Įkraunama...
Įkraunama...

Pole dancing - šokiai ant stulpo

Sveikutes!

Ar esate girdejusios apie sokius ant stulpo kaip sporto saka? Ji siuo metu yra sparciai populiarejanti visame pasaulyje. Daug zinomu zmoniu yra prisipazine bande arba vis dar uzsiimineja siuo nuostabiu sportu, kuris yra ypatingai populiarus tarp moteru o taip pat ir vyru! Tai nuostabus budas numesti siek tiek svorio, isryskinti raumenis, pasidaryta labiau lankscia, pagerinti laikysena o taip pat ir atsikratyti nugaros, sanariu ir kitu skausmu! Sis sportas yra ipatingai populiarus del to kad tai nera nuobodu kaip einant i paprasta sporto kluba. Isivaizduokit, pasileidziate savo megstamiausia muzika ir sokat naudodamos raumenis kuriu net nezinojote kad turejote. Tai yra labai linksmas ir suteikiantis pasitikejimo sportas tiems kurie negali prisiversti eiti i ta nuobodu sporto kluba! Visame pasaulyje yra tukstanciai mokyklu skirtu mokyti sio nuostabaus meno/sporto. Kiek zinau, lietuvoje tai dar nera labai populiaru or ir nuomones visu apie tai yra labai skeptiskos, nes visi isivaizduoja nusirenginejancias striptizo sokejas. Deja, uzejusios i viena is specialiu mokykla jus isvysite ivairiausio amziaus ir sudejimo moteru is visokiausiu profesiju, tai galia buti ir 40 metu policininke, ir 18 metu studente o ir 70 metu pensininke! Neisvysite jokiu patiniu, o patogia sportine apranga.

As pati susidomejau sia sporto saka, kai drauge nenorom nusitempe i pamoku vienoje is mokyklu skirtu siam sokiui mokyti. Iskart po savaites nusipirkau nuosava stulpa ir jau 2 metus mokinuosi viena, turiu labai grazius pilvuko raumenis ir siaip mano kunas pasikeite is lieso i labai atletiska. Del svorio jau senai nebesijaudinu, valgau kiek noriu ir nepriaugau nei 1 kilogramo!

Man butu labai idomu suzinoti ar esate ka nors girdejusi apie si sporta Lietuvoje? Gal esate susidurusios ar girdejusios apie mokyklas teikiancias sio sporto kursus ar pamokas? Gal esate bandziusios?

Ikelsiu viena is megstamiausiu video kaip pavyzdi kad si saka reikalauja labai daug istvermes, kad viskas yra labai skoninga ir koki kuna galite tureti po keliu metu uzsiiminejant sia sporto saka!

Cia yra Jenyne Butterfly, viena is geriausiu stulpo sokiu profesionalu:

www.youtube.com/watch?v=j3G1eKteTmQ

Sitame video ji tiesiog atlieka savo pasirodyma vakaryleje, yra pasaulinio lygio konkursai, kuriuose dalyvauja geriausios sokejos!

Jei kas nors turite klausimu, as esu pasiruosusi i juos atsakyti! ax.gif
Atsakyti
Esu girdejusi,is uzsienio ,kai vyko sios sporto sakos pasirodymas per australijos x factor.taciau kad lietuvoje tuo uzsiimtu tikrai ne.Siaip sauni sporto saka ,kiek teko matyti,visuomet svajojau isbandyti. 4u.gif


http://www.youtube.c...h?v=z_eDZGn6bxE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frea: 23 rugpjūčio 2011 - 08:20
QUOTE(frea @ 2011 08 23, 07:17)
Esu girdejusi,is uzsienio ,kai vyko sios sporto sakos pasirodymas per australijos x factor.taciau kad lietuvoje tuo uzsiimtu tikrai ne.Siaip sauni sporto saka ,kiek teko matyti,visuomet svajojau isbandyti. 4u.gif
http://www.youtube.c...h?v=z_eDZGn6bxE


