Įkraunama...
Įkraunama...

Savirealizacija

user posted image

Jau kurį laiką karts nuo karto ir vis dažniau susimąstau apie tai, kas yra Savirealicazija. g.gif Sudėtinga būtų ją apibūdinti išsamiai, nes tai tikriausiai nesibaigiantis procesas smile.gif Vis gi, savirealizaciją suprantu kaip igimtą vidinį poreikį augti, tobulėti, atskleisti savo galimybes.

Vargu ar vien profesinės karjeros siekimas gali užpildyti žmoguje gyvą troškimą realizuoti save kaip asmenybę ir jausti pasitenkinimo pilnatvę..

Žmogus turbūt nepaliaujamai, nors galbūt ir su pertaukom, vistiek stengiasi pažinti save, kovoti už teigiamą savęs vertinimą, ieško veiklos sferų, siekia patirti sėkmę ir sulaukti pripažinimo, kuria tikslą ir siekia, kad jo įgyvendinimas būtų sėkmingas.
Ir visu tuo viliasi suteikti savo gyvenimui prasmę..

O kaip JŪS? 4u.gif

Ar Jūs jaučiatės save realizavę? Ar ilgai ieškojote, kaip ir kur save išreikšti? Ir kaip sekasi? O gal, kad ir ko besiimtumėt vistiek jaučiate tuštumą ? Pasidalinkim mintimis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anielė: 10 rugpjūčio 2011 - 13:04
Man betkokia kurybine veikla yra daline savirealizacija. Be jos manau zmogus jauciasi nepilnavertis, uzstriges ties kazkuo. Norisi save iprasminti. As pati - visdar kelio pradzioje. Galbut ir zinau kur galeciau save isreiksti, taciau dar daug reikia ismokti, daug nueiti...

Idomi tema, tikiuosi ji issipletos 4u.gif
Atsakyti
Visas musu gyvenimas ir yra kuryba smile.gif Tik kaip to nepamirst kadienybes rutinoje...
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 10, 15:07)
Visas musu gyvenimas ir yra kuryba smile.gif Tik  kaip to nepamirst kadienybes rutinoje...

pritariu...

yra geras rusiskas posakis" zhyvi poka pomriosh", tai vat kaip gyvensi cia ir yra kiekvieno zmogaus pasirinkimas.kam save realizuoti? ar tam,kad kaip cia buvo pasakyta-iprasminti savo gyvenima? ar neieskant jokiu prasmiu tiesiog paziureti savo kaip gyvo sutverimo galimybes? as labiau rinkciausi antraji varianta...nes gyvenime prasmes jau seniai nustojau ieskoti, bet ne esme.savirealizacija man suvokiama butent, kaip savo galimybiu patikrinimas
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 10, 16:07)
Visas musu gyvenimas ir yra kuryba smile.gif Tik  kaip to nepamirst kadienybes rutinoje...


O kas ta savirealizacija, lietuviskai kalbant, saviraiska? kas tai turi but per amzinas pomegis/hobi/savijauta/veikla/tikejimas, kuris uzpildo tave visa ir ta kasdienybe, rutina rodos prasminga.. ? kas tai yra Tau, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2011 08 10, 16:15)
pritariu...

yra geras rusiskas posakis" zhyvi poka pomriosh"


Pinciau, man nera artimas sitas posakis.. O ir savirealizacija man labiau siejasi ne tiek su viso gyvenimo Prasme ar tikslu, o su tam tikra veikla ar gyvenimo budu, kuris teikia sirdziai dziaugsma ir zmogus gali pasakyti, kad jam visko uztenka. Yra zmoniu, kurie nugrimzta i darbus, i seimynini gyvenima ir jauciasi puikiai, neatrodo, kad jiems kazko truktu.. ax.gif Man paciai atrodo, kad tai, ka „turejau“ padaryti, anot tevu ir visuomenes „mokymu“ jau padariau : turiu ausktaji issilavinima, padoru darba ir brangia jo patirti, sekminga santuoka.. Vis gi, as nesu is tu, kurie nuo darzelio zinojo, kuo bus uzauge ir kuo nores uzsiimti gyvenime. Todel nesu tikra del visisko atsidavimo darbui ir karjeros darymui. Tad ieskau perspektyvu. rolleyes.gif Sriciu, kuriose galėtum atsiskleisti, kuri teiktų malonumą, leistų atsipalaiduoti arba suteiktų kokių nors įspūdžių, teigiamų emocijų. Jeigu vadovautumes posakiais, tai mano posakis butu toks, kad darba, savirealizacija ir seimynini gyvenima galima suderinti!
Atsakyti
QUOTE(Anielė @ 2011 08 10, 17:15)
O kas ta savirealizacija, lietuviskai kalbant, saviraiska? kas tai turi but per amzinas pomegis/hobi/savijauta/veikla/tikejimas, kuris uzpildo tave visa ir ta kasdienybe, rutina rodos prasminga.. ? kas tai yra Tau, jei ne paslaptis?

