Įkraunama...
Įkraunama...

ISM 2

Sveiki, kadangi pirma tema jau perpildyta smile.gif tai nusprendziau atidaryti nauja tema smile.gif)
4u.gif
Visus noriu pasveikinti su artejancia rugsejo pirmosios svente smile.gif)
Tai va gavau tvarkarasti, ir beveik nieko is destytoju nepazistu smile.gif)
Gal kam jau deste smile.gif pasidalinkit ispudziais
Lekt. Alvydas Vitkauskas (Managerial Accounting)
Dr.Silviu Ursu (Financial Markets and Institutions)
Justinas Šaltys, Audrius Mozuras (Financial Management)
Doc.Dr. Maik Huettinger, Aras Zirgulis (Global Economics)
Doc. Dr.Gediminas Radzevičius (Investiciju valdymas))
4u.gif blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Tedanny @ 2011 08 30, 18:02)
Sveiki, kadangi pirma tema jau perpildyta smile.gif tai nusprendziau atidaryti nauja tema smile.gif)
4u.gif
Visus noriu pasveikinti su artejancia rugsejo pirmosios svente smile.gif)
Tai va gavau tvarkarasti, ir beveik nieko is destytoju nepazistu smile.gif)
Gal kam jau deste smile.gif pasidalinkit ispudziais
Lekt. Alvydas Vitkauskas (Managerial Accounting)
Dr.Silviu  Ursu (Financial  Markets  and Institutions)
Justinas Šaltys, Audrius Mozuras (Financial Management)
Doc.Dr. Maik Huettinger, Aras Zirgulis (Global Economics)
Doc. Dr.Gediminas Radzevičius (Investiciju valdymas))
4u.gif  blush2.gif


Man dėstė Silviu Ursu, Maik Huettinger, Aras Zirgulis.
Apie Silviu Ursu nieko labai blogo negaliu pasakyt, o va pas Maik ir Arą reikės pasistengti biggrin.gif Maikas šiaip dėsto įdomiai, o Aras labai jaudinasi biggrin.gif Iš karto galiu perspėti, kad darydami Global Economics darbus nedarytumėt jokių copy-paste... Nes tu šneki prieš auditoriją, o Maikas tuo metu viską veda į google ir tikrina, ar tavo pasakyto sakinio nėra kokiam nors puslapy blink.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2011 09 03, 13:26)
Man dėstė Silviu Ursu, Maik Huettinger, Aras Zirgulis.
Apie Silviu Ursu nieko labai blogo negaliu pasakyt, o va pas Maik ir Arą reikės pasistengti biggrin.gif Maikas šiaip dėsto įdomiai, o Aras labai jaudinasi biggrin.gif Iš karto galiu perspėti, kad darydami Global Economics darbus nedarytumėt jokių copy-paste... Nes tu šneki prieš auditoriją, o Maikas tuo metu viską veda į google ir tikrina, ar tavo pasakyto sakinio nėra kokiam nors puslapy  blink.gif

oi aciu labai smile.gif) mane dar prigasdino kad pas Maika reikes daug diskutuoti? ar tai tiesa?smile.gif) ax.gif
num man jau buvo pirma paskaita pas Silviu, visai nieko, tik vat kad kursas spartus, tai nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedanny @ 2011 09 03, 15:25)
oi aciu labai smile.gif) mane dar prigasdino kad pas Maika reikes daug diskutuoti? ar tai tiesa?smile.gifax.gif
num man jau buvo pirma paskaita pas Silviu, visai nieko, tik vat kad kursas spartus, tai nelabai  schmoll.gif


Taip, tikrai reikės smile.gif
O man greitesni kursai daug labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2011 09 03, 16:32)
Taip, tikrai reikės smile.gif
O man greitesni kursai daug labiau patinka smile.gif

ir kaip? ar sunku labai?)
o kodel labiau patinka?)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tedanny: 03 rugsėjo 2011 - 18:33
QUOTE(Tedanny @ 2011 09 03, 18:29)
ir kaip? ar sunku labai?)
o kodel labiau patinka?)))


Na, man pats dėstomas dalykas nebuvo itin įdomus, o ir jų mokymo metodai ne mano mėgstamiausi biggrin.gif
O greitesni kursai labiau patinka todėl, kad nespėja nusibosti, pasimokai tris savaites ar mėnesį, atsiskaitai ir ramu, ir sesijai mažiau egzaminų lieka, ir likusią semestro dalį mažiau dalykų smile.gif Aišku, tas tris savaites ar kiek tenka pavargti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2011 09 03, 21:26)
Na, man pats dėstomas dalykas nebuvo itin įdomus, o ir jų mokymo metodai ne mano mėgstamiausi  biggrin.gif
O greitesni kursai labiau patinka todėl, kad nespėja nusibosti, pasimokai tris savaites ar mėnesį, atsiskaitai ir ramu, ir sesijai mažiau egzaminų lieka, ir likusią semestro dalį mažiau dalykų smile.gif Aišku, tas tris savaites ar kiek tenka pavargti smile.gif

nu tai tikrai biggrin.gif ypatingai jeigu reik daryt kokias prezentacijas ar projektus biggrin.gif
Atsakyti
sveiki, visdelto del to GE smile.gif) gal kas rase darba tema "Investiga the carry trade"?
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, O ISM'e magistro studijos tik tarptautinės? Nėra paprasto magistro? smile.gif Galėtumėte į až parašyti wink.gif ?
Atsakyti
o ka ism nieks daugiau nesimokina? biggrin.gif
Atsakyti
mokosi smile.gif
Atsakyti
bes visi taip tyliai sedi biggrin.gif
Atsakyti