Tai tikrai gaila kad nera. Bet gal viski yra kas nors, nes as per videogaga.lt maciau panele lietuve supantis kazkokioj studijoj, kaip sokiu mokykloj. Manau labai paieskojus, jeigu noro yra galima ka nors surasti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ieatpandas: 23 rugpjūčio 2011 - 08:23
QUOTE(ieatpandas @ 2011 08 23, 09:22)
Tai tikrai gaila kad nera. Bet gal viski yra kas nors, nes as per videogaga.lt maciau panele lietuve supantis kazkokioj studijoj, kaip sokiu mokykloj. Manau labai paieskojus, jeigu noro yra galima ka nors surasti  ax.gif



si berods maciau:)


http://www.youtube.c...feature=related

tai va kad ieskot reikia:D
Atsakyti
Yra, yra. Kaip ir strip dance, defile ir pan. Tik pole dance reikalauja neblogo fizinio pasiruošimo, kuo dauguma mūsų sporto klubų/šokių studijų lankytojų nelabai gali pasigirti, todėl ir nelabai populiaru. Tik gal daugiau populiaru ruoštis individualiai pasirodymams naktiniuose klubuose ir pan., o ne kaip sportas. "Ant bangos " daugiau strip dance ar defile
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2011 08 23, 08:35)
Yra, yra. Kaip ir strip dance, defile ir pan. Tik pole dance reikalauja neblogo fizinio pasiruošimo, kuo dauguma mūsų sporto klubų/šokių studijų lankytojų nelabai gali pasigirti, todėl ir nelabai populiaru. Tik gal daugiau populiaru ruoštis individualiai pasirodymams naktiniuose klubuose ir pan., o ne kaip sportas. "Ant bangos " daugiau strip dance ar defile


Na strip dance ir pole dance yra visiskai skirtinga dalykai. Labai daug zmoniu tai maiso. Strip dance yra kai nusirenginejama ir labai seksualiai sokama, pole dance yra fitneso saka, tiesiog visokie triukai. Fizinio pasiruosimo jokio nereikia, nes viskas ateina su laiku. Kai buvau uzejus i kelias pamokas, tukiu storuliu maciau kad sakes, bet varo kaip ir visos kitos! thumbup.gif As asmeniskai buvau visiskai silpna, net 5 sekundziu negalejau issilaikyt, tiesiog reikia kantrybes, o dabar is spagata padaryt moku, nors pries metus net koju pirstu negalejau pasiekt ir siaip labai stipri ir lanksti pasidariau. Siaip jei kas nors tikrai labai nori ir nera galimybiu mokytis lietuvoje, galima paciai nusipirkti ir atsisiusti ta profesionalu stulpa ir namie mokytis is video, knygu ir dvd smile.gif. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ieatpandas @ 2011 08 23, 11:02)
Na strip dance ir pole dance yra visiskai skirtinga dalykai. Labai daug zmoniu tai maiso. Strip dance yra kai nusirenginejama ir labai seksualiai sokama, pole dance yra fitneso saka, tiesiog visokie triukai. Fizinio pasiruosimo jokio nereikia, nes viskas ateina su laiku. Kai buvau uzejus i kelias pamokas, tukiu storuliu maciau kad sakes, bet varo kaip ir visos kitos!  thumbup.gif As asmeniskai buvau visiskai silpna, net 5 sekundziu negalejau issilaikyt, tiesiog reikia kantrybes, o dabar is spagata padaryt moku, nors pries metus net koju pirstu negalejau pasiekt ir siaip labai stipri ir lanksti pasidariau. Siaip jei kas nors tikrai labai nori ir nera galimybiu mokytis lietuvoje, galima paciai nusipirkti ir atsisiusti ta profesionalu stulpa ir namie mokytis is video, knygu ir dvd smile.gifax.gif

Joooo, daug kas maišo biggrin.gif Pvz, kai kas maišo striptizą ir strip dance, kas laabaaai nepatinka strip dance treniruotes vedantiems treneriams biggrin.gif Įsivaizduoju, kaip jiems nusibosta aiškinti tą patį per tą patį doh.gif Niekas strip dance treniruotėse nenusirenginėja - tikrai nereikia painioti 4u.gif Lietuvoje jau senių seniausiai ir strip dance seminarai vyksta, Rusijoj seniai per fitnes/welness konvencijas tai galima pamatyti ar diskų nusipirkti su pamokomis - tik reikia pasidomėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 23 rugpjūčio 2011 - 10:34
QUOTE(Bezdžionė @ 2011 08 23, 09:33)
Joooo, daug kas maišo  biggrin.gif Pvz, kai kas maišo striptizą ir strip dance, kas laabaaai nepatinka strip dance treniruotes vedantiems treneriams  biggrin.gif Įsivaizduoju, kaip jiems nusibosta aiškinti tą patį per tą patį doh.gif Niekas strip dance treniruotėse nenusirenginėja - tikrai nereikia painioti 4u.gif Lietuvoje jau senių seniausiai ir strip dance seminarai vyksta, Rusijoj seniai per fitnes/welness konvencijas tai galima pamatyti ar diskų nusipirkti su pamokomis - tik reikia pasidomėti mirksiukas.gif


