Įkraunama...
Įkraunama...

bebe confort vežimėliai

gal kam teko susidurti su bebe confort prekemis, ka jus manote apie jas, kokie ispudziai?
gal kas zinot kaip tie vezimukai bebe confort firmos kuriais prekiauja TINDI RINDI?
??? tongue.gif
Atsakyti
Mes kaip tik turim BEBE CONFORT karietuke,na,cia taip mano vyras vadina,nes uz tokia kaina ir karietuke nusipirke butumem biggrin.gif laugh.gif biggrin.gif
turim ta is triju daliu,kur ant vienu ratu uzsideda lopsys,paskui kedute-nesybe,ir sportine dalis,siaip nusiskundimu neturiu,labai greit sulankstomas,nesunkus (gyvenam 5 aukste be lifto),patogus vaikui,kiek pastebejau,gera amortizacija,ten reguliuojasi 3lygiai,gali pasirinkti pagal kelio danga.kas dar...a..man labai buvo gerai,kadangi maziuke gime geguzes gale,buvo jau siltoka,tai koki menesi naudojau lopsi,o paskui visa vasara,nesiokle,ir i masina ir is masinos ant ratu,prisitvirtinam ir pirmyn,tiek i marketa,tiek visur,labai lengvai ir tvirtinasi ir nusiima,ir man nebuvo sunku tampyt,nes po gimdymo jegu irtaip ne ypac daug....o padet nelabai kam buvo...zodziu,savo vezima pardavinesiu ,tik dar nezinau kada,mano mazei tik 8.5 menesio.
Atsakyti
QUOTE (Knysliukas @ 2004 02 05, 15:18)
Galėčiau pasidalinti mintimis tik apie Klaipėdos TINDI RINDI. Dėl nuolaidų kortelių: tik tegul nekabina makaronų, kortelių pilnas stalčius(turi 5% ir 10%- šitą ypatingai sunku iškaulyt, bet kitą..)Tą mažesnę nuolaidų kortelę TIKRAI galima išsiprašyti: arba perkant didesnį kiekį, paprastai 500 lt, arba sakant, jog jau apsipirkinėji dešimtąjį kartą. Šiaip jos dalinamos savo nuožiūra wink.gif
Aišku, labai pykti ant pardavėjų nereikia, nes duodamos nuolaidą, galima sakyti, mažina sau atlyginimą, juk alga priklauso nuo pardavimų...

Jau karta skundzhiausi Tindi Rindi, bet turiu nauju ispudzhiu wink.gif .
Na tai pirkom dabar maitinimo kedute... 3% nuolaida vos - ne - vossss ishverkem doh.gif . O apsipirkineju gal 100-aji karta (tik zhaislams, drabuzheliams, buteliukams ir kt. ne nebandzhiau nuolaidu prashyti, chia tik kai jau stambias prekes pirkom wink.gif ). Pardaveja ramiai: "Mes patys geriausi, jokiu nuolaidu neturim!" blink.gif Shiaip tokiais atvejais apsisuku ant kulno ir pro duris, bet kad spalva man zhiauriai patiko - identishka musu svetaines sienoms, odinei sofai rolleyes.gif . Principo reikalas tos nuolaidos, juokina zhmones su savo VIP 5%, bet ka darysi dry.gif . Geriausi tai geriausi laugh.gif . Bet vistiek pardavimu politika galetu permastyt wink.gif .
Ant pardavejos nepyksiu, tiek jau to, vistiek 15 Lt. nusukau nuo atlyginimo... doh.gif

Bet kedute superine!!! thumbup.gif (Tikiuosi atsiras dar kas nors impotuojantis Bebe comfort rolleyes.gif Arba teks i Klaipeda vazhiuoti, nes jau tas maivymasis visai nepakenchiamas darosi tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiku - raku: 19 kovo 2004 - 12:33
Keista Tindi Rindi parduotuves politika... ar jie taip jau skirtingai pirkejus vertina? As daznokai apsiperku TindiRindi-tai kokia smulkmena, tai vezimuka, tai kokia kedute....bet viskam taiko nuolaida 5-10proc, net kai atejau kojinaiciu pirkti...Be to BC produkcija priekiauja ir kitos parduotuves: NUKAS Antakalnio g. parduoda netgi brangiau (pvz TindiRindi'je kede ISEOS TT kainuoja 718-5-15 proc, NUKAS ta pati kede kainuoja 755Lt-nuolatinio pirkejo kortele 4proc., Siaures miestelio pard. virs NORFOS pirko drauge sumokejo 680Lt, KOTRYNOJE ir Mazylio pasaulyje kaina panasi i Nuko) beveik tas pats ir su kitais "pricindalais".
BC yra faina savo komfortabilumu vaikiukui, bet abejoju kad taip jau faina tevams. Vezimeliai pakankamai sunkus-nelabai patampysi i virsutinius aukstus., sulankstant (turiu patirties naujo modelio EVERESTO ir Karto vezimeliai)reikia visada stebeti stabdzio trosiuka-kad neisitemptu ir neisnirtu is kapsules., stabdis nera jau toks patikimas-ir rankena gali nuluzti stipriau paspaudus.
Atsakyti
Na ir aš tapau auka - galvoju - visos taip trokšta to bebecomfort tai ir aš ką nors nusipirksiu. Nusiunčiau vyrą į tindirindi vakar ir nupirko jis mums nešynę-kengūriuką isys. Žodžiu, pinigai išmesti į balą - šūdas nerealus (atsiprašau).

