaikas nenukrito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amberlady: 18 kovo 2006 - 18:08
papildytas "blogųjų" KAUNIEČIŲ auklių sąrašas:

KAUNAS
Valerija , Kalnieciu 255 18tel 867821389, Priklausoma nuo alkoholio, O jei paprastai tai grizom namo ir radom girta
colorred]Nijole MISELIENE (54 m), buvusi darzelio aukletoja
Katre GURAUSKIENE (52 m)
Vida JURGAITIENE (42)
Renata PIMPYTE (22 m), gyv. prie Girstupio, neauksta, smulki, trumpi ryzi plaukai, dirbusi kirpyklloj
Adele ?, gyvena centre
Danute ?, gyvena nuosavam name Z.Sanciuose
Onute SPUDIENE (61 m), gyv. Kulvos g, tel 8 615 31496
Vaida, berods 23 metu, trumpais tamsiais plaukais. Gyvena Taikos pr.
Regina Armanavičienė Gyvena ji Taikos pr.
Jai 55 m, jau pensininkė. "Žiūri TV dieną, l.nešvariai plauna indus, sauskelnių nekeičia - vieną dieną iššuto beveik iki žaizdų, kai pabuvo su aukle, nustojo vaikščioti mergytė..."
Ramutė Ambrazaitienė - nestabilios psichikos žmogus,vaidenasi kad ją persekioja,bijo su vaiku į lauką išeiti.
Nida gyv Šilainiuose, priešais Taubūčius, pedagogė apie 50 m. "Grįžusi į namus radau ją girtą".
Regina Bičkienė gyvena Centre. Nors gerai dirba, bet gali bet kada išeiti. Ne dėl pinigų, bet bijo labai kritikos. Sukritikuosi, tai kitą dieną jos nebelauk ...
Julė gyv. Eiguliuose. Su rusišku akcentu kalba, tokia smulkutė, nuolat su odine mėlyna striukyte vaikšto. Dėl jos klausti nario "mamukas".
Laima (pagal pasa Limute) gyvena Silainiuose. Rado girtą namie su vaiku.
Virginija is Kauno Gyvena Kalnieciu 255-18.Tel nr. 8 678 21389; Labai geri norai pas ja,ir pazadai,tik viena problema-griztam namo o ji viena "granto" bonka isgerus.
Irena Taujanskienė GYvena Geležinio Vilko gt. Šviesiais plaukais iki pečių. Apie 55-60m. Gryžus vaiką radau su praskeltu antakiu, didžiausiu guzu kaktoj, nubrozdinta nosim. Sakysit, pasitaiko visom, bet esmė ta, kad jai reikėdavo TIK prižiūrėti vaiką. Esmė dar ta, kad buvom specialiai jai nupirkę telefoną, kortelę, bet nesiteikė pranešti, kad taip nutiko.
Tatjana, apie 50m., gyvena prie Partizanu g. Kaune. Turi suaugusia dukra, issiskyrusi, kalba su lengvu rusisku akcentu, sviesus plaukai trumpoki. L.geras zmogus, issilavinusi, apsiskaiciusi, skaniai daro valgyti, maloni. Ruko. BET: po puses metu darbo pas mus radau ja visai girta, vaikas nukrites nuo lovos, prasiskeles lupyte. Melavo kad isgerusi vaistu, kad vaikas nenukrito.
Atsakyti
mezinau ar buvo,bet va MAZEIKIUOSE irgi su tokia viena buvom susidure. jauna mergina,vardu DOVILE,gyvena senamiesty su draugu.
pas mus ji buvo vos keleta dieneliu,nes Lijute sirgo ir negalejo eiti i darzeli.tai va,palikom ja su Dovile.pirmas dalykas krites i akis neplaut indai is kuriu pati gere kava,vaikas arbata,uzkandziavo.po to buvau ten viena diena pasakius isivirt bulviu koses su desrelem,tai spekit ar mergina ka vire?zinoma ne.ir dar mazoji pradejo sakyt,kad ateis babauziai,ko is musu niekada negirdi.o labiausiai siutino tai,kad nedave mazajai vaistuku,o paklausta sake kad duoda, bet apie tai pagalvojau tik veliau,plaudama indus,nes ne vienos nesvarios taureles nebuvo(indu tai ji jug neplove) ir dar kai viena diena grizau,ji buvo isirinkusi keletu filmu ir paprase,kad duociau namuose pasiziuret.tai atnese sugadintus,o visai nesenai pastebejom,kad ir musu vestuviu vaizdajuoste istrinta.
Atsakyti
Dar viena "auksine" aukle LINA RUSONYTE mus mete sia savaite ir galimas variantas, kad eina toliau darbo ieskoti. Treciadieni paprase sumoketi alga uz visa atidirbta laika , o vakare parase zinute kad ketvirtadieni-penktadieni nedirbs nes isvaziuoja pas mociute i Druskininkus, o sekmadieni atsiunte zinute, kad pirmadieni tik likusiu pinigu ateis pasiimti, jokiu komentaru nei kas nei kodel (likusiu 30 litu).
Atsakyti
QUOTE(Radiste @ 2006 03 20, 20:02)
iš kokio miesto?

[B]LINA RUSONYTE yra is Vilniaus, mokosi VPU socialine pedagogika. Kai padirbes tai papasakos, kad ja vargsele net is parduotuves Batu kalnas bjauri vedeja ismete.
Atsakyti
Pamenu kai pradėjau ieškoti Šarūnui aukles, užtikau tokią moterytę iš žaliakalnio. Prisistatė lyg Regina (nors nepamenu tikslaus vardo). Gyvena visai netoli Zanavykų turgaus. Nuvažiavus pas ją negaliu sakyti, kad pasibaisėjau, bet namas gana apleistas. Pokalbis vyko visai ne taip kaip norėjau. Nors buvau su vaiku, bet jam dėmesys buvo labai ribotas. Pirma ji pradėjo pasakoti kaip jai nesiseka gyvenime, kad neteko vyro, mamos. Vėliau, kad ją atleido iš ligoninės, buvo plaučių kažkokios ligos gydytoja. Dabar neturi ką veikti, tad sugalvojo saugoti vaikučius. Turi šunį, apie jį labai šiltai pasakojo. Dar sakė, kad turi labai muzikai gabų anūką, bet šis kiek pritingi mokytis. Pokalbio pabaigoje užklausė Šarūno ar šis myli šuniukus. Pasakiau, kad turim katę, tad kaip apsidžiaugė moteriškė doh.gif , sakė, kad labai myli ir kates ir ją laba mylės blink.gif, nors mes auklės ieškojom vaikui o ne katei doh.gif blink.gif Džiaugiuosi, kad ji prasitarė, kad jos anūko gydytoja ta pati kaip ir Šarūno, tad kitą dieną jos užklausiau apie šią pretendenti į aukles. Gydytoja patvirtino mano nuogastavimus, kad moteriškė neatsisakanti taurelės ir gana dažnai...
Atsakyti