Įkraunama...
Įkraunama...

Kada planuoti antra vaika?

Apklausa: Kada, jusu nuomone, tinkamiauisas metas gimdyti antra vaika? (299 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Bandau susivokti, kada planuoti antraji vaikuti (baisingai norisi jau dabar, bet protu suvokiu, kad ankstoka) smile.gif .
Pasidalinkit patirtimi, nuomonemis, koksgi tas idealiausias metu skirtumas? g.gif

Atsakyti
As turiu pametinukus, 1m 5men skirtumu ir tikrai esu laaabai patenkinta. Ne tik man gerai, gerai ir vaikiukams, turi sau zaidimu partneri, niekada netenka nuobodziauti vienam, nes mama pastoviai juk negali kartu buti. Dabar laukiames trecio, mazesniajam bus 1m 10men. kai gims pats maziausias, kai kurie zmones mano, kad isprotejom... Bet mano sveikata leidzia, o visada norejome triju, taigi kodel ne. Bet, aisku kiekvienos seimos situacija kitokia. Ir, turbut, sunku pasakyti, koks skirtumas geriausias tarp vaiku. Cia jau kiekvienos seimos asmeninis sprendimas. Taigi, sekmes nusprendziant!!!!! Jei abu labai norit jau dabar ir galimybes leidzia, tai kodel ne smile.gif clap_1.gif
Atsakyti
clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Mes taip pat norime antro vaiko, bet sistuacija tokia, kad turime laaaaabai mažai vietos, esu labai užsiėmusi (daug dirbu wink.gif ), todėl norėčiau, kad antras mūsų vaikutis pasaulį išvystų po kelių metų, kai mes su pirmuoju pradėsime lankyti pirmą klasę... Ir mažas iš mokyklos parėjęs nebus vienas, kol pripras...
Atsakyti
mano pirmagimei 11 men, kai sukako 6 - nebesisaugom, labai norim pametinuku
bet kol kas ner antro wink.gif
Atsakyti
Ir as noriu pametinuku, bet panasu kad nebus. O beje, gydytojai sako, kad geriausias laikas po triju metu, mat moters organizmas pilnai po gimdymo atsigauna mazdaug per 2 metus.
Atsakyti
As irgi norejau po 2 metu, bet isejo taip kaip isejo, bus tik 1m ir 5 men, aisku jei viskas bus gerai, nes kaip minejot m,oters organizmuo atsistatyti reikia laiko. Dabar as jauciu, kad siek tiek sunkiau negu su pirmaja buvo, matysim kaip toliau.
Atsakyti
Pametinukus auginti yra labai smagu. Apie dziaugsmus ir bedas su pametinukais aptarinejome skyrelyje "Gausi musu seimynele" uzsuk ten dau informacijos, kuri gal ir pravers kada. As laaabi sveikinu nora tureti pametinukus, vaikams labai geria, mama gal kiek ir sunkiau, bet kitoms ir vienas vaikas pasaulio pabaiga.
Atsakyti
I chochitsa i kolitsa rolleyes.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu kodel zmones nori antro vaiko rolleyes.gif
Nu va turiu 2.gif , dziaugiuosi juo, myliu be proto, lepinu visaip. bet antro kazkodel nenoriu g.gif
Gal noresiu kai sitas jau bus paauges, o noresis maziuko 2.gif
Atsakyti
QUOTE (ragana @ 2004 07 15, 12:01)
Nelabai suprantu kodel zmones nori antro vaiko rolleyes.gif
Nu va turiu 2.gif , dziaugiuosi juo, myliu be proto, lepinu visaip. bet antro kazkodel nenoriu g.gif
Gal noresiu kai sitas jau bus paauges, o noresis maziuko 2.gif

va va, ragana, ir man taip buvo, bet kai jau paauga, tai vel taip norisi kad toks mazas butu 2.gif , kad antras- pats tas thumbup.gif

tik nesuprantu del pametinuku, juk vaikyste- tik koks penktadalis zmogaus gyvenimo, ir gimdyti viena po kito "kad vaikams butu smsgu zaisti' nu nelabai itikinamas motyvas... g.gif
juk uzaugs tie vaikai ir tada koks jau skirtumas koks ten amziaus skirtumas tarp ju dry.gif
pilna aplink pavyzdziu, kad ir pametiniai vaikai ir nebendrauja suauge, o tarp kuriu didesnis skirtumas puikiai sutaria...
Atsakyti
QUOTE (mamkinas @ 2004 07 15, 21:17)
tik nesuprantu del pametinuku, juk vaikyste- tik koks penktadalis zmogaus gyvenimo, ir gimdyti viena po kito "kad vaikams butu smsgu zaisti' nu nelabai itikinamas motyvas... g.gif
juk uzaugs tie vaikai ir tada koks jau skirtumas koks ten amziaus skirtumas tarp ju dry.gif
pilna aplink pavyzdziu, kad ir pametiniai vaikai ir nebendrauja suauge, o tarp kuriu didesnis skirtumas puikiai sutaria...

Nesupranti, ir nesuprasi, nesupyk. O gimdau ne vien del to, kad jiems smagu butu zaisti.
Atsakyti
Nu ir ne vien mamkinas nesupranta... Aš irgi nesuprantu... blink.gif Tarp mano jaunuolių 2,5 metų skirtumas, bet vis tiek manau, kad šiek tiek per mažas... unsure.gif g.gif
Atsakyti