Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

Nemažai jau esu prisipirkusi "Metalo Amžiui" (geri indai.lt). Espresso kavinuką, titaninę keptuvę, stalo įrankių rinkinį... Kol kas labai džiaugiuosi.
Atsakyti
Pirkom Tefal grilį, labai patenkinti: kepam mėsą, žuvį, šašlykus, dešreles, daržoves ir t.t. Aliejaus beveik nebeperkam. Nauja keptuvė dulka nenaudojama. Pav Jautiena 1,5-2 cm storio kepa 4-5 minutes ir būna minkšta, nes neperkepa. Tik kepant reikia statyti po garų surinkėju, nes jei to nepadarai, kambariuose kvapas, lyg kas ant laužo būtų šašlykus kepęs. Galima šildyti/kepti nedidelę picą, karštus sumuštinius.

Labai lengvai išsiardo ir galima plauti indaplovėje.

Patariu, va toks :

http://www.tefal.com...X6MSM46N7GL3PL4

Pirkom senukuose prieš metus.

Va čia iš youtube video:

http://www.youtube.c...h?v=-MBiMii4V58
Atsakyti
Sveikutes, prisiskaiciau cia visokiu geru atsiliepimu apie Woll keptuves ir pati vakar nusipurkau "nowo titanium" kvadratine su nuimama rankena. bigsmile.gif Is kart grize pisikepem mėgstamiausiu kvadratiniu lietiniu lotuliukas.gif Nu labai viskas ciki kepa be riebalu ir lyg greiciau ir skaniau thumbup.gif Tik va siandien man toks klausimelis iskilo del garantinio: gavom tik kasos cekuti ir alia reklamini lapuka apie 3 m. garantija dangai ir 25 m. garantija korpusui, jokio papildomo garantinio rasto ar ko panasaus (kaip pvz. perkant koki buitini prietaisa) nedave.......... g.gif Ar reikalui esant (tikiuosi to neprireiks) pakeis preke vien pateikus kvituka??? Kokius popierukus gavot tos kurios irgi isigijot si stebukla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasycka @ 2008 11 10, 11:17)
Sveikutes, prisiskaiciau cia visokiu geru atsiliepimu apie Woll keptuves ir pati vakar nusipurkau "nowo titanium" kvadratine su nuimama rankena.  bigsmile.gif  Is kart grize pisikepem mėgstamiausiu kvadratiniu lietiniu  lotuliukas.gif  Nu labai viskas ciki kepa be riebalu ir lyg greiciau ir skaniau  thumbup.gif  Tik va siandien man toks klausimelis iskilo del garantinio: gavom tik kasos cekuti ir alia reklamini lapuka apie 3 m. garantija dangai ir 25 m. garantija korpusui, jokio papildomo garantinio rasto ar ko panasaus (kaip pvz. perkant koki buitini prietaisa) nedave.......... g.gif  Ar reikalui esant (tikiuosi to neprireiks) pakeis preke vien pateikus kvituka??? Kokius popierukus gavot tos kurios irgi isigijot si stebukla  4u.gif

mums irgi dave tik kvituka drinks_cheers.gif nemanau kad jie savo varda gadins ir gincysis del garantinio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 11 10, 12:51)
mums irgi dave tik kvituka drinks_cheers.gif  nemanau kad jie savo varda gadins ir gincysis del garantinio mirksiukas.gif


Aciu mirksiukas.gif tada ramiai sau gyvensiu ir kepsiu kepsiu kepsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 05 07, 11:03)
nea, kalbu apie ,,metalo amziuje" pirkta GGS-Solingen keptuve.Dar kai parduotuve Vilniuje buvo pirkau, pries 3 metus.

Sveika,Liepune, radau ir as "Metalo amziuje" GGS-Solingen keptuve-troskintuva, kurioje be riebalu galima kepti, idomu, ar ir tavo tokia.Ir kaip sekasi be riebalu kept? Labai noreciau informacijos apie keptuves,kuriose galima be riebaliuku kepti, gal kas patarsit kokia isigyti. Busiu dekinga aciuks.gif
Atsakyti
as tai ipilu aliejaus...man skaniau blush2.gif
Atsakyti
Man ir Tefal red spot keptuvese gerai sekas kepti be riebalu mesyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2008 11 25, 20:55)
Man ir Tefal red spot keptuvese  gerai sekas kepti be riebalu mesyte smile.gif

Nemanau, kad galima, sugadinsit teflono sluoksni, jam netinka kaisti nesuteptam aukstoj temperaturoj g.gif
Atsakyti
Kiek man pardavėjos
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti