Įkraunama...
Įkraunama...

Kodel berniukai turi sysioti atsisede?

Susiduriau su mano manymu labai didele problema. Mazylis siandien 2 diena darzelyje ir aukletoja pamate, kad jis sysioja atsistojes, tai kaip suvadovavo paradui, kad cia berniukai sysiuku daro atsisede ir t.t. maniskis, dar 3 neturintis, atkirto, kad as esu didelis berniukas ir darau sysiu kaip dideli berniukai. Pamaciau aukletojos israiska... ir ji , niu nieko mes ji ismokinsim tipo...

Gal kas zinot, kur yra kokios literaturos ar dar konors, gali buti ir ne lietuviu kalba, kodel berniukas turetu visdelto daryti sysiuka, atsistojes.
Atsakyti
QUOTE(Nestuke-gruoduke @ 2011 09 02, 13:23)
Susiduriau su mano manymu labai didele problema. Mazylis siandien 2 diena darzelyje ir aukletoja pamate, kad jis sysioja atsistojes, tai kaip suvadovavo paradui, kad cia berniukai sysiuku daro atsisede ir t.t. maniskis, dar 3 neturintis, atkirto, kad as esu didelis berniukas ir darau sysiu kaip dideli berniukai. Pamaciau aukletojos israiska... ir ji , niu nieko mes ji ismokinsim tipo...

Gal kas zinot, kur yra kokios literaturos ar dar konors, gali buti ir ne lietuviu kalba, kodel berniukas turetu visdelto daryti sysiuka, atsistojes.


Tai auklėtojos taip auklėja, turbūt, kad klozetų neapsisiotų g.gif

Atsakyti
QUOTE(Nestuke-gruoduke @ 2011 09 02, 12:23)
Gal kas zinot, kur yra kokios literaturos ar dar konors, gali buti ir ne lietuviu kalba, kodel berniukas turetu visdelto daryti sysiuka, atsistojes.

Pasakysiu kodėl, nereiks nei literatūros ieškoti. Nu todėl, kad stovėdami apisioja visą klozetą, jo viršų, priteška visur. O jei dar tokie kaip jūsų 2 m. tai faktiškai auklėtojai po kiekvieno pasisiojimo berniukų reikėtų eiti valyti, nes ką daryt atėjus mergaitėm. Sėstis į jų sysalus.

Stovėdami vyrai sysioti gali tik lauke pagal mane, prie krūmo kur biggrin.gif , o visur kitur tik atsisėdę, ypač namuose.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2011 09 02, 12:38)

Stovėdami vyrai sysioti gali tik lauke pagal mane, prie krūmo kur biggrin.gif , o visur kitur tik atsisėdę, ypač namuose.



as buciau nieko pries thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2011 09 02, 13:38)
Pasakysiu kodėl, nereiks nei literatūros ieškoti. Nu todėl, kad stovėdami apisioja visą klozetą, jo viršų, priteška visur. O jei dar tokie kaip jūsų 2 m. tai faktiškai auklėtojai po kiekvieno pasisiojimo berniukų reikėtų eiti valyti, nes ką daryt atėjus mergaitėm. Sėstis į jų sysalus.

Stovėdami vyrai sysioti gali tik lauke pagal mane, prie krūmo kur biggrin.gif , o visur kitur tik atsisėdę, ypač namuose.


tada vaiką reikia mokyti, kad dangtį reikia pakelti, o apšlapinus kraštą, reikia nuvalyti. Mano mažasis kuo puikiausiai su tuo susidoroja, dangtį kelia. Jei ne visada pavyksta pakelt, tai visus lašus ir balutes nuo klozeto visada nuvalo. Nesvarbu, kad tam prireikia pusės rulono popieriaus biggrin.gif esmė tame, kad jis žino, kokia yra tvarka. Mokyt tereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis atsistojes nedaro , visad atsisedes 4u.gif manau spes dar vyriskai ismoks smile.gif pati nemokinsiu smile.gif
Atsakyti
aš irgi nemokinau, bet vieną dieną žiūriu, kad vyresnėlis daro atsistojęs... taip ir neišsiaiškinau, kaip išmoko.. O paskui vieną gražią dieną mažasis pareiškė siusios kaip brolis doh.gif ir viskas. Vos klozeto viršų pasiekdavo, dar ir dabar turi pasistiebti, bet siusiot atsistojus tiesiog privalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 09 02, 14:54)
tada vaiką reikia mokyti, kad dangtį reikia pakelti, o apšlapinus kraštą, reikia nuvalyti. Mano mažasis kuo puikiausiai su tuo susidoroja, dangtį kelia. Jei ne visada pavyksta pakelt, tai visus lašus ir balutes nuo klozeto visada nuvalo. Nesvarbu, kad tam prireikia pusės rulono popieriaus biggrin.gif esmė tame, kad jis žino, kokia yra tvarka. Mokyt tereikia mirksiukas.gif


