Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

Sena tema
http://www.supermama...howtopic=681993

Baisinamės toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Xero @ 2011 07 23, 13:16)
Kad jau prakalbom apie vaiduoklius....ar jums buna, jog jauciat, kad kambaryje kazkas dar be jusu yra? Kalbu apie jausma ne prisiziurejus kokiu siaubo filmu, kuomet visose kertese pradeda vaidentis, bet tiesiog ne is sio ne is to kylanti jausma, kad kambaryje jus ne viena smile.gif. Jausmas buna labai ryskus, galima netgi nustatyti vieta, kur tas "kazkas" yra. Kartais netgi iseina suvokti, kas tas "kazkas", kartais ne. Pas mane namie gana daznai taip atsitinka, bet tik viename kambaryje  g.gif . Ir siurpiausia, kad mano katinas irgi ziuri i ta vieta ispletes akis.
Arba ne is sio ne is to nuo sienos nukrito paveikslas (tarkim atsitiktinumas, gal blogai pritvirtintas buvo, nors meistras po to nesuprato,kaip jis galejo nukrist  g.gif ). Arba ne is sio nei is to su trenksmu virstantys ant sekcijos artimuju portretai.



paprastam, eiliniam, standartiniam mano bute gyvena katinas biggrin.gif pati aš labiau šunis mėgstu, bet karts nuo karto sutinku jį šėšėlio pavidale ... bet jis toks visai nebaisus man, neišsigąstu aš jo .. tiesa retai jis apsireiškia, na max kokis 5 ar 6 kartus teko susitikti per 7 metus gyvenimo šiame bute. aišku apie užklydusi kokio nors kaimyno katiną nė kalbos negalį būti, nes jis išnyksta smile.gif

neperseniausiai mane persekiojo panašus jausmas kad kažkas yra, nors tiksliai žinau , kad nėra schmoll.gif gal koki pusmetį .. akys tiesiog primygtinai krypsta į balkoną, nes ten aceit kažkas yra, nors puikiai žinau, ka NE ... viskas liovėsi, kai mb kolega-draugas pasikorė darbe verysad.gif dar tą dieną pamenu, galvoju sau balkonas lyg ir tuščias, na akys nebekrypsta "kažko" ieškodamos, supypsėjo domofoninės durys, nudžiugau labai, kad vyras taip anksti iš darbo grįžo, na va kaip viskas gerai pamaniau.. . tik grįžęs vyras ne kokią naujieną pranešė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Owlet @ 2011 09 01, 14:18)
paprastam, eiliniam, standartiniam mano bute gyvena katinas  biggrin.gif pati aš labiau šunis mėgstu, bet karts nuo karto sutinku jį šėšėlio pavidale ... bet jis toks visai nebaisus man, neišsigąstu aš jo .. tiesa retai jis apsireiškia, na max kokis 5 ar 6 kartus teko susitikti per 7 metus gyvenimo šiame bute. aišku apie užklydusi kokio nors kaimyno katiną nė kalbos negalį būti, nes jis išnyksta  smile.gif

neperseniausiai mane persekiojo panašus jausmas kad kažkas yra, nors tiksliai žinau , kad nėra  schmoll.gif gal koki pusmetį .. akys tiesiog primygtinai krypsta į balkoną, nes ten aceit kažkas yra, nors puikiai žinau, ka NE ... viskas liovėsi, kai mb kolega-draugas pasikorė darbe  verysad.gif  dar tą dieną pamenu, galvoju sau balkonas lyg ir tuščias, na akys nebekrypsta "kažko" ieškodamos, supypsėjo domofoninės durys, nudžiugau labai, kad vyras taip anksti iš darbo grįžo, na va kaip viskas gerai pamaniau.. . tik grįžęs vyras ne kokią naujieną pranešė  unsure.gif


O cia tai mistinis postas. Nieko nesupratau. Tai katinas ar suo pas jus gyvena ar apsireiskia? ir kaip balkono 'kazkas' susijes su mb kolega?
Atsakyti
QUOTE(Wildsoul @ 2011 09 01, 14:31)
O cia tai mistinis postas. Nieko nesupratau. Tai katinas ar suo pas jus gyvena ar apsireiskia? ir kaip balkono 'kazkas' susijes su mb kolega?



