Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

turiu WOll titanine keptuve.Net blynus joje kepu be aliejaus-jo pakanka ipilti i tesla.Isigijau po to, kada manoji teflonine po puses metu nusilupo doh.gif O mokejau uz ja puse WOll kainos.Daugiau nerizikuosiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 01 27, 03:09)
Ir pas mane tas pats  drinks_cheers.gif. Bet man atrodo, kad jai nemaža garantija yra, 5 arba 10 metų  g.gif. Tik neprisiruošiu paieškoti garantinio lapuko ir nueiti pas juos  doh.gif.


Parasykit,kaip sekesi su garantiniu ax.gif
Pas mane keptuve dar tik metai ,tai viskas tvarkoj su ja,kepu ir lietinius,zuvi ir t.t.,su riebalais ir be ju..Stengiusi gerai isplauti,kad nepasidengtu pridegusiais riebalais,nes krastai tai jau tokie.Vat jei ant pridegusios dangos,kaip yra krastai, reiktu kepti,jau seniai viskas ir sviltu ir prikeptu...Tik idomu ko ta danga pas jus taip pasisiause?Gal ka negerai daret su ta keptuve,blogai isplaudavot?Cia as taip jaudinuos,kad ir as tokios klaidos nedaryciau. tongue.gif ,nes keptuve tai thumbup.gif Nepalyginsi su jokiom tefloninem,jau seniai buciau kokias 3 pakeitus,nes ta keptuve naudojasi 2 seimos ir nepasakyciau,kad apie ja sokinejam..Pasinaudojam ir su "Feiriu', kai truputi atvesta, isplaunam thumbup.gif
Atsakyti
Amway keptuvės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 01 28, 13:46)
Amway keptuvės  thumbup.gif


O kokia kaina pvz.32 skersmens,kaip pas mane yra?Kokia danga?
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 01 28, 11:46)
Amway keptuvės  thumbup.gif

Pritariu ir as ja turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 01 26, 11:51)
Ir as dziaugiausi titanine Silit keptuve, tik tas dziaugsmas truko nepilnai du metus, ziuriu pasisiause man ta danga, luptis nori. Kazkaip uz tokia suma tikejaus ilgesnio tarnavimo. Dabar jau nebezinau nei kokia rinktis, paziurejau WOLL kainas  doh.gif gera paliko. Plius pas mus kaitlente indukcine, tai ir pasirinkimas nebe toks platus belieka.


drinks_cheers.gif ta pati istorija: 10 metu garantija, o po 2 metu pasisiause, nunesiau, pakeite be problemu i visiskai nauja, dabar vel praejo 2 metai, vel pasisiausius, reikes vel eiti blink.gif g.gif Tai negi visus 10 metu taip zaisiu g.gif ta firma jauciu tuoj bankrutuos unsure.gif
Atsakyti
AMWAY thumbup.gif , vidus titano ir keramikos lydinys, o viršus aukštos kokybės medicininio pliena, labai lengva prižiūrėti
32cm. pati didžiausia apie 600lt., jei įdomu parašykit į až pažiūrėsiu tiksliau. 4u.gif
Papildyta:
teflonas nuodingas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2008 01 28, 12:35)
Parasykit,kaip sekesi su garantiniu ax.gif
Pas mane keptuve dar tik metai ,tai viskas tvarkoj su ja... Nepalyginsi su jokiom tefloninem,jau seniai buciau kokias 3 pakeitus,nes ta keptuve naudojasi 2 seimos ir nepasakyciau,kad apie ja sokinejam..Pasinaudojam ir su "Feiriu', kai truputi atvesta, isplaunam thumbup.gif

Su garantiniu vis neprisiruošiu užsiimti blush2.gif. Instrukcijoj parašyta, kad reikia plauti dar karštą. Visai karštą plauti sunku, nes karšta rankoms, tai aš šiek tiek palaukiu, bet dažnai pamirštu, ir tenka plauti jau visai atvėsusią doh.gif.

QUOTE(mamutas @ 2008 01 30, 22:55)
drinks_cheers.gif ta pati istorija: 10 metu garantija, o po 2 metu pasisiause, nunesiau, pakeite be problemu i visiskai nauja, dabar vel praejo 2 metai, vel pasisiausius, reikes vel eiti  blink.gif  g.gif Tai negi visus 10 metu taip zaisiu  g.gif ta firma jauciu tuoj bankrutuos  unsure.gif

Tai visgi pakeičia! thumbup.gif Bent tai gerai biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Jamuna @ 2008 01 31, 00:57)
AMWAY  thumbup.gif , vidus titano ir keramikos lydinys, o viršus aukštos kokybės medicininio pliena, labai lengva prižiūrėti
32cm. pati didžiausia apie 600lt., jei įdomu parašykit į až pažiūrėsiu tiksliau. 4u.gif
Papildyta:
teflonas nuodingas schmoll.gif


600! blink.gif
Atsakyti
Turiu titaninę smile.gif Nebloga ax.gif Už tefloninę tikrai geresnė. Tik daug brangesnė.
Atsakyti
QUOTE(Jamuna @ 2008 01 30, 22:57)
AMWAY  thumbup.gif , vidus titano ir keramikos lydinys, o viršus aukštos kokybės medicininio pliena, labai lengva prižiūrėti
32cm. pati didžiausia apie 600lt., jei įdomu parašykit į až pažiūrėsiu tiksliau. 4u.gif
Papildyta:
teflonas nuodingas schmoll.gif

kiek laiko jau turit?
Atsakyti
Mes jau metus naudojam woll titano keramikos keptuvę.Ir labai ja patenkinti-nei saugoti nuo metalinių įrankių kaip tefloninės nereikia,viskas gražiai kepa,po metų naudojimo jokių pokyčių.Ir palyginus ne tokia jau ir brangi,be to nereikia keisti kas pusmetį ar metus.
Atsakyti