Įkraunama...
Įkraunama...

3 metų vaikų svoris ir ūgis

mano panelytei 3 metai ir dvi sav o ugys 96cm ir sveria 15kg


************

svorio ir ūgio lentelės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambro: 22 kovo 2012 - 19:21
QUOTE(rimmuske @ 2011 08 09, 15:00)
mano panelytei 3 metai ir dvi sav o ugys 96cm ir sveria 15kg

norejau kad mamytes pasidalintu kiek jusu vaikuciu ugis ir svioris tik pamirsau parasyt kad bendra tema
Atsakyti
mano sunus 3m sveria 17kg ,o ugis 104,5cm
Atsakyti
QUOTE(rimmuske @ 2011 08 09, 16:00)
mano panelytei 3 metai ir dvi sav o ugys 96cm ir sveria 15kg

Smalsutės tos mamytės mirksiukas.gif Kai vaikui sukaks 4 metai, kursite naujas temas apie 4- mečių ūgį svorį ir taip toliau. Ir kas iš to? Palyginsite savo vaiko išmatavimus su parašiusių mamų vaikų ūgiais ir svoriais. Bet tai nebus visuotinė ir objektyvi apklausa, pagal kurią galėtumėte patikslinti jau sukurtas svorio ūgio diagramas rolleyes.gif .

Temoje Svorio ir ūgio lentelės http://www.supermama...;#entry29556820 yra nurodytos mergaičių ir berniukų iki 17 m. ūgio ir svorio lentelės. Jos rusų kalba. Pagooglinus radau tokias pačias kūdikių ir vaikų ūgio-svorio lenteles lietuvių kalba.

Poliklinikoje galite užmesti akį į med. kortelėje esančią ūgio ir svorio diagramą. Joje pamatysite, kokių dar be vidutinių būna ūgių ir svorių 4u.gif
Atsakyti
Mano Pupa trejų metukų buvo 103 cm ūgio ir 15,8 kg.
Atsakyti
maniskiui po 19 dienu bus jau trys, bet kadangi buvom ka tik pas gydytoja tai tuo paciu ir pasvere tai sveriam nei daug, nei mazai 14,7 g, o ugis tai 98 cm, nedideli mes, bet tikrai galvojau kad daugiau sveriam doh.gif
Atsakyti
Maniškei 3 m. ir 5 mėn. Ūgis - 99 cm, svoris - 14.5 kg. Mažikės esam
Atsakyti
Mano beveik 3 m., poros menesiu truksta. Ugis 91 cm, svoris 11 kg, vienu zodziu coliuke cool.gif
Atsakyti
dabar ziuriu visos mergytes coliukes o berniukai putliukai smile.gif
Atsakyti
Dukrytė 98cm.ūgio o svorio 13,5kg. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano bernukui greit us 3metai blush2.gif ugis 97,sveria 15,o batukai bigsmile.gif 25dydis lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
sūnus 99 cm, 18 kg
Atsakyti