Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

PRIAUGINAMOS BLAKSTIENOS



user posted image

SENA TEMA





Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 20 rugpjūčio 2011 - 20:18
QUOTE(((Smilte)) @ 2011 08 20, 20:35)
Labas mergytes,
Ar labai tragiskas tas vaizdas, kazi kai nusiimi... Turbut su tikromis nusiima, ar ne?


Manau ,kad daugelis prisiaugina tikrai ilgesnes blakstienas nei nuosavos, todel nusiemus tikrai tenka vel prisitaikyti prie savo trumpesniu naturaliu blakstienyciu rolleyes.gif
O nuimant , nusiima tik priaugintos blakstienos, savos visos lieka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 08 20, 22:14)
Manau ,kad daugelis  prisiaugina tikrai ilgesnes blakstienas nei nuosavos, todel nusiemus tikrai tenka vel prisitaikyti prie savo trumpesniu naturaliu blakstienyciu  rolleyes.gif
O nuimant , nusiima tik priaugintos blakstienos, savos visos lieka  mirksiukas.gif


nu nerekia pasakoti netiesos. Aišku, kad nukenčia savo blakstienos. Bet jos atauga, todėl bėda menka. smile.gif
Atsakyti
Nusiemus priaugintas vaizdas labai individualus. Priklauso nuo naturaliu blakstienu stiprumo, kiekio, kiek laiko nesiojote priaugintas, kokios jos buvo. Gal but labai storos, ilgos ir akis buvo "perkrauta", o gal but normalaus ilgio, plonesnes. Ar kokybyskai buvo priaugintos ir t.t.
Bet kokiu atveju blakstiena gyvena ne daugiau 90dienu, o kadangi neliekate plika, tai max. po 2 men. viskas atauga. 4u.gif

P.S. Yra klienciu( kelios smile.gif ), kurios teigia, kad po nuemimo jos naturalios blakstienos ataugo dar tankesnes ir net pagerejo. smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2011 08 21, 10:38)
nu nerekia pasakoti netiesos. Aišku, kad nukenčia savo blakstienos. Bet jos atauga, todėl bėda menka.  smile.gif


neneigiu... kazkaip atsakiau tik i antraja klausimo dali ax.gif klausiama buvo "...Turbut su tikromis nusiima, ar ne?"
atsakiau ,kad savos nenusiima, nusiima tik priaugintos mirksiukas.gif

QUOTE(/ Lisa / @ 2011 08 21, 13:15)
Nusiemus  priaugintas vaizdas labai individualus. Priklauso nuo naturaliu blakstienu stiprumo, kiekio, kiek laiko nesiojote priaugintas, kokios jos buvo. Gal but labai storos, ilgos ir akis buvo "perkrauta", o gal but normalaus ilgio, plonesnes. Ar kokybyskai buvo priaugintos ir t.t.
Bet kokiu atveju blakstiena gyvena ne daugiau 90dienu, o kadangi neliekate plika, tai max. po 2 men.  viskas atauga. 4u.gif

P.S. Yra klienciu( kelios  smile.gif ), kurios teigia, kad po nuemimo jos naturalios blakstienos ataugo dar  tankesnes ir net pagerejo.   smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 21 rugpjūčio 2011 - 12:19
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 08 21, 11:15)
Bet kokiu atveju blakstiena gyvena ne daugiau 90dienu, o kadangi neliekate plika, tai max. po 2 men.  viskas atauga. 4u.gif



dėl šito sutinku smile.gif
Atsakyti
Klaipėdietės negi nei viena nepasidalins kontaktais kur auginasi blakstienas? g.gif
Sandra labai užimta o Virginija klaipėdoj nebedirba verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliuchiux: 23 rugpjūčio 2011 - 11:50
QUOTE(egliuchiux @ 2011 08 23, 11:49)
Klaipėdietės negi nei viena nepasidalins kontaktais kur auginasi blakstienas?  g.gif
Sandra labai užimta o Virginija klaipėdoj nebedirba  verysad.gif


