Įkraunama...
Įkraunama...

Juodųjų auklių sąrašas-2

QUOTE(FLight @ 2015 08 21, 19:15)

Mūsų atlyginimai (t.y. statistinio vidurkio) nepaveža  guvernančių. Gaila, žinoma. Ir kita vertus, guvernantės visais laikais buvo pasiturinčiųjų privelegija - ne kiekvieno.

nuo 3 eurų už valandą. Ir visais kitais atvejais atsižvelgiant į daudelį dalykų- vaiko amžių, galimybes(vaiko) ir poreikius. Gali būti kie daugiau ar mažiau.
Šiap tai entuziastės tam tikra prasme. Bet aš labai jomis džiaugiuosi, nes jos duoda iš tiesų tai, ko labai labai reikia.
Atsakyti
kadangi nera juodojo mamu samdanciu aukles saraso, tai pasiskusiu cia. mane apgavo, isidarbinau aukle pas Vaida, gyvenancia kreves 26, kaune. saziningai priziurejau jos vaikucius, o kai paprasiau sumoketi, pasake kad gales kita diena. vakare parase zinute kad mane atleidzia nes vaikai nepavalge ir nemiegoje. be to ant kojos yra melyne. (vyresnysis vaikas is tiesu nevalge, nors ir siuliau du kartus niekaip nejo ikalbint. be to mama sake kad jei nevalgo ir nekist. mazesnysis vaikas pavalge normaliai ir pamiegojo siek tiek. del melynes nezinau nieko. ) pinigus vis dar zadejo sumoketi kai jai perves. kita diena ragelio nekele. po savaitgalio nuvaziavau, duru neatidare, nors girdejosi kad namie, i skambucius atmetinejo. po to parase sms kad sumokes uz 2 val, atves pinigus kur man reikia. bet praejus dviem valandom paskambino ir pasake kad nemokes, nes blogai priziurejau vaikus ir uz bloga darba nemoka.

taip ir likau be atlyginimo uz darba. labai apmaudu, kad pakliuvau pas toki nesazininga zmogu. siulau kitoms aukles but atsargesnem, nes ji pastoviai iesko aukliu.
Atsakyti
"Regina Bičkienė gyvena Centre. Nors gerai dirba, bet gali bet kada išeiti. Ne dėl pinigų, bet bijo labai kritikos. Sukritikuosi, tai kitą dieną jos nebelauk ..."

Nu čia tai kažkokia nesąmonė. Tai kam žmogų kritikuoti, jeigu gerai dirba? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu dar viena kandidate i juodaji sarasa - aukle Lile, gyvena Rinktines gatveje, apie 60 metu, sviesiu plauku- alkoholike, prisigere is seimininku baro priziuredama vaika.
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2016 05 09, 15:45)
sutinku ! reik viesint, kad apsaugot kitas. as ir viesinciau, jei foto nebutu tai ideciau, jei tik butu galimybe. Tegu mane uz tai baudzia, bet tai palyginus smulkmena su tuo, ka tas zmogus kazkam padere...ir gali dar padaryt

man tai atrodo, kad jei jau zmogus padare kazka nusikalstamo (sumuse vaika, apvoge), tai reikia pranesti policijai, kad asmuo butu nubaustas. O jei tai nedaroma, tai kazko itariu, kad gal to niekad ir nebuvo, gal ta vadinama "mama", kuri tai skelbia, tera tik pavydi kaimyne, giminaite ar konkurente.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti