Įkraunama...
Įkraunama...

Nemoku dažytis...

QUOTE(kumiko @ 2011 10 18, 14:53)
nesistebiu,kad sios pudros nelaiko...gal temos autore pakeite pudras ir pradejo naudoti kremus? g.gif


Taip, pakeičiau Vichy Rich į Vichy Light kremuką, ir šis labai tiko. Dabar jau prisiverčiu beveik kasdien naudoti blush2.gif O pudrą naudoju Mary Kay. Žinau, kad nekokia firma, bet iš kitų niekaip nepataikau atspalvio, o iš Mary Kay pažįstu vieną konsultantę, ji man parinko beveik idealiai tinkantį atspalvį...
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2011 10 19, 09:35)
Taip, pakeičiau Vichy Rich į Vichy Light kremuką, ir šis labai tiko. Dabar jau prisiverčiu beveik kasdien naudoti  blush2.gif  O pudrą naudoju Mary Kay. Žinau, kad nekokia firma, bet iš kitų niekaip nepataikau atspalvio, o iš Mary Kay pažįstu vieną konsultantę, ji man parinko beveik idealiai tinkantį atspalvį...

o baze isbandete?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 10 19, 12:44)
o baze isbandete?


Ne. Mano veido oda lygi, šerpetojimų nebėra, išbėrimų niekada nebuvo, poros neryškios, raukšlelių nematyti, o pudra gana gerai laikosi, vis sutvirtinu ją kompaktine pudryte, taigi nežinau, ar verta man su ta baze prasidėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2011 10 19, 17:34)
Ne. Mano veido oda lygi, šerpetojimų nebėra, išbėrimų niekada nebuvo, poros neryškios, raukšlelių nematyti, o pudra gana gerai laikosi, vis sutvirtinu ją kompaktine pudryte, taigi nežinau, ar verta man su ta baze prasidėti  g.gif

o kam jums isvis tada ta pudra,jei oda puiki?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 10 19, 14:04)
o kam jums isvis tada ta pudra,jei oda puiki?

Na, kažkaip "tvarkingiau" odytė tada atrodo, suvienodina atspalvį, nes būna, kad nosytė kiek paraudusi...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Turiu tokį rimtą reikalą biggrin.gif
28 metus naudojau tik tušą ir nivea kremuką. niekada nesidažiau blink.gif manau atėjo laikas bent išmokt blink.gif
priemonių neturiu jokių, tik avon tušą ir tas turbūt bagias g.gif nuo bet kokio kremo ar pudros - veidas raudonais plėmais blink.gif
esu UK, čia tiek priemonių blink.gif net nežinau kokių jų reik. gal sulauksiu pagalbos.
akys mano mėlynos, pagal aprašymus gal rudens tipas būčiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~♥KaipTaiKaip♥~: 13 gruodžio 2011 - 22:03
Jezau jezau panos.. biggrin.gif ar reikia dabar tam atskiros temos? 4u.gif visko ant lekstutes norit 4u.gif tiek temu.. makiazas akims, pudru tema, maskuokliu.. tik paskaitykit ir atsirinkit kas jums tinka..viskas aprasyta. Visazistai net sukure atskira tema, kur pataria ka, kaip naudot.. as VISKA pati ismokau.. sm ir youtube pagalba.. smile.gif aisku, nesunku padet.. bet gaunas visur tas pats per ta pati.. vienoj temoj to klausia-patariam, kitoj-vel tas pats.. biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 13 gruodžio 2011 - 23:15
Na tiek to, dėkui 4u.gif Skaitau tikrai ne vieną temą, bet 4u.gif Tiek to, rasiu kur kas padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 13, 23:00)
Sveikos  4u.gif
Turiu tokį rimtą reikalą  biggrin.gif
28 metus naudojau tik tušą ir nivea kremuką. niekada nesidažiau  blink.gif  manau atėjo laikas bent išmokt  blink.gif
priemonių neturiu jokių, tik avon tušą ir tas turbūt bagias  g.gif  nuo bet kokio kremo ar pudros - veidas raudonais plėmais  blink.gif 
esu UK, čia tiek priemonių  blink.gif net nežinau kokių jų reik. gal sulauksiu pagalbos.
akys mano mėlynos, pagal aprašymus gal rudens tipas būčiau  g.gif


Visu pirma, tai man rodos meskit is galvos tuos tipus, nebutinai tik kazkokios spalvos tinkamos, gali ta pati spalva tik kito atspalvio kuo puikiausiai tikt.

Kazka konkreciai patart visoms butu sunku, nes nematant zmogaus, neaisku kaip is tikruju viskas atrodo. As galiu tik bendrai duot patarimu.