Labai nekokybiškas daiktas, siūlės kreivos, ta vieta, kur išlenda vaiko kojelės yra nerealiai kieta - ten sutraukta tokia kieta guma ir vaikui siaubingai spaudžia, nes kaip tik ant tos vietos tenka didžiausias svoris.
vaikas toje nešynėje tabaluoja, nugarytė susmunka, nes per platu ir nesireguliuoja tas platumas. Užsidėti tiek pačią nešynę, tiek įdėti vaiką į ją labai sudėtinga, išimti irgi nepatogu.

Kažkada pirmam vaikui turėjau paprastą kažkokį noname kengūriuką - buvo šimtą kartų patogesnis.

Tai va ir bebecomfort. Tikrai būčiau nešusi atgal į pardą, bet vyras nepasiėmė čekio. Dabar nežinau kur ją kišti, jaučiu, kad vis tiek nenaudosim.
Atsakyti
Mes irgi BC liga sergam smile.gif
Turėjom Windoo lopšį - tikrai labai super dalykas, gal vienintelis trūkumas, tai svoris, nes iš ketvirto auškto tapmyti ratus ir dar lopšį su lialium, nu ne mano jėgoms buvo. O vat Loola šiaip taip nusitempiu, nes ji labai patogiai susilanksto, tai ant vienos rankos vaikas, kitoje vežimas ir puškuojam. Aišku pirmajam aukšte jau būnu visa šlapia biggrin.gif, bet jau apsipratau. Elios SS kazkaip nelabai mes naudojom, nes namie maniškis nelabai joje norėjo sėdėti, tai tik kaip autokėdutę ir kelis kartus ant ratų buvo užkelta, be to, mes labai jau greitai ja išaugom sad.gif. Dabar važinėjma ISEOS kėdutėj, tai tikrai labai ja patenkinta, nes joje ir miegoti galima gana gulsčiai ir sėdisi normaliai thumbup.gif . Turim ir maitinimo Omegą, tai man jos dirželiai nelabai patinka, nes mano kliackas labai jau su maistu žaidžia, o po jo žaidimų iš dirželių tarpų labai sunku likučius iškrapštyti, o morkos ir visai neišsiskalbia - lieka dėmės schmoll.gif
Atsakyti
Na, as turiu Loola ir Preliuda. Siaip renkantis ratus tai svarbiausia pagalvoti, kokiais keliukais daugiausia vazinesi. Jeigu megstat vazineti i gamta, tai Loola nelabai...ypac ziema per sniega. Kadangi mes vazinejame daugiausia saligatviais, tai problemu del pravaziavimo nekyla. Mazu ratuku minusas yra dar tai, kad "nepersoka" per didesnius saligatviu nelygumus (t.y. duobes tongue.gif ) ir mazus bortelius, kuriuos dideli ratai lengvai iveikia. Be to del ratu amortizacijos reikia pakankamai isitempti, kai nori pvz. nuo gatves grindinio pasikelti vezimuka ant saligalvio.
Bet siaip, kas gyvena naujuose rajonuose, kur tvarkingi saligatviai su nuvaziavimais, ir dar ne pirmam aukste (vezimuka reikia nesioti) - tai Loola labai gerai. Nes didziausias Loolos privalumas yra lengvumas. Kai prisideda dar lopsio svoris ir vis sunkejancio leliaus, tai ojojoi kokiai kulturistei reikia buti doh.gif biggrin.gif
As rekomenduociau pasiimti is TR vezimeliu kataloga, ten yra visu modeliu palyginamosios lenteles (svoriai ir pan.) ir issirinkti pagal savo gyvenimo buda. Del Windoo tai as asmeniskai skeptiskos nuomones, nors ju gatvej matau vis daugiau. Ziema leliu reikia rengt i kombinezona, lopsi patiesti silta adijaliuka, apkloti silta kaldryte...taip kad, taip apkutojus abejoju ar i Windoo ilgai tilps..Maniskei tuoj penki menesiai, o mes i kur kas didesni Preliuda prisirengusios jau tik tik telpam g.gif
Atsakyti
Kokia jūsų nuomonė apie BC Everest vežimėlius? Čia skaičiau, kad nelabai triratukams pritariama g.gif , bet jie taip simpatiškai atrodo. Žinoma, būtų baisiai nemalonu, jeigu toks brangus vežimėlis pasirodytų besąs nestabilus. Dabar jie Tndi Rindi kainuoja 700 Lt, ar jie verti tų pinigų?
Atsakyti
mano draugė tokį turi ir nėra patenkinta verysad.gif
Jos manymu, jis per didelis griozdas ir tikrai nėra stabilus doh.gif
O dar toks brangus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matata @ 2005 12 01, 16:49)
Kokia jūsų nuomonė apie BC Everest vežimėlius? Čia skaičiau, kad nelabai triratukams pritariama  g.gif , bet jie taip simpatiškai atrodo. Žinoma, būtų baisiai nemalonu, jeigu toks brangus vežimėlis pasirodytų besąs nestabilus. Dabar jie Tndi Rindi kainuoja 700 Lt, ar jie verti tų pinigų?