Ir nereikia nieko suprasti, tiesiog skaitykit ir baisinkitės... balkonas...katino šešėlis... per anksti grįžęs vyras...
Atsakyti
QUOTE(Wildsoul @ 2011 09 01, 14:31)
O cia tai mistinis postas. Nieko nesupratau. Tai katinas ar suo pas jus gyvena ar apsireiskia? ir kaip balkono 'kazkas' susijes su mb kolega?


gal nerišliai surašiau ax.gif nei šuo nei katinas negyvena, vaidenasi katinas biggrin.gif
atskira istorija apie balkona. atsakin į postą, apie jausmą kad kažkas gal būt yra šalia , nors žinai, kad nėra.
kazkas is balkono , gal būt perspėjo apie artėjančią nelaimę 4u.gif trynėsi apie langus ir kėlė vidinį nerimą, po nelaimes viskas baigesi.
QUOTE(laumupė @ 2011 09 01, 14:38)
Ir nereikia nieko suprasti, tiesiog skaitykit ir baisinkitės... balkonas...katino šešėlis... per anksti grįžęs vyras...

lotuliukas.gif
baisiausia tai per anksti grįžęs vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owlet: 01 rugsėjo 2011 - 14:28
QUOTE(Owlet @ 2011 09 01, 15:25)
atskira istorija apie balkona. atsakin į postą, apie jausmą kad kažkas gal būt yra šalia , nors žinai, kad nėra.



Man panašiai yra tik ne balkone, o prieškambaryje... Pas mus kambarių durys su tokiais tamsintais stiklais, per kuriuos matosi prieškambaris. O prieškambaryje yra pastatyta tokia kėdė, na, ir man dažnai atrodo, kad tarsi ant jos kas sėdėtų ir žiūrėtų į mane, nors žinau, kad namie nieko nėra ir juolab nieks ten nesėdi... Apskritai mane dažnai apima toks jausmas, tarsi kas stebėtų mane per tas duris (nebūtinai nuo kėdės)... Aišku, gal tai tik paranoja, bet...
Atsakyti
Na ir pas mus keisto kazkas nutiko pries savaite.Vyriausioji dukra viena diena sedejo savo kambaryje,kazka skaitinekjo prie lango ir nei is sio nei is to musu rotveilere,kad prades loti ,urgsti ir ziureti i ta puse kur dukra sedi,bande nuramint tai sunkiai sekesi.Pamirsom apie tai,po poros dienu dukra vakare dare brolio gimtadieniui torta,salia sukiojosi musu suo,ibere jai esti,baigusi darbus ruosesi iseit is virtuves ir kartu pasikviet suni,si vel kad pradejo urgst ant jos,bijoti ,tiesiog pakraupusi ziuri i dukra ir bijodama traukiasi,slepiasi po stalu ,o yra pacios geriausios drauges,miega vienoje lovoje.Dukra net issigando,sako baisu,kas cia nutiko....
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2011 09 03, 17:48)
Na ir pas mus keisto kazkas nutiko pries savaite.Vyriausioji dukra viena diena sedejo savo kambaryje,kazka skaitinekjo prie lango ir nei is sio nei is to musu rotveilere,kad prades loti ,urgsti ir ziureti i ta puse kur dukra sedi,bande nuramint tai sunkiai sekesi.Pamirsom apie tai,po poros dienu dukra vakare dare brolio gimtadieniui torta,salia sukiojosi musu suo,ibere jai esti,baigusi darbus ruosesi iseit is virtuves ir kartu pasikviet suni,si vel kad pradejo urgst ant jos,bijoti ,tiesiog pakraupusi ziuri i dukra ir bijodama traukiasi,slepiasi po stalu ,o yra pacios geriausios drauges,miega vienoje lovoje.Dukra net issigando,sako baisu,kas cia nutiko....

Nieko cia nematau mistisko, taip sunys bendrauja, reiketu suprasti, kad suo nori kazka pasakyti, paprasyti, arba reikalauja sau demesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniese @ 2011 09 12, 17:08)
Nieko cia nematau mistisko, taip sunys bendrauja, reiketu suprasti, kad suo nori kazka pasakyti, paprasyti, arba reikalauja sau demesio smile.gif

O aš manau,kad šunį apsėdo velnias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2011 09 13, 11:44)
O aš manau,kad šunį apsėdo velnias  lotuliukas.gif

Ne tikrai velnias neapsedo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniese @ 2011 09 12, 18:08)
Nieko cia nematau mistisko, taip sunys bendrauja, reiketu suprasti, kad suo nori kazka pasakyti, paprasyti, arba reikalauja sau demesio smile.gif




Nu kad ne pirma suni auginame,pati esi dirbusi su sunemis,zinau kaip jie bendrauja ,ar ko nors praso,cia visiskai kitaip ....
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2011 09 13, 16:08)
Nu kad ne pirma suni auginame,pati esi dirbusi su sunemis,zinau kaip jie bendrauja ,ar ko nors praso,cia visiskai kitaip ....

Na , o patys ka pagalvojote, del ko taip galejo buti? Juk vis tiek buvo kazkokiu minciu?
Atsakyti