Įkraunama...
Įkraunama...

Grupė norintiems sportuoti (P90x) programa!

Sveiki visi! Taigi nusprendziau sportuoti pagal tokia programėlę P90x ,ieškau bendraminčių ir bendražygių šiai 90 dienų programai.Kad padėtume vieni ,kitiems tobulėti ,siekti rezultatų,ieškotume būdų ,kaip vieni kitus motyvuoti.Norėčiau daryti susitikimus,aptariant rezultatus,dalinantis patarimais ,veiksmas vyktų Vilniuje .Tačiau į forumą galima jungtis ne tik Vilniuje gyvenantys,juk per atstumą taip pat įmanoma padėt kitam mirksiukas.gif mirksiukas.gif rasykite i asmenine dezute arba tiesiai sioje temoje 4u.gif
Atsakyti
Aš ne vilnietė, galėčiau jungtis tik neakivaizdžiai..Būtų įdomu išgirsti daugiau atsiliepimų apie šią programą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 08 21, 23:40)
Aš ne vilnietė, galėčiau jungtis tik neakivaizdžiai..Būtų įdomu išgirsti daugiau atsiliepimų apie šią programą  4u.gif



Esu sportavusi pagal šią programą, tai 90 dienų intensyvi programa,kur kiekviena diena sportuojama tam tikra kuno dalis. smile.gif taip pat yra ivairus mitybos planas,arba paprasciausiai kaloriju skaiciavimas ir labiau baltyminio maisto valgymas.Sportas uzima ivairiai nuo 1 h iki max 1h35 min viena kartą per savaitę. Rezultatai puikūs,nuotaika ,savijauta ,energija ,figura ir mąstymas keiciasi pagal ja sportuojant. smile.gif
P90x reklama (dalis 1)
P90x reklama (dalis 2)
P90x reklama (dalis 3)

Rezultatai:
Results


Žinoma ,tai programa ne kiekvienam,tačiau tikiu ,kad galbūt atsiras norinčių ax.gif
Atsakyti
Nelabai supratau, o kaip rasti sia programa?
Atsakyti
Ja galima ivairiai atsisiusti.Yra linkomanijoje,5 zonoje.Taip ivariuose kituose torrent puslapiuose.Neabejoju ,kad galima per rapidshare surasti net:) jei reikia sakykite ,numesiu linkus 4u.gif
Atsakyti
Nejaugi neatsiras norinciu? blush2.gif
Atsakyti
P90x <-ziureti paspaudus 4u.gif

Šešių vaikučių mamytės rezultatai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frea: 29 rugpjūčio 2011 - 13:49
http://www.linkomani...orton_Xvid-d0z3


Iš čia galima parsisiusti workout'ą 4u.gif


http://isohunt.com/t...90x?tab=summary


Taip pat čia tiems kas neturi linkomanijos.

Atsakyti
Bandysiu parsisiust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(unicca @ 2011 08 30, 08:34)
Bandysiu parsisiust  smile.gif



ten nebutina siusti viska,visu pirma reiktu susizinoti pagal koki is 3 modelius sportuosite,yra classic(kuris efektyviausias),lean lengvesnis,bei double,kur rezultatai lb geri,taciau nuo antro sporto menesio fazes atsiranda po 2 treniruotes todel pradedant jo nerekomenduosiu ax.gif Ar jus is vilniaus? happy.gif
Atsakyti
pati ieškau bendraminčių mamų, nes noriu atsikratyti likusiais ir niekaip nenukrentančiais kg.... nors šiaip jau daug metų esu pasportuojanti, tik matyt dėl motyvacijos stokos niekaip negalinti sporto paversti ipročiu... bet man ta P90 programa pasirode daugiau skirta ne tike riebaliuku mažinimui kiek raumenukui formavimui. Aisku, kai jau nebeturi lasinuku, tada aktualu ir raumenukus paryskint, nors siuo metu man aktualiau numesti svorio...
Atsakyti
As is Vln rajono... Bet man irgi aktualu lasinukus numest, nes nemazai ju turiu sad.gif o jei dar raumenukai prades augti po lasinukais, tai is vis bus baisu doh.gif
Atsakyti