as tai laaabai nusivyliau bc high treck vezimeliu verysad.gif tokius pinigus sukisom, o taisem jau milijona kartu verysad.gif dabar kovojam, kad grazintu pinigus...
pirkom kokybe, o nusipirkom s...
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 08 06, 18:42)
Bet vezimas man bent gyvenime aksesuaru nebuvo svarbiausia patogumas vaikui bet tai nera brangiausias variantas smile.gif
 


Kol dar laukiausi nestuke.gif labai norėjau stilingo ir gražaus vežimo, svaigau dėl Bebe Conforto modeliukų... bigsmile.gif Tuomet man niekas nebūtų įsiūlęs kito vežimo schmoll.gif
Todėl ir nusipirkau Bebe Confort'o - netgi du biggrin.gif . Pirmąjį naudotą, o antrąjį LOOLA + Windoo naują... Bet abiem teko nusivilti doh.gif . Gražu tai gražu ir dėl kokybės priekaištų neturiu, bet žiauriai nepatogu vaikeliui doh.gif . Pasvaigau pasimandrinau pora mėnesių ir teko parduoti, nes tik pagimdžiusi vaikelį ir kasdien važinėdama su juo į lauką supratau, kad ne grožis ir stilius svarbiausia, o patogumas vaikui mirksiukas.gif

Pastebėjua tokį dalyką, kad kuo mandresnis vežimukas, įdomesnio modernesio dizaino, tuo jis nepatogesnis leliukui, nes dėl savo stilingos išvaizdos netenka daug praktiškų dalykų...

Atsakyti
Ketti dabar ziuriu visur BC vezimukus kritikuoja mirksiukas.gif Nezinau kaip ten jai nepavyko susigyventi su savo BC vezimuku, bet as turiu BC Karta ir man labai thumbup.gif Lopsi turim Preliuda, tai labai fain mum. Labai gerai, kad lopsys lengvai nusiima nuo ratu, kas yra aktualu, kai pvz kur nors esat vaikiukas uzmiega lopsyje ir po to nereikia jo zadinti kad kur nors vaziuot. Autokedute turim Elios. Irgi faina, kad tvirtinasi ant ratu. Patogu, kai vaikas vaziuojant masinoj uzmiega, tada atvaziavus i vieta nereikia jo zadint, o uzdedi ant ratu ir sau vaziuoji biggrin.gif Siaip aisku turiu pripazinti, kad jau po truputi darosi mazas mums ir lopsys ir kedute, kai vaikas su zieminiu kombinzonu, bet dar manau iki pavasario pratempsim, o po to jau kraustysimes i sedima dali smile.gif As cia turejau progos pavazinet su Hauck Jet sketuku, tai labai pajauciau skirtuma. Nors zinoma is vis nereiketu lyginti sketuko su mazais plastmasiniais ratukais uz 200 lt ir normalaus vezimo pripuciamais ratais uz 1500 lt. Bet vistiek pasakysiu esminius dalykus - sketukas aisku toks dardaliukas, rankenos labai zemai, ir dar kai eini ir priesais save stumi vezimuka, tai nelabai patogu det kojas, ta prasme tarpas tarp ratu mazas, nors zinoma del to jis ir yra kompaktiskas ir palyginti pigus. O kartas didelis ir sunkus, bet man svoris neaktualu, nes gyvenu 1 aukste ir masina turiu su didele bagazine biggrin.gif

Del vezimo grozio - gal tai ir tustybe ar dar kazkas, bet man smagu, kad mano vaiko vezimukas yra ne tik patogus jam, bet ir grazus man. Na juk ir rubus ir automobilius ir t.t. jei tik galime sau leisti renkames tokius, kurie yra grazus, tai kodel dabar reikia nekreipti demesio i vezimelio isvaizda. Zinoma, kai negali sau to leisti, tai tada cia jau visai kita kalba.

Vat taip vat isreziau visa kalba biggrin.gif
Atsakyti