Įkraunama...
Įkraunama...

Sorel sniegbčiai

Radau tik temutę apie Columbia batus, o apie Sorel nieko ax.gif

Va tokius ziurineju ax.gif
user posted image

Gal kas pirkote panasius Sorel batukus su vailoku viduje su ~15cm pedute? 4u.gif
Dukros pedute dabar 15cm, tai negi pagal ju oficialiame puslapyje esancia dydziu lentele reiktu imti 10 dydi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 27 rugpjūčio 2011 - 15:09
Negi niekas nepirko savo vaikiukams Sorel batuku? verysad.gif
Atsakyti
Turim Sorel sniego batus, jie nera labai lengvi. Ant batuku raso kokiai kojytei tinka pv. 13 cm. Bet vidui padukas buna 14.7 cm.
Gal padejau. 4u.gif
Atsakyti
manno abu vaikai nešiojo, esu jais patenkinta, nors ir nėra labai lengvi. vienas ir dabar dar nešios, kitam žiemai Columbia nupirkau.
Papildyta:
centimetrais niekada nematuoju, imu didesnius šiek tiek, atnešiojo dvi žiemas. t.y. vieną žiemą buvo didoki, antrą - geri.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 08 30, 12:18)
manno abu vaikai nešiojo, esu jais patenkinta, nors ir nėra labai lengvi. vienas ir dabar dar nešios, kitam žiemai Columbia nupirkau.
Papildyta:
centimetrais niekada nematuoju, imu didesnius šiek tiek, atnešiojo dvi žiemas. t.y. vieną žiemą buvo didoki, antrą - geri.


Aciu aciuks.gif
Del isaugimo tai net nezinau... Pernai pirkom dukrai zieminiu batukus, didesnius, tai buvo visa ziema per dideli, bet nesiojo, o sia ziema jau bus mazi... Tai as turbut pirksiu (jigu zinoma pataikysiu) toki dydi, koki dabar nesioja g.gif
Atsakyti
o gal kas gali pasakyti koks dydis butu viduje 13,5 cm paduku?buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat šiai žiemai įsigijom Sorel sniego batukus.... laukiu nesulaukiu, kol galėsim juos avėti.. laaabai fainuoliai jie biggrin.gif Tikrai nesunkūs (gal čia nuo modelio priklauso) g.gif Kitai žiemai irgi tokių ieškosiu savo abiems vyrukams..

Mano mažylio pėdutė nėra 14 cm ilgio, bet pirkom 25,5 dydio batukus, kurie yra skirti 14 cm pėdutei. Dar laisvoki, bet.... apavus storesnę kojinytę, bus thumbup.gif

Mūsų modeliukas štai toks http://www.sorel.com...default,pd.html
Atsakyti
Mums patiko labai,praeita ziema nesiuojo sunus ir kitokiu nenoriejo,niekad nededavau kojinites jokios net plonos tik ant plonu pedkelniu per didziausius salcius kiek mes iseidavom kojos buvo labai siltos ir sausos,tikrai verti diemesio,niera super lengvus,kiek sunkoki,bet netrukde tas mums ir tik padidinti sakyciau 4u.gif
Atsakyti
Silti,geri,kokybiski,kojytes tikrai nesale,neprireike papildomos kojinytes,tik truputi sunkoki lyginant su dabar turimais KAmik,bet cia ir nuo modeliuko priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2011 08 27, 15:04)
Radau tik temutę apie Columbia batus, o apie Sorel nieko ax.gif

Va tokius ziurineju  ax.gif


Gal kas pirkote panasius Sorel batukus su vailoku viduje su ~15cm pedute?  4u.gif
Dukros pedute dabar 15cm, tai negi pagal ju oficialiame puslapyje esancia dydziu lentele reiktu imti 10 dydi?  g.gif

vakar gyvai ciupinejau abieju firbu batukus, tai columbia per pus lengvesni, jej ne daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 03, 14:02)
vakar gyvai ciupinejau abieju firbu batukus, tai columbia per pus lengvesni, jej ne daugiau ax.gif


Pritariu - Columbia lengvučiai, o Soler sunkūs guminiai batai.
Bet jie ir skirtingi labai - vieni termo kaip supratau, o kiti tikri veltiniai. 4u.gif

Mano nuomone, Soler iki č metukų vaikui nepirkčiau, nes žiemą per sniegą ir taip sunku eiti, o dar jei prisideda svoris nuo batų, jau visai sunku tuos pirmuosius žingsniukus dėlioti. ax.gif
Atsakyti
Turim ir sorel ir kamik ir columbia ir lansend. Tai columbia lengviausi, bet man asmeniskai geriau ir silciau sorel ir kamik, kur su veiloku thumbup.gif
Atsakyti