Įkraunama...
Įkraunama...

Atsirūgimas

Sveikos mamytes,

pasidalinkit savo patirtim kaip daznai jusu maziukai pavalge atsirugsta? ar is karto?
ir nuo kelinto menesiuko jau patys pradejo atsirugt? ax.gif


Mano mazoji pavalgius n kartu gali atsiruginet, tenka ja daznai kilnoti, nes kitaip atpila blink.gif
buna net ir valandai praejus vis dar tenka ja kilnot, nes nori atsirugt
Atsakyti
Vieną kartą po kiekvieno valgio atsirūgsta. Dabar kai jau sėdi,tai man nebereikia kelti. O šiaip neatpilinėja visiškai smile.gif
Atsakyti
Maniskis tai ivairiai, buna, kad visai neatsirugsta ir neatpila. Tai dazniausiai nakti buna, kai pamaitinu, jis uzmiega bevalgydamas ir as ji is karto i lova ant soniuko guldau.. ir jis saldziai uzmiega. O buna, kad pamaitinus tik pakeli ir atsirugsta. Buna, kad neatsirugsta, o is karto atpila ir ne po viena karta, o daugiau. Buna, kad bevalgydamas raitosi raitosi, paleidzia papuka ir atpila, o buna, kad su papuku burnytej atsirugsta bevalgydamas biggrin.gif Pastebejau, kad geriausiai jam atsirugti yra man ant peties, bet taip, kad pilvukas butu visiskai prigludes man prie krutines, t.y. kojytes istiestos, nes jai sulenktos, tai sunkiau. As dar jam nugaryte patrinu svelniai mazdaug nuo vidurio stuburiuko zemyn... arba patapsnoju. Tada irgi oriukas greiciau iseina.
Manau atpylimas priklauso nuo to kokia pieno ciurksle varo per maitinima. Nes kai stipri srove, tai jis net springdamas ryja pienuka, o tada oro prisigaudo ir daugiau atpylineja. O kai srove mazesne, tai jis sau ramiai ryja ir tada gali viai neatpils, o tik graziai atsirugt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renataGranata @ 2011 08 21, 09:59)
Maniskis tai ivairiai, buna, kad visai neatsirugsta ir neatpila. Tai dazniausiai nakti buna, kai pamaitinu, jis uzmiega bevalgydamas ir as ji is karto i lova ant soniuko guldau.. ir jis saldziai uzmiega. O buna, kad pamaitinus tik pakeli ir atsirugsta. Buna, kad neatsirugsta, o is karto atpila ir ne po viena karta, o daugiau. Buna, kad bevalgydamas raitosi raitosi, paleidzia papuka ir atpila, o buna, kad su papuku burnytej atsirugsta bevalgydamas  biggrin.gif  Pastebejau, kad geriausiai jam atsirugti yra man ant peties, bet taip, kad pilvukas butu visiskai prigludes man prie krutines, t.y. kojytes istiestos, nes jai sulenktos, tai sunkiau. As dar jam nugaryte patrinu svelniai mazdaug nuo vidurio stuburiuko zemyn... arba patapsnoju. Tada irgi oriukas greiciau iseina.
Manau atpylimas priklauso nuo to kokia pieno ciurksle varo per maitinima. Nes kai stipri srove, tai jis net springdamas ryja pienuka, o tada oro prisigaudo ir daugiau atpylineja. O kai srove mazesne, tai jis sau ramiai ryja ir tada gali viai neatpils, o tik graziai atsirugt smile.gif

Pas mus lygiai taip pat smile.gif
Atsakyti
Atsirugsta viena karta. Kartais buna, kad nesioju nesioju, per nugaryte tapsnoju, o kaip neatsirugsta mazius, taip ir neatsirugsta. Tada paguldau ir jis atpila doh.gif

