Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

Mano giminaitis patarė pirkti BALERINI firmos keptuve, jis dirba restorane, sakė jos patvariausios, tokia ir nusipirkom, kolkas esam patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(linuciuke @ 2008 02 29, 17:31)
Mano giminaitis patarė pirkti BALERINI firmos keptuve, jis dirba restorane, sakė jos patvariausios, tokia ir nusipirkom, kolkas esam patenkinti.

Kokios tai keptuves (teflonines, titano ar dar kazkokios...), kokios jų kainos, kur parduodamos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 02 29, 17:35)
Kokios tai keptuves (teflonines, titano ar dar kazkokios...), kokios jų kainos, kur parduodamos?  ax.gif

Ir man labai smalsu pasidarė, kur būtų galima įsigyti "Ballarini" firmos keptuvių, man jos arčiausiai širdies... O iki šiol naudojom Tefal keptuvę, bet po 5 metukų pradėjo svilti, matyt pats laikas keisti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murrrka @ 2008 02 29, 18:34)
Ir man labai smalsu pasidarė, kur būtų galima įsigyti "Ballarini" firmos keptuvių, man jos arčiausiai širdies... O iki šiol naudojom Tefal keptuvę, bet po 5 metukų pradėjo svilti, matyt pats laikas keisti...  biggrin.gif


Ballarini yra Pirkti Gerduvoj, Žanoj. Daugaiusia tai kažkokia teflonine danga padengtos.Aš 1 pirkau tipo titanine, 7 sl. didelę.Naudoju nelb ilgai, kol kas nebloga.Ji lengva, nepalygint su titano keramika
Atsakyti
Idomu kiek mazdaug kainuoja tokios keptuves???
Gerduvos Kaune nera sad.gif Zanoj savaitgali buvau, ale maciau tik Tefal keptuves
Atsakyti
O gal kur nors matete keptuviu su lengvai nuimama rankena. Kazkada turejau tokia Tefal firmos, spusteldavau knopkute, rankena nusiimdavo, galedavau i orkaite deti.
Atsakyti
QUOTE(linuciuke @ 2008 02 29, 17:31)
Mano giminaitis patarė pirkti BALERINI firmos keptuve, jis dirba restorane, sakė jos patvariausios, tokia ir nusipirkom, kolkas esam patenkinti.

Turiu BALERINI keptuve lietiniams jau virs metu laiko ir esu labai patenkinta thumbup.gif
O normalia keptuve esu nusipirkusi BALETTI firmos, kol kas kepa, troskina kuo puikiausiai, o ir kaina apie 100lt(su dangciu) 4u.gif
Atsakyti
Jau 3 savaitės kaip džiaugiuosi keptuve Ballarini MILLENNIUM (pirkta "Žanoj"). Mokėjau virš 90 Lt (pilna kaina buvo apie 140 Lt). Buvo akcija, tai sutaupiau apie 50 Lt. Prieš tai turėjau keptuvę Tefal.Patiko. Naudojausi apie 8 metus, kol močiutės beplaudamos subraižė. Teko išmesti. Po to apie pusmetį naudojau keptuvę iš medicinio plieno. Kažkokia tragedija. Viską traukė prie dugno. Ballarini po pastarosios keptuvės atrodo kaip stebuklas. Be to labai mažai reikia aliejaus.
Atsakyti
O mes isigyjome WOLL keptuves http://www.imperija.lt/ kaina didoka, bet man visai patinka, gal tik pasirode bet joje maistas greiciau kepa g.gif schmoll.gif ir siluma laiko ilgai. Garantija 5 metams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabute: 06 kovo 2008 - 22:03
Nusipirkau Berghoff keptuvę tefloninę. Padariau kaip prašė instrukcijoje - su aliejumi ištepiau pirmą kartą kepdama. Ir netgi po to naudojant šiek tiek riebalais ištepu. Vis vien svyla blink.gif Kame bėda? g.gif
Atsakyti
nusipirkau siandien Tefal keptuve. tik tiksliai nezinau kaip ten reikia ja pirma karta naudoti g.gif nes bijau sugadinti. blush2.gif jokios instrukcijos nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Helė @ 2008 03 12, 20:24)
nusipirkau siandien Tefal keptuve. tik tiksliai nezinau kaip ten reikia ja pirma karta naudoti  g.gif nes bijau sugadinti.  blush2.gif jokios instrukcijos nera  verysad.gif

As nieko ypatingo nedariau, praploviau ir tiek. Praplovus ir nusausinus galima riebalais istepti, bet kai jau ka kepsi tai man rodos ir taip issiteps, nes juk pries tai aliejaus ipilsi smile.gif . Jau naudoju apie pusmeti, niekas nesvyla, puikiausiai kepa thumbup.gif
Atsakyti