Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *65 Namučiai...


Sudie vasarėle...
Sveikas rudenėli...
Šiltas ir jaukus dekužėli...
Malonios skaitymo valandėlės...


user posted image

Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.

Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stikliukas – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


Mūsų nuostabusis tinklaraštis
Atsakyti

laba diena smile.gif šimtas metų, dėl techninių nesusipratimų ateinu nauju vardu, bet greitai tikiuosi grįžti savimi biggrin.gif

tai va, o kol sėdėjau be kompiuterio, skaičiau. ir netyčia, neplanuotai perskaičiau TŪKSTANTIS SAULIŲ SKAISČIŲ. jau buvo apie ją kalbėta, bet ir aš pasisakysiu - buvau sukrėsta, turbūt kaip ir dauguma. pagalvojau, kad Marjama kaip mano mama, Leila kaip aš. o gyvenimai kaip diena ir naktis skiriasi. atrodo, ir mūsų čia Lietuvėlėje per daug nelepina, bet dieve duok kiekvienam tokią laimę, kokią turime. ir pagalvojus - kaip skaudu ir liūdna, kad pasaulyje dar daug moterų kenčia prievartą, neteisybę ir skriaudą. banaliai čia aš, bet... atrodo, ir norėtum kažką pakeisti, tik kol kas galiu nebent pradėti nuo savęs.

va, o knygą rekomenduočiau perskaityti visoms, ypaač tada, kai atrodo, kad visi aplink blogi, o vyras kiaulė ax.gif


kartojuosi biggrin.gif SS, graži tema, bet paantraštė tokia liūdna cray.gif visai nenoriu "sudie, vasarėle"... schmoll.gif

o registruojuosi su K. Stalnionytės KELIAS Į SANTJAGO DE KOMPOSTELĄ. ir aš noriu ten ir taip keliauti biggrin.gif mb sako, kad išvirsčiau pirmą dieną biggrin.gif
Atsakyti

Labas penktadienis 4u.gif

Į naujus namus ateinu su Vidmantės Jasukaitytės "Stebuklinga patvorių žolė".

QUOTE(Biancca @ 2011 08 25, 20:27)
Skaitau Arto Paasilinna "Kaukiantį malūną". Skaičiusiom: kaip vertinat šią knygą bendram Paasillinos kontekste, ji prie geresnių, ar prastesnių? g.gif
Aš nors ir skaičiau tik dvi šio autoriaus knygas, "Gudrioji nuodų virėja" ir "Kaukiantis malūnininkas", bet man "Kaukiantis malūnininkas" buvo kažkas tokio. Labai teisingai Skaitanti išsireiškė: "tas jausmas, užvertus "Kaukiantį malūnininką"... Nepalyginama.". Tikrai kažkoks toks nenusakomas ir stebuklingas jausmas liko užvertus paskutinį puslapį. Ir, laikui praėjus, taip pat pakeičiau nuomonę apie "Gudrioji nuodų virėja". Iš pradžių labai kategoriškai apie ją atsiliepiau. Tiesiog tuo momentu, kai ją skaičiau, buvo tokia kažkokia ne tokia nuotaika, liūdesys susimaišęs su pykčiu, vienatve, kas matyt į sąlygojo mano itin griežtą ir stiprią reakciją į knygą, daugiau net ne į knygą, o į pačią temą, į tą nesuprantamą jaunuolių elgesį, chuliganizmą, nužmogėjimą... Tačiau dabar, po "Kaukiančio malūnininko", turiu pripažinti, kad Paasilinna turi savitą rašymo ir minčių dėstymo stilių, kuris man visgi ėmė patikti. Tikrai skaitysiu ir likusias dvi jo knygas.

QUOTE(Joseda @ 2011 08 26, 10:41)
SS, graži tema, bet paantraštė tokia liūdna cray.gif visai nenoriu "sudie, vasarėle"...  schmoll.gif
Ne liūdna irnesakyk.gif Rudenėlis taip pat gražus ir labai spalvingas wub.gif O skaitymas lyjant lietui man pats maloniausias wub.gif Bet gal čia tik man taip... Anyway, temos pradžioj surašytos eilutės turėjo nuskambėti svajingai, jokiu būdu ne liūdnai. Bus dar tų vasarų irnesakyk.gifbiggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta,

SS, aciu uz tema 4u.gif

Joseda, kas tu tokia? bigsmile.gif

skaitau Mccourt Tataigi. Keista, bet rasymo stilius nelabai primena "Andzelos pelenus", na, bet idomu vis tiek biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 26 rugpjūčio 2011 - 10:17
Sveiki smile.gif

Aš tikiuosi, kad pagaliau paimsiu šiandien "Sugulovės duktė", nes jau vėl prasidės ir mokslai ir darbas kartu tai nebebus laiko visai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 08 26, 10:15)
Joseda, kas tu tokia? bigsmile.gif


karinė paslaptis dirol.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joseda: 26 rugpjūčio 2011 - 10:18
QUOTE(Joseda @ 2011 08 26, 11:18)
karinė paslaptis dirol.gif

user posted image

doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš naujoje temoje registruojuosi su
John Irving "Vidutinio svorio santuoka" ir jau beveik baigiama
Salman Rushdie "Vidurnakčio vaikai"
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 08 26, 10:20)


sugedo kompiuteris, kažkokią mikroschemą reikia gauti. o iš kitur savo vardu nepavyksta prisijungti,kažkokias apsaugas užsidėjusi namų kompe, dabar negaliu jų nuimti doh.gif dabar draugai savo seną kompą trandalietą paskolino, tai susikūriau vardą, kad nors knygose ir bendraminčiuose galėčiau bendrauti...
Atsakyti
QUOTE(*Indra* @ 2011 08 26, 11:16)
Sveiki smile.gif

Aš tikiuosi, kad pagaliau paimsiu šiandien "Sugulovės duktė", nes jau vėl prasidės ir mokslai ir darbas kartu tai nebebus laiko visai  unsure.gif


mano laikais žmonės tiek nesimokė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2011 08 26, 11:07)
mano laikais žmonės tiek nesimokė biggrin.gif


drinks_cheers.gif ir tiek nedirbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Joseda @ 2011 08 26, 10:18)
karinė paslaptis dirol.gif

user posted image

Jau nebe biggrin.gif Puiki uzuomina thumbup.gif

Myliu rudeni,man patinka sis metu laikas,jauku kaip wub.gif Skaitau vis ta pacia dar knyga "Ledo princese",nu neturiu visai laiko,nes mano princese man svarbiau,tai jai demesio skiriu daugiau biggrin.gif
Atsakyti