Nu nereikia sakyt, kad tik kraštą apšlapina, apsitaško visur, žiūrint kokiu spaudimu varo biggrin.gif .
Realiai, kad ir kaip jau ten nuvalys, bet atėjus į bet kuriuos namus ir užėjus į WC yra aišku, ar šituose namuose vyrai sysioja sėdėdami ar stovėdami. Gali valyt kiek nori su tuo popierium, bet vistiek visko neišvalo, ir kvapas būna ir vaizdas, kur nuvalyta, tai nenuplauta.

Kažkada perskaičiau kažkur, kad namuose vyrai siusoja atsistoję tada, kai negerbia tuose namuose gyvenančių moterų. Galvojau nu ir kodėl. Dabar tam pritariu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 02 rugsėjo 2011 - 14:20
QUOTE(Aimeja @ 2011 09 02, 15:19)
Kažkada perskaičiau kažkur, kad namuose vyrai siusoja atsistoję tada, kai negerbia tuose namuose gyvenančių moterų. Galvojau nu ir kodėl. Dabar tam pritariu.

Nu nenoriu sutikti biggrin.gif Mano visi vyrai daro atsistoje ir jokiu balu nebuna thumbup.gif Kas buna, paskusiu, tai paliktos tustinimosi zymes unitaze, nu bijo visi paimti sepeti ir issivalyti po saves. ax.gif

Del vertimo sestis, galvoju, kad kiekvienoje salyje gal yra savos tradicijos ir higienos supratimas g.gif Juk cia viskas vyksta, kaip suprantu, Danijos darzelyje. Sakykim, tokioj Turkijoj paprotys toks yra, kad po tustinimosi nenaudoja niekas popieriaus(tik turistai), nehigieniska jiems, tad po tustinimosi visada plauna uzpakali.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 02, 15:40)
Nu nenoriu sutikti biggrin.gif Mano visi vyrai daro atsistoje ir jokiu balu nebuna thumbup.gif

Aš ne apie balas kalbu, nu aišku,kad balų nebūna, bet aptaškyta būna tas visas klozetas.
Man iš vis klozetas turi būti super švarus, nu negaliu aš kitaip, man bet koks lašelis yra feeeee.
Atsakyti
Siandien atejus pasiimti sunaus is darzelio LT aukletoja sako, kad mano vaikas trimetis taip pat turi sisioti atsisedus. Jis nei per kur nesutinka doh.gif Namuose jis visada daro atsistojus, butinai pries tai turi pakelti dangti, neapsisioti krastu, padeda reklama apie domest. biggrin.gif niekada nesu radusi balu ar apsisiotu ktastu.
Tai va, bandau su vaiku kalbetis, kad darzelyje reikia laikytis taisykliu,o namuose elgesi taip kaip yra iprates g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2011 09 02, 15:19)
Nu nereikia sakyt, kad tik kraštą apšlapina, apsitaško visur, žiūrint kokiu spaudimu varo  biggrin.gif .
Realiai, kad ir kaip jau ten nuvalys, bet atėjus į bet kuriuos namus ir užėjus į WC yra aišku, ar šituose namuose vyrai sysioja sėdėdami ar stovėdami. Gali valyt kiek nori su tuo popierium, bet vistiek visko neišvalo, ir kvapas būna ir vaizdas, kur nuvalyta, tai nenuplauta.

Kažkada perskaičiau kažkur, kad namuose vyrai siusoja atsistoję tada, kai negerbia tuose namuose gyvenančių moterų. Galvojau nu ir kodėl. Dabar tam pritariu.


tikrai nesutinku schmoll.gif bet švaros mokyt reikia - ir kaip valyt, ir su kuo valyt. Jei nuo mažumės išmoks, tai puikiai susitvarkys ir nepaliks.

Beje, iš tos pačios temos... Buvom su palapinėm kempinge. WC viešas, tos plastmasinės būdelės. Švara nepasižymi. Mano mažasis įeina, apsižvalgo ir paprašo duot popieriaus, nes kažkas pasiusiavęs pamiršo nuvalyt bigsmile.gif
Atsakyti