O jeigu gulinti maitinu, tai nepakeliu atsirugti, nes arba bevalgydamas uzmiega, arba netrukus po valgio.
Atsakyti
Pas mus įvairiai būna, kartais atsirūgsta, kartais ne, bet neatpila ax.gif Kartais neatsirūgsta ir atpila iškart, kartais atpila vėliau jau apvirškintą pienelį blink.gif Naktį nepakelinėju atsirūgti, bet ir neatpila naktimis.
Skaičiau, kad MP maitinamas vaikiukas nebūtinai turi kaskart atsirūgti smile.gif
Beje, ar čia tik maniškė atsigimusi į tėvelį suvalkietį, kad daro taip keistai - lyg ir atpylinėtų, jai kyla pieniukas gerklyte, tačiau ji jį atgal suryja biggrin.gif Toks keistas garsas, pirmomis dienomis nesuprasdavo kas jai čia darosi, galvojau, kad springsta doh.gif
Atsakyti
maniskis atsirugsta pakankamai retai, o atpilinejo is vis tik keleta kartu, bet ir tai, jau gerokai po valgio, kai nemiegodavo ir budrudavo. nakti, kai uzmiega bezysdamas, tai nebekeliu, kad atsirugtu, nes tuomet issibudina ax.gif
Atsakyti
toks vaizdas kad mes valgyt nemokam doh.gif ar is papuko ar is buteliuko, vistiek pastoviai oro prigaudo ir rugalioja visa diena doh.gif

Atsakyti
QUOTE(acorus @ 2011 08 23, 06:43)
toks vaizdas kad mes valgyt nemokam  doh.gif ar is papuko ar is buteliuko, vistiek pastoviai oro prigaudo ir rugalioja visa diena  doh.gif

Nepergyvenkite visi vaikai skirtingi todel tik laiko klausimas.Gal pabandyti pakeisti buteliuko ciulptuko forma,gal jam skylute per didele kad prisigaudo oro 4u.gif
Atsakyti
pastebejau, kad maniskis kai ramiai pavalgo tai ir neatsirugsta kad ir kiek laikytum. o jei valgo neramiai ( su pazirzenimais, su pasidairymais ir pan) tai atsirugsta labai greitai ir kartais po kelis kartus biggrin.gif
Atsakyti
Kol maitinau krūtimi ir buvo visai mažiukas (iki kokių 4 mėn.), tai pakeldavau atsirūgti po kiekvieno maitinimo, išskyrus naktį. Naktį nekeldavau ir paprastai jokių atpylinėjimų nebūdavo. Ar kiekvieną kartą pakeltas atsirūgdavo? Dažniausiai taip, ir kartais dar atsirūgęs toliau valgydavo.
Atsakyti
QUOTE(renataGranata @ 2011 08 21, 10:59)
Maniskis tai ivairiai, buna, kad visai neatsirugsta ir neatpila. Tai dazniausiai nakti buna, kai pamaitinu, jis uzmiega bevalgydamas ir as ji is karto i lova ant soniuko guldau.. ir jis saldziai uzmiega. O buna, kad pamaitinus tik pakeli ir atsirugsta. Buna, kad neatsirugsta, o is karto atpila ir ne po viena karta, o daugiau. Buna, kad bevalgydamas raitosi raitosi, paleidzia papuka ir atpila, o buna, kad su papuku burnytej atsirugsta bevalgydamas  biggrin.gif  Pastebejau, kad geriausiai jam atsirugti yra man ant peties, bet taip, kad pilvukas butu visiskai prigludes man prie krutines, t.y. kojytes istiestos, nes jai sulenktos, tai sunkiau. As dar jam nugaryte patrinu svelniai mazdaug nuo vidurio stuburiuko zemyn... arba patapsnoju. Tada irgi oriukas greiciau iseina.
Manau atpylimas priklauso nuo to kokia pieno ciurksle varo per maitinima. Nes kai stipri srove, tai jis net springdamas ryja pienuka, o tada oro prisigaudo ir daugiau atpylineja. O kai srove mazesne, tai jis sau ramiai ryja ir tada gali viai neatpils, o tik graziai atsirugt smile.gif

dukrytei beveik 4 men ir mes panasiai gyvenam thumbup.gif
Atsakyti