Su manim kazkiek sudetingiau smile.gif Man, kaip Avinui, tai butu veikla (darbas). Dabar jau galiu pasakyti, nesvarbu kokia. Svarbu, kaip as jauciuosi tai darydama. Nors tas, kas, mano manymu, buvo mano didziausia svajone (arba turejau tam duotybes kaip pasakytu Chiromante), tai neissipildys niekada. Bet atrandu ir kitu sriciu...nes gyvybe pulsuoja, spinduliuoja ir tryksta smile.gif Jei gerai jauciuosi - reiskia tai mano...
Kazkada, kai buvau jauna, tai surikiavau, kad jaustis laimingu zmogus turi tureti keturias atramas - megiama darba, laisvalaikio kazkoki pomegi (arba hobi), darnia seima ir istikimus draugus. Nors galima normaliai gyventi ir su trim punktais.... o kai kas ir su dviem apseina smile.gif
O kasdienybe, tai juk tokia pati gyvenimo dovana kaip ir sventes... Dar viena galimybe kazka patirti, sugerti spalvas, tiesiog megautis, kad gyveni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 10, 15:57)
Su manim kazkiek sudetingiau smile.gif Man, kaip Avinui, tai butu veikla (darbas).


Kai pripažįsti, kad tavyje yra ne vienas Zod ženklas, o visi 12, galimybės prasiplečia. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 08 10, 16:57)
Su manim kazkiek sudetingiau smile.gif Man, kaip Avinui, tai butu veikla (darbas).


Dinazaure, matai, jei jau kalbam apie visokius avinus smile.gif , tai mano pacios kylantis menulio mazgas Avine drinks_cheers.gif Labai smagu, kai darbas veza, zinau ta jausma, dirbi dirbi, planuoji, lauki rezultatu, vel dirbi ir drinks_cheers.gif taip iki isnaktu.. Bet taip ne visiems buna, ta prasme tiksliau darbas neatitinka kazkuriu lukesciu.. ax.gif O siaip man keisciausia dar vienas dalykas - kaikurie nuo pat mokyklos isbando visokius burelius, reiskiasi visokiuose amatuose, paskui studijuoja kelias specialybes, keliauja is vienos salies i kita, dirba tai viena, tai kita, tai isvis skirtinga pries tai buvusiems darbams darba, ir vistiek, sitiek isbande sako, kad "tai ne mano".. g.gif O kitiems atvirksciai - susimislija, ir se tau, kryptingai judinas ta linkme.

Kazkada lankiau sokius wub.gif Pagalvojau, gal vel pradeti? kokius nors lotynu ax.gif mazu susirealizuociau kazkiek.. bigsmile.gif
Atsakyti
Sokis-yra gerai! Ir as noriu 4u.gif
Papildyta:
Bet kaip tu gali ieskoti budu realizuoti save, jei esi viskuo nusivyles, nerandi jegu?..
Atsakyti
Sveika atvykus, Tracy sunglasses2.gif
Matai, uzvedziau diskusija apie toki dalyka, kurio ir pati nelabai pazistu, bet labai jo noriu g.gif O kaip Tu save realizuoji? gal turi patarimu? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tracy @ 2011 08 12, 12:13)
[/b]jei esi viskuo nusivyles, nerandi jegu?..


As suprantu apie ka tu. console.gif
Man atrodo, kad pirmaiusia, dar pries ieskodamas tu budu, kaip cia save isreiksti ir jaustis maloniai, laimingai, yra gerai pagalvoti, pasvajoti, ka tu noretum daryti? kas teiktu tau dziaugsma? kas tas dalykas?
zinai, as pagalvojau ir supratau, kad savirealizacija gali buti netgi aprangos stilius. Tai gali buti bet kas..

Na, pavyzdziaui man paciai iki siol nekyla galvoj jokiu nei minciu nei vaizdiniu, kuo as noreciau uzsiimti .. Nzn g.gif
Atsakyti