Įkraunama...
Įkraunama...

kaip nutraukti santykius neprarandant draugo?

tikejau kad egzistuoja draugyste tarp vyo ir moters, kad jie gali buti draugais. bet is tiesu realybe pasirode esanti kitokia. draugyste baigiasi ir viskas persikelia i lova...turejau drauga o dabar turiu sekso drauga. ka daryti kad neprarasti drauga ir nutraukti sekso rysius. kas as tokia esu kodel taip pasielgiau? kodel uzmirsau jo mergina musu draugyste? kodel jis leido sau pereiti prie sitokiu krastutinumu? argi jis i mane neziurejo kaip i drauge...ar as ji nuo pradziu traukiau tik kaip sekso objiektas. kas pasidare po tu dvieju metu musu bendravimo?atsakykite man i siuos klausimus nes as to nebesuprantu ir atsakyti to negaliu...esu pasimetusi nezinau kaip toliau su juo bendrauti. o gal nebebendrauti??????? kaip jis ziuri savo merginai i akis kai sitaip pasielge?
Atsakyti
Uz jus niekas i jusu atsakymus neatsakys ax.gif
Kiek matosi nieko nutraukt nenorit,tik grauzia sazine.
As asmeniskai netikiu vyro ir moters artima draugyste,nes kazkuris vienas is ju jaucia simpatija,o kitas i draugiskai bendrauja.
Vyras ir moteris-kolegos,kaimynai pasisnekuciuojantys apie gyvenima ,tikiu tokiu bendravimu,taciau kai kalba eina apie paslapciu dalijimasi,visiska atviruma,kalbejima kasdien apie viska ir nieka,ypac ,kai yra antros puses,man netarodo 'tik' draugyste .
Atsakyti
QUOTE(Blueday @ 2011 08 28, 01:04)
Uz jus niekas i jusu atsakymus neatsakys  ax.gif
Kiek matosi nieko nutraukt nenorit,tik grauzia sazine.
As asmeniskai netikiu vyro ir moters artima draugyste,nes kazkuris vienas is ju jaucia simpatija,o kitas i draugiskai  bendrauja.
Vyras ir moteris-kolegos,kaimynai pasisnekuciuojantys apie gyvenima ,tikiu tokiu bendravimu,taciau kai kalba eina apie paslapciu dalijimasi,visiska atviruma,kalbejima kasdien  apie viska ir nieka,ypac ,kai yra antros puses,man netarodo 'tik' draugyste .


drinks_cheers.gif Kazkur skaiciau apklausa, tai kas antras berods vaikinas nori pasimyleti su draugo panele, o cia "naujai iskepta drauge". Draugyste nuo darzelio, pradiniu klasiu laiku suprantu gali buti.
Autorei noriu pasakyti, nenutrauksit jus tu sekso pamokeliu. Jei butumet stipri, butumet tai padarius po pirmo karto. Dabar save apgaudinejat, neva seksuojat, nes nenorit prarasti draugo. Jus jau ji praradot, dabar esat tik lovos partneriai. O kiek tai tesis nuo abieju priklauso. Jei jus tai tenkins, tai gali ilgai jis su abiem "zaisti". smile.gif
Atsakyti
Omg doh.gif ka, jusu problema per para tapo globaline, ar kam antra tokia pacia tema reikejo kurt? blink.gif
Atsakyti
Nutraukite rysius, jei nenutrauksite ir toliau busite sekso "drauge". karta paragavus negali sustoti, tiek jus tiek tas jusu draugas"meiluzis" o ta panele tegul suzino, negrazu sitaip uz akiu apgaudineti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WhiteSwan: 28 rugpjūčio 2011 - 22:01
neužteko vienos temos http://www.supermama...?...63832&st=12?
Atsakyti
QUOTE(likimo ironija @ 2011 08 27, 21:24)
tikejau kad egzistuoja draugyste tarp vyo ir moters, kad jie gali buti draugais. bet is tiesu realybe pasirode esanti kitokia. draugyste baigiasi ir viskas persikelia i lova...turejau drauga o dabar turiu sekso drauga. ka daryti kad neprarasti drauga ir nutraukti sekso rysius. kas as tokia esu kodel taip pasielgiau? kodel uzmirsau jo mergina musu draugyste? kodel jis leido sau pereiti prie sitokiu krastutinumu? argi jis i mane neziurejo kaip i drauge...ar as ji nuo pradziu traukiau tik kaip sekso objiektas. kas pasidare po tu dvieju metu musu bendravimo?atsakykite man i siuos klausimus nes as to nebesuprantu ir atsakyti to negaliu...esu pasimetusi nezinau kaip toliau su juo bendrauti. o gal nebebendrauti??????? kaip jis ziuri savo merginai i akis kai sitaip pasielge?

O jus bukite nuosirdi pati sau. Ar tikrai jums gaila tos draugystes ar jo merginos, ar eme darytis gaila pacios saves, kad pradejot noreti kai ko daugiau, nei vien sekso partnerio? biggrin.gif
Jei problema butu tik seksas - opa, nutraukete ji, ir kaip ir problemos neber, tiesa? Bet nutraukti matyt nesinori ax.gif
Atsakyti