Įkraunama...
Įkraunama...

Padėvėtų rūbų parduotuvės

Gal kas nors žino, kur Klaipėdoje rasti padėvėtų rūbų parduotuvę, kur būtų rūbelių naujagimiams.
Atsakyti
Na, naujagimiui tai iš padėvėtų parduotuvės tikrai nepirkčiau schmoll.gif Blogiausiu atveju, jei jau nėr kitos galimybės, iš kokių pažįstamų, paauginusių savo lelius prašyčiau blush2.gif
Atsakyti
Na aš ne iš Klaipėdos, todėl nepatarsiu kur nusipirkti, bet tikrai pirkau ir dar pirkčiau. Šiaip pradėdavau ieškoti tik sužinojus apie nėštumą, tad prisipirkaliojau tokių grožybių net su etiketėmis, kokių net turguj nerasi. O jei ką panašaus ir rasi, tai už žvėrišką kainą. Paskui gerai išskalbi, išdžiovini, dar su didžiule meile išlygini ir turi fantastiškų naujų mažyčių rūbeliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auryte77 @ 2006 03 11, 23:09)
Gal kas nors žino, kur Klaipėdoje rasti padėvėtų rūbų parduotuvę, kur būtų rūbelių naujagimiams.

mano vaikis tik tokiais ir rengtas buvo tongue.gif bet jau tokių grožybių mano mama pripirkdavo wub.gif visi nauji su etiketėm thumbup.gif o geriausi du taškai yra: "mados vėjas" prie senojo turgaus, galinio pylimo gatvė ir dar viena pačiam turguj.. ten kur daržoves pardavinėja tai va ten tie pastatai kur yra tai ten viena pardė yra mirksiukas.gif ir kainos thumbup.gif

QUOTE(allegro @ 2006 03 12, 11:20)
dar su didžiule meile išlygini ir turi fantastiškų naujų mažyčių rūbeliukų mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif vyras pasidėles į sieną žiūrėjo į mane kai būdama nestuke.gif džiauščiau išplautus rūbelius blush2.gif o paskui lyginau juos.....
Atsakyti
Jei nori nebrangių rūbelių ir labai gražių, nuvažiuok į Kretingos arba Gargždų turgų. smile.gif Kretingoje - trečiadieniais, šeštadieniais, o Gargžduose - pirmadieniais-šeštadieniais iki 13 val. (čia labai daug ne tik lauke padėvėtais rūbais prekiauja, bet ir didelis 2 a. pastatas, aišku, ne tik vaikiškais, bet ir suaugusiems gali rasti drabužių, netgi naujų). tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2006 03 12, 11:20)
Na aš ne iš Klaipėdos, todėl nepatarsiu kur nusipirkti, bet tikrai pirkau ir dar pirkčiau. Šiaip pradėdavau ieškoti tik sužinojus apie nėštumą, tad prisipirkaliojau tokių grožybių net su etiketėmis, kokių net turguj nerasi. O jei ką panašaus ir rasi, tai už žvėrišką kainą. Paskui gerai išskalbi, išdžiovini, dar su didžiule meile išlygini ir turi fantastiškų naujų mažyčių rūbeliukų mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Mano dukrytės dauguma rūbelių iš skuduryno mirksiukas.gif Nereikia pirkti nudėvėtų ir apsiburbuliavusių ir nebus jokių nusiskundimų tongue.gif
Jei turi galimybę nuvažiuok šeštadienį ar sekmadienį iki 13 valandos į Dituvos sodus,tikrai nenusivilsi schmoll.gif
Atsakyti
Taigi tikrai verta pirkti ir gražiai rengti mažučiukus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus. Reiks kada palėkti iki Gargždų ar Dituvos sodų.

O pačioje Klaipėdoje kaip ir nėra nieko?
Atsakyti
QUOTE(Auryte77 @ 2006 03 19, 20:55)
Ačiū visoms už patarimus. Reiks kada palėkti iki Gargždų ar Dituvos sodų.

O pačioje Klaipėdoje kaip ir nėra nieko?

blush2.gif Buvo prie AutoAibes garaze, ten daug graziu daikciuku, tik raustis reikedavo.... dabr jau nzn ar bera g.gif
Atsakyti
Daug mazyliams rubeliu maciau Janonio g. (netoli konditerijos), bet ten taip viskas suversta...daug raustis reikia doh.gif
Atsakyti
Mano anyta pernai atostogavo Palangoj, tai turgaus teritorijoj atrado didžiulį "skuduryną" - pripirko visokių grožybių - vaikiškų ir ne tik...
Atsakyti
sveikos mamos 4u.gif
noriu paklausinėt jūsų apie dėvėtų rūbų parduotuves...jose kūdikių rūbeliai pigesni...tačiau gal galėtumėte čia surašyti kur kokiose lankotės...noriu rast rūbelių nenutrintų savo 7 mėn kleckui smile.gif
ačių už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta_ged: 14 sausio 2007 - 23:10