Įkraunama...
Įkraunama...

Langų valymas

Sena tema
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 08 24, 08:38)
vienoj Palangos pardėj už jį moku 17lt  ax.gif  seniuose jis kainuoja apie 21 lt


Kurioje cia parduotuveje tiksliau? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2011 08 24, 09:01)
Kurioje cia parduotuveje tiksliau? ax.gif

Prie Vakarinės palangos kur yra indų parduotuvė mirksiukas.gif
Atsakyti
langų ploviklis Frosh thumbup.gif Nuostabus, nes jame daug alkoholio. Užpurškiu ir valau su popieriniu rankšluosčiu thumbup.gif
Atsakyti
dekui rrr?, jau supratau kad permokejau seniuose:) kita kart tikrai ten nepirksiu, nebent iki 17 lt kainuos, kaip supratau kitur jo tokia kaina ir yra (16-17lt) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Agė* @ 2011 08 24, 18:34)
langų ploviklis Frosh  thumbup.gif  Nuostabus, nes jame daug alkoholio. Užpurškiu ir valau su popieriniu rankšluosčiu  thumbup.gif

Pritariu visu dešimčia balų Frosh valikliui drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif , geresnio nesu turėjusi thumbup.gif .
Atsakyti
Aš visąlaik pirkdavau "Ajax". Prieš keletą metų jis tikrai gerai valydavo, bet dabar nebežinau ko jie ten pradėjo dėt, kad langų išblizgint nebegaliu, visi plėmuoti lieka doh.gif
Išvada viena, kuo pigesnis valiklis ir kuo jis labiau smirda tuo geriau valo vienu brūkštelėjimu thumbup.gif
Atsakyti
As tai neseniai Luksio g. Vilniuje atradau parduotuvyte, kur pardavineja profesionalius svaros produktus. Na galiu pasidziaugti, nes savo vitrininius langus issivaliau net su dziaugsmu, kaip lengvai valesi thumbup.gif Ir siaip namams prisipirkau visokiu geru dalykeliu, nes labai gaila laiko buna tvarkymui...
Atsakyti
pasigirsiu:
storrent parduotuveje pirkau karher firmos elektrini langu valytuva, man patiko.
jis kaip tas valiklis su gumyte tik iskart skysti nusiurbia, tai nenuteka niekur ir nesitasko, labai greit langai valosi.
Jei domina - paieskokit ju puslapyje info.
Atsakyti
i vandeni ilasinu truputi amoniako ir nuvalau,nelieka jokiu demiu,nei vaivoryksciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .ir pigiai,ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
man tai norvex sluoste 4u.gif
Atsakyti
man clin thumbup.gif jokiu ruozu nepalieka. ir kaina thumbup.gif
Atsakyti