Na strip angliskai galima sakyt reiskia nusirengineti, tai gal galite placiau man paasiskint kuo jie taip skiriasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ieatpandas @ 2011 08 23, 11:37)
Na strip angliskai galima sakyt reiskia nusirengineti, tai gal galite placiau man paasiskint kuo jie taip skiriasi?   g.gif

Negaliu, nes man šitos treniruotės nepatinka - buvau tik keliose, mažas krūvis 4u.gif biggrin.gif
Kažkas tokio - http://www.youtube.c...7D099F142822948
http://www.youtube.c...feature=related
Arba dar kitaip reikėtų ieškoti strip plastic (taip ant diskų rašo) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 23 rugpjūčio 2011 - 10:54
pries pora metu is smalsumo buvau uzsirasiusi i pole dancing klases. berods 8 is viso uzsiemimai buvo, 1x per savaite. ka galiu pasakyti, tai tik isigijus savo nuosava stulpa galima butu pasiekti geru rezultatu. o klasese, tai per mazai laiko, kad ismokti ir isimiklinti tuos judesius daryti, o dar su keliom merginom teko vienu stulpu dalintis, tai naudos tikrai nedaug. tik labai smagu buvo, kiek prisijuokem su panom tai oj oj, labai fainas ir smagus uzsiemimas, taciau jau kaip cia mineta, tai tikrai nera fiziskai lengva. as vienintele is 12 merginu/moteru galejau padaryti viska ka trenere bande mus ismokyti, nes as tuomet sportavau saleje sunkiai su svoriais, tik lankstumo man truko. buvau labai uzsidegusi pirktis sau ta strypa, bet 200GBP kaina atbaide tuom kart, nors dabar isigijus nuosava busta, mintis apie pole dancing vel pradejo kirbeti pasamonej...

ps. veiksmas Airijoj.
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2011 08 24, 13:41)
pries pora metu is smalsumo buvau uzsirasiusi i pole dancing klases. berods 8 is viso uzsiemimai buvo, 1x per savaite. ka galiu pasakyti, tai tik isigijus savo nuosava stulpa galima butu pasiekti geru rezultatu. o klasese, tai per mazai laiko, kad ismokti ir isimiklinti tuos judesius daryti, o dar su keliom merginom teko vienu stulpu dalintis, tai naudos tikrai  nedaug. tik labai smagu buvo, kiek prisijuokem su panom tai oj oj, labai fainas ir smagus uzsiemimas, taciau jau kaip cia mineta, tai tikrai nera fiziskai lengva. as vienintele is 12 merginu/moteru galejau padaryti viska ka trenere bande mus ismokyti, nes as tuomet sportavau saleje sunkiai su svoriais, tik lankstumo man truko. buvau labai uzsidegusi pirktis sau ta strypa, bet 200GBP kaina atbaide tuom kart, nors dabar isigijus nuosava busta, mintis apie pole dancing vel pradejo kirbeti pasamonej...

ps. veiksmas Airijoj.


Cia investicija gyvenimui, tikrai verta! thumbup.gif Galima per ebay naudota nusipirkt, as patariu xpole expert 50mm spinning and static. Standartine apimtis ir yra 2 nustatymai, supamas ir stacionarinis. As buvau nusipirkus 45mm static, tai pardaviau, nes su spinning yra idomiau,aisku sunkiau siek tiek, bet labai smagu smile.gif
Atsakyti
Visai smagu butu smile.gif Tikrai labai geras budas kuna treniruoti: lankstumas, jega... O tokie stulpai yra tvirtinami varztais? Kadangi nuomojamam name gyvenu, tai toks budas matyt netiktu... Paziurejau per ebay, tai galima padoria kaina nusipirkti.
Atsakyti