Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

QUOTE(Limit @ 2008 01 31, 12:18)
kiek laiko jau turit?

niu neilgai, bet drauge turi kokius 4metus, ir kaip naujos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2008 01 31, 10:18)
kiek laiko jau turit?

jau du metai o vyro sesuo penkti bet tikrai kaip nauja
Atsakyti
QUOTE(Jamuna @ 2008 01 30, 22:57)
AMWAY  thumbup.gif , vidus titano ir keramikos lydinys, o viršus aukštos kokybės medicininio pliena, labai lengva prižiūrėti
32cm. pati didžiausia apie 600lt., jei įdomu parašykit į až pažiūrėsiu tiksliau. 4u.gif
Papildyta:
teflonas nuodingas schmoll.gif

jei viršus plienas, tai kaip galima kept blynus be aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2008 02 01, 14:09)
jei viršus plienas, tai kaip galima kept blynus be aliejaus?

išorė, aš trėjau galvoje.
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2008 01 30, 21:55)
drinks_cheers.gif ta pati istorija: 10 metu garantija, o po 2 metu pasisiause, nunesiau, pakeite be problemu i visiskai nauja, dabar vel praejo 2 metai, vel pasisiausius, reikes vel eiti  blink.gif  g.gif Tai negi visus 10 metu taip zaisiu  g.gif ta firma jauciu tuoj bankrutuos  unsure.gif


Nu sakes, tai ka tada pirkt? Vadinas i tos firmos keptuves neverta net ziuret. Idomu kiek laiko WOOL tarnaus? O baisiai brangios AMWAY, 24cm diametro indukcinei???
Atsakyti
Merginos, ar kuri nors iš jūsų turite špižiaus keptuvę?? g.gif
Aš taip nenoriu tų visų teflonų ir titanų, bet norėčiau išgirsti nuomonę tų, kurios naudoja špižines keptuves - ar nesudėtinga jose kepti, ar nesvyla, kaip jas prižiūrėti ir pan. unsure.gif
Atsakyti
Aš naudoju Amway pačią didžiausią thumbup.gif ir keptuvė, ir troškintuvas thumbup.gif Buvau užsiprašius dovanų mažesnę, bet gavau tokią pačią doh.gif matyt nelabai gerai mane suprato, tai dabar guli nenaudojama, mielai parduočiau už kokius 300lt, jei kam reikėtų ax.gif rašykit a.ž.
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 02 19, 10:15)
Aš naudoju Amway pačią didžiausią  thumbup.gif ir keptuvė, ir troškintuvas  thumbup.gif

O tų Amway keptuvių dugnas toks banguotas (ar kaip čia tiksliau paaiškinus)?? Na, kepama be riebalų, a-la Zepter keptuvių?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 02 19, 11:54)
O tų Amway keptuvių dugnas toks banguotas (ar kaip čia tiksliau paaiškinus)?? Na, kepama be riebalų, a-la Zepter keptuvių?? g.gif


nelabai supratau dėl to banguoto dugno g.gif ant jos galima kepti ir be riebalų, ir su riebalais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2008 02 19, 14:08)
nelabai supratau dėl to banguoto dugno  g.gif

Na, keptuvės dugnas (vidinis) yra jokiais teflonais nepadengtas, toks blizgantis, bet ne vientisas, o tarsi tokiomis mažomis bangelėmis.
Nes aš turiu tokią panašią keptuvę, bet dugnas jos lygus kaip stiklas, tai man viskas joje svyla unsure.gif O draugė sakė, kad jos nelygioj keptuvėj mėsa, pvz., iš pradžių prikimba, o po to (kai į tuos griovelius pribėga jos sulčių) pati atšoka.
Atsakyti
Tai va mielosios, skaičiau, skaičiau jūsų nuomones apie keptuves ir priėjau išvados, jog labiausiai man reikia (o reikia labai, nes pradėjo jau tragiškai kibti prie mano senutės tefloninės) ketaus keptuvės. Radau vieną firmą, beje lietuvių, kuri gamina ketaus indus, nulėkiau ten ir nusipirkau 26 cm skersmens keptuvę už 52 litus. Svoris tai iš tiesų doh.gif (~2 kg.). Žodžiu, kepu jau apie mėnesį laiko ir atsidžiaugti negaliu. Prieš pirmą naudojimą paruošiau pagal jų instrukciją, nieks ne svyla, ne "kimba" ir t.t. Rašo, jog tinka dujinėms, elektrinėms, stiklo keramikos, indukcinėms viryklėms, nebijo perkaitimo ir mechaninių pažeidimų, ekologiškai švaru ir ilgaamžiška. Tikiuosi, kad taip ir bus ok.gif Nu va kiek aš čia jums prirašiau, turbūt iš džiaugsmo didelio (mat gyvenu Kaune, ir nelabai įsivaizdavau kaip man iki tų Gariūnų nusibelsti dėl tos baltarusiškos čia "išreklamuotos" keptuvės, o toms brangiosioms gaila pinigėlių unsure.gif ).
P.S. ir pačios čia apie tai plačiau galite paskaityti www.metnetus.lt
Atsakyti
Mes isigijome Tefal rolleyes.gif Beprotiskai patenkinti esame. Sumokejome nepilnai 100lt, o naudojames jau 2m ir trubut dar tiek ir daugiau ja dziaugsimes. Aliejaus susinaudoja daug maziau ax.gif Net nera ka lyginti su tomis uz 15lt ir t.t.
Atsakyti