O del odos ir jos metymo raudonais plemais, tai turbut jus labai jautria oda turit. Reiketu krema rinktis toki, kuris skirtas jautriai odai (ir nebutinai pirmas isbandytas jums tiks, tad reikes atrast savaji). O, kad UK esat, tai tik pliusas - galit nueit i parduotuves, pasitart su konsultantem, isakyt savo bedas, tai ir pasiulys produktu, ir megineliu galit pasiprasyt, ir padazys. Na o tada jau ziuresit patinka ar ne. Ir siaip parduotuveje nueikit ir paskirkit laiko produktu apziurejimui, pasitepliojimui ant saves. Taip matysit kokios spalvos patinka, kokios tinka, kokios teksturos produktu patinka ir tinka.

Del pudros, tai nieko doro nepatarsiu - pati tik mineraline naudoju (biria arba presuota), su kremine niekad nedraugavau, o krema su spalva visi paturiu, bet ilgainiui irgi nepasilieku... O ir paprasciausia su mineraline biria - brukst brukst ir viskas. Tiesa, turekit omeny, kad sepetelius jums reiketu rinktis geriau sintetiniu sereliu ir kuo minkstesnius, nes jei oda jautri, tai nuo siurkstesniu ir nuo naturaliu seriu gali dar labiau dirgint (ir neklausykit tu, kas sako, kad tik naturaliu seriu sepeteliai geri, dabar jau nera tik taip ar kitaip).

Tai man rodos svarbiausia ir yra pudra, kuri suvienodins veido atspalvi, kazkiek pamaskuos. Po to tusas, 1-2 seseliu spalvos (turbut niekad neprasausit su rusvu/smeliniu spalvu seseliais, jie visiems visada tinka), lupdazis ar blizgis ir skaistalai. Na jei oda daugiau problemu turi, tai galima ir maskuokli isigyt. O jau paskui su domejimusi ateis ir zinios, ir pati pajausit ka dar norit isbandyt (visokius konturavimus, akiu piestukus, shimmer'ius, highlighter'ius ir pan). Aisku gal iskart ir nereikia jums visko, nes paciai bus sunku suprast gerai ar ne ir gal net nesmagiai jausites tiek visko uzsidejus. Pirmiausiai bandykit po viena ar du produktus jaukintis. Pvz pudra ir seselius, o tada pridekit skaistalu ar lupu priemone. Na ziurekit kaip pati geriausiai jauciates. Pati turiu kelis akiu piestukus (balta, kuno spalvos ir juoda), bet dazausi jais labai retai - tiesiog nesijauciu gerai. Na su tais sviesiais nieko, bet su juodu kazkaip savim nesijauciu ir nors atrodo tinka, bet sau atrodau vyresne, o be piestuko jauniau atrodau (bent paciai taip atrodo, bet juk ir svarbiausia kaip jauciuosiu), o ir komplimentu del akiu daznai sulaukiu, tai manau tinka ir taip (turbut ne del dazymosi technikos). biggrin.gif

Tiesiog nebijokit eksperimentuot ir atrast savo dazymosi technikos, stiliaus ir pan. O jau paskui temu begales, internete aprasymu/video pilna - ziurekit, skaitykit, klauskit ir rasit atsakymus. Dabar kai pagalvoju apie savo dazymosi pradzia, tai kartais ir baisu kaip ir seselius tepdavau, ir kiek spalvu turejau, nu bet man tuomet grazu buvo, o ir tas padejo tobulet. Dabar atsirinkus kas labiausiai patinka, tinka ir labai nekeiciu savo rutinos: kartais maskuoklis, kartais be jo, tada pudra, skaistalai, tusas ir kazkas lupoms. Na o seseliai pagal nuotaika - buna, kad istisa savaite ju netepu, buna, kad kasdien, bet nusprendziau, kad sviesios rusvos/zemes/smelio spalvos man tinkamiausios ir jas naudoju. Aisku turiu ir kitu priemoniu, ir ivairesniu spalvu, bet visa tai reciau istruakiama, reciau naudojama.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

Visiškai konkrečiai nereikia biggrin.gif Reikia tik nuo to, ką turėtų turėti žalia šioje srityje ax.gif Dabar jau situacija aiškėjaPaskaičius visas temas, tai man ir to reik ir ano, lyginant su kitom. Bet tikrai nepanaudosiu 4 pieštukų akim, 100 spalvų šešėlių paletės ir t.t. biggrin.gif Pamiršau, kad turiu ir blizgį lūpoms, ne tik tušą biggrin.gif Ir nešioju akinius dažniausiai. Žiūrėjau youtubėj gražių makiažