Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Gal kas susidūrėte su bakterine vaginoze nėštumo metu... Kaip buvote gydomos, kokios pasekmės? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Laukiuosi 12 savaiciu ir itariu, jog man vel kartojasi pienlige.Iki nestumo esu ja sirgusi, taciau sekmingai issigydziau macmiror zvakutemis.
Iki apsilankymo pas gydytoja dar 5 dienos, o jau pradedu jausti siaubingai bjaurius jos pozymius verysad.gif
Galbut kazkuriai teko su tuo susidurti ir galite man patarti kaip galima saugiai ja gydyti?
Atsakyti
Aš turiu tą pačią problemėlę sad.gif
Gydausi be vaistų, prausiuosi sodos tirpalu. Man tai stebuklingas atradimas!!!
Vaistai turbūt ne visi ir tinkami besilaukiant, o beto, organizmas greitai prie jų pripranta ir nebeveikia jie tos pienligės...todėl stengiuosi jų ir nevartoti nei prieš nestuke.gif nei dabar.
Atsakyti
QUOTE(qwee @ 2011 08 20, 21:13)
Aš turiu tą pačią problemėlę sad.gif
Gydausi be vaistų, prausiuosi sodos tirpalu. Man tai stebuklingas atradimas!!!
Vaistai turbūt ne visi ir tinkami besilaukiant, o beto, organizmas greitai prie jų pripranta ir nebeveikia jie tos pienligės...todėl stengiuosi jų ir nevartoti nei prieš  nestuke.gif  nei dabar.

O kaip pasidaryti ta tirpaliuka?
Atsakyti
Jei tai tikrai pienlige, turetu padeti floragyn gelis ar zvakutes, juos tikrai galima vartoti ir nestukei. Polygynax zvakutes, kurios mane daznai gelbedavo iki nestumo, taip pat gali padeti ir galima jas naudoti. Bet as, remdamasi savo patirtimi, pirmiausia siulau sulaukti vizito pas gydytoja ir isitikinti, ar tai tikrai pienlige ir kokiu vaistuku geriausia vartoti butent jums. Pati pirkit tik tokiu atveju, jei jau visai prastai jausites.
Atsakyti
QUOTE(LolitukasJ @ 2011 08 23, 11:42)
Jei tai tikrai pienlige, turetu padeti floragyn gelis ar zvakutes, juos tikrai galima vartoti ir nestukei. Polygynax zvakutes, kurios mane daznai gelbedavo iki nestumo, taip pat gali padeti ir galima jas naudoti. Bet as, remdamasi savo patirtimi, pirmiausia siulau sulaukti vizito pas gydytoja ir isitikinti, ar tai tikrai pienlige ir kokiu vaistuku geriausia vartoti butent jums. Pati pirkit tik tokiu atveju, jei jau visai prastai jausites.


o ka gydytojas pasakys, bent jau maniskei sakiau kad itariu pienlige mat tik dabar su ja susiduriau, gyvenime apie ja ne negirdejus buvau, be jokiu apziuru israsi macmirol, siaip visas zvakutes galima naudoti ir nestumo metu, o labai pergyvent nereiktu, leliuka apkresti pienlige galima tik gimdant tada eidamas tais takais pasigautu, dabar tai tik Jum diskomfortas...
Atsakyti
Sveikos mergaites,


Per pirma apziura akusere pasake, kad negalima skutinet tos vietos? Kaip jus visos darot? Dar tik 13-ta savaite... tai iki sprogimo ten bus miskas....
Atsakyti
Pirma kart girdziu toki dalyka, kad negalima skutinet. Pries sprogima jus tos vietos pati ne nepasieksit, teks vyriskiui pasidarbuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitarimkuviene @ 2011 08 27, 12:54)
Pirma kart girdziu toki dalyka, kad negalima skutinet. Pries sprogima jus tos vietos pati ne nepasieksit, teks vyriskiui pasidarbuot  biggrin.gif


kodel nepasieks, pasiekiau iki paskutiniosios biggrin.gif as irgi pirma kart girdziu kad negalima , kazkada dar esu girdejus kad ir epiliuotis negalima ale vaikeliui skauda , ir nagu bei plauku kirpt, dazyt negalima... kai paklausiau savo daktares tai ji tik nusijuoke bobuciu pliotkai is senu laiku, viska galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviile: 27 rugpjūčio 2011 - 13:10
QUOTE(doviile @ 2011 08 23, 11:39)
o ka gydytojas pasakys, bent jau maniskei sakiau kad itariu pienlige mat tik dabar su ja susiduriau, gyvenime apie ja ne negirdejus buvau, be jokiu apziuru israsi macmirol, siaip visas zvakutes galima naudoti ir nestumo metu, o labai pergyvent nereiktu, leliuka apkresti pienlige galima tik gimdant tada eidamas tais takais pasigautu, dabar tai tik Jum diskomfortas...


Gydytojas pasakys, ar tai tikrai pienlige smile.gif galiu trumpai apibudint savo situacija - mazdaug 3 nestumo menesio pradzioj gydytoja man paeme tepineli, patvirtino, kad tai pienlige..israse vienu vaistu, paskui kitu, treciu...niekas nepadejo, o ji vis remdamasi pirminiais tyrimais skyre nauju vaistu...galiausiai man truko kantrybe paciai, kadangi pienlige man - ne naujiena, o cia jauciau, kad kazkas tikrai ne to..nuejau pas kita daktare, pareikalavau tyrimu ir pasirodo, man jau seniai ne pienlige, o bakterine vaginoze. Is principo visi pojuciai panasus, skirias tik pacios isskyros kazkiek.. Ir vaginoze gydyti reikia jau antibiotikais, kadangi pastaroji negydoma gali sukelti netgi prieslaikini gimdyma. Tai va, turbut supratot, kokia nuomone turiu apie ligas, pavadinimu "turbut tai..." blush2.gif
Atsakyti
Na ir man taip atrodo, kad galima.. juolab su pirmu vaiksciojau pas ta pacia gydytoja ir tada nesake nieko panasaus. Aciu thumbup.gif palengvejo biggrin.gif
Atsakyti
As irgi nujauciu pasigavau,... antibiku pavartojus nuo slapimo pusles uzdegimo.. siaubisngas reikalas... niekad nesupratau kas cia tokio baisaus.. dbr jau zinau... parasysiu kas sake gydytoja po to kai pateksiu pas ja... doh.gif
Atsakyti