Pas Kristina Janonio gatvėj, ten virs bandelių namų salonas įsikūręs. Anksčiau ji dirbo Aidos studijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
susiduriau su tokia problema- sestadieni priaugino viena mergaite, tos pacios dienos vakare nuo vienos akies nukrito 4, po nakties dar buvo iskritusiu unsure.gif vaizdelis ne koks- praktiskai liko tik ant vienos akies, tada as kad bent galeciau iseit i darba kelias nuroviau ir is kitos akies, kad bent vaizdas nebutu toks kontrastingas doh.gif vakar t.y. antradieni praktiskai beliko po 2-3 blakstienas.. pinigai ismesti i bala unsure.gif verysad.gif kas galejo buti ne taip? laikiausi visu rekomendaciju-jokiu pirciu ir pan, miegoti tik ant nugaros ir t.t.
kodel jos man nesilaiko? unsure.gif klijus naudojo jautriom akim kiek man sake, gal tie klijai kokie silpni labai? ar imanoma su situ groziu realiai bent menesi isvaikscioti?
gal Kaune ka parekomenduosit, nes jau bijau pinigus metyti, uz poros dienu grozi verysad.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2011 08 24, 11:12)
sveikos,
susiduriau su tokia problema- sestadieni priaugino viena mergaite, tos pacios dienos vakare nuo vienos akies nukrito 4, po nakties dar buvo iskritusiu  unsure.gif vaizdelis ne koks- praktiskai liko tik ant vienos akies, tada as kad bent galeciau iseit i darba kelias nuroviau ir is kitos akies, kad bent vaizdas nebutu toks kontrastingas  doh.gif vakar t.y. antradieni praktiskai beliko po 2-3 blakstienas.. pinigai ismesti i bala  unsure.gif  verysad.gif kas galejo buti ne taip? laikiausi visu rekomendaciju-jokiu pirciu ir pan, miegoti tik ant nugaros ir t.t.
kodel jos man nesilaiko?  unsure.gif klijus naudojo jautriom akim kiek man sake, gal tie klijai kokie silpni labai? ar imanoma su situ groziu realiai bent menesi isvaikscioti?
gal Kaune ka parekomenduosit, nes jau bijau pinigus metyti, uz poros dienu grozi  verysad.gif
aciu

As patarciau nueiti pas ta meistre, kuri dare, ir paklausti visko, ko cia klausiate. Juk ji turi prisiimti atsakomybe uz savo darba. Juolab gi ne menuo praejo, o tik kelios dienos. Gal bent pataisys uz ta pacia kaina. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2011 08 24, 10:12)
sveikos,
susiduriau su tokia problema- sestadieni priaugino viena mergaite, tos pacios dienos vakare nuo vienos akies nukrito 4, po nakties dar buvo iskritusiu  unsure.gif vaizdelis ne koks- praktiskai liko tik ant vienos akies, tada as kad bent galeciau iseit i darba kelias nuroviau ir is kitos akies, kad bent vaizdas nebutu toks kontrastingas  doh.gif vakar t.y. antradieni praktiskai beliko po 2-3 blakstienas.. pinigai ismesti i bala  unsure.gif  verysad.gif kas galejo buti ne taip? laikiausi visu rekomendaciju-jokiu pirciu ir pan, miegoti tik ant nugaros ir t.t.
kodel jos man nesilaiko?  unsure.gif klijus naudojo jautriom akim kiek man sake, gal tie klijai kokie silpni labai? ar imanoma su situ groziu realiai bent menesi isvaikscioti?
gal Kaune ka parekomenduosit, nes jau bijau pinigus metyti, uz poros dienu grozi  verysad.gif
aciu


o aš patarčiau nebeiti pas tą pačią meistrę. Kas iš to, jei ir vėl taip padarys.
Kaune yra gera meistrė Rykutė. 4u.gif
Atsakyti
Priklijavo man...
Pirmas bendras vaizdas buvo geras. Patiko. Tik pamaniau, kad per greitai - 1h 15min. Nuejau i darba, moterims patiko, sake, kad naturaliai atrodo. Bet man vistiek kazkas nedave ramybes smile.gif
Na ir akurat! Po savaites, pabudus ryte radau ant savo veido dvi nukritusias. Paemiau "panagriniet" biggrin.gif ir pamaciau, kad priklijuota prie 2-3 maniskiu.
Tada jau is arti mane apziuriniejo mama ir pasake, kad taip yra tokiu paklijavimu ir daugiau.
Kazkaip dar ir duria voka kai kurios. Ar taip buna?
Atsakyti