Įkraunama...
Įkraunama...

TARO XV

user posted image

Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 26, 16:06)
Sveiko.. buvo klausimas susijes su darbu skambejo taip.. del kokios priezasties zmogus nesugeba susirasti darbo? Paskutine  korta iskrito apv tauriu 9 ar tai gali buti, kad atsakymas paprastas- del alkoholizmo?

o kitos kortos kokios buvo?
Apversta taurių 9 gali rodyti,kad žmogus dabar pratęs gyventi kitokį gyvenimą. Galbūt žmogus nori iškart daug,todėl ir atmeta galimybes,arba tiesiog dar pats nežino ko nori. Realiai gali rodyti sąstingi,tingėjimą.
Atsakyti
Na nes aš tarkim žinau išsavo patirtieskad tas zmogus mėgstantis isgerti yra... ir jau kuri laika tas vyksta, o klausimas buvo toks kas trugdo siam zmogui susirasti? smile.gif Mano asmenine nuomuonė buvo tokia kad gal dėl to jsi ir nesusiranda.. o kortos sitaip atsake..Gal jos ta fakta ir parodė smile.gif


JUngiuosi i nauja tema
Atsakyti
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 27, 21:07)
Na nes aš  tarkim žinau išsavo patirtieskad tas zmogus mėgstantis isgerti yra... ir jau kuri laika tas vyksta, o  klausimas buvo toks kas trugdo siam zmogui susirasti? smile.gif  Mano asmenine nuomuonė buvo tokia kad gal dėl to jsi ir nesusiranda.. o kortos sitaip atsake..Gal jos ta fakta ir  parodė smile.gif
JUngiuosi i nauja tema

Na manau tokioje situacijoje galima būtų užduot papildoma klausimą rolleyes.gif
Atsakyti
noriu ir aš prisijungti:)
Atsakyti
QUOTE(katewinslet @ 2011 08 27, 22:01)
noriu ir aš prisijungti:)

Prie ko prisijungti g.gif cool.gif
Atsakyti
Gilbertuk, malonu Tave cia matyti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Norėjau pasiteirauti tarkim jeigu žmogų domina klausimai dėl darbo,studijų kokią kryptį jam pasirinkti ar yra kokia spec delionė? 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as, per dvi sav ilsedamasi demiai nagrynejausi ir aiskinausi knyga "Taro kortu veidrodyje" jau manau , kad turiu siek tiek didesni supratima, tik betruksta mylimos kortu kalades, bet pradziai uzteks ir tu kurias turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekotina @ 2011 08 28, 10:38)
Gilbertuk, malonu Tave cia matyti smile.gif 4u.gif

4u.gif

QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 17:26)
Sveikos smile.gif
Norėjau pasiteirauti tarkim jeigu žmogų domina klausimai dėl darbo,studijų kokią kryptį jam pasirinkti ar yra kokia spec delionė? 4u.gif

Bent jau aš naudoju dėlionę dėl sprendimo priėmimo,tik esme tą,kad ten užduodi konkretų klausimą ir gauni kas bus jei pasirinksi tai ir kas bus jei to nepasirinksi smile.gif Nes kaip bebūtu renkiesi vis tiek tarp kažko rolleyes.gif
Atsakyti
o kaip ji atrodo? blink.gif čia trys kortos, taprasme turite omenyje trijų kortų delionę? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrica_2: 28 rugpjūčio 2011 - 16:37
QUOTE(matrica_2 @ 2011 08 28, 18:25)
o kaip ji  atrodo? blink.gif  čia trys kortos g.gif

Ne smile.gif Iš kaladės ištrauki 7 kortas,viena ant kitos...paskui perdedi taip,kad viršuje būtu tą korta kuriaą pirmą traukei. Paskui iš tų 7 kortu dėlioji pagal schemą.
3 1 5
4 2 6
7 korta padedi iš kairės tarp dviejų eilių,tikiuosi kažkiek aišku smile.gif
Viršutinė eilė pasako,kad bus jei toks sprendimas bus priimtas,apatinė kas bus jei to sprendimo nebus. 7 korta rodo priežastį dėl ko žmogus užduoda šitą klausimą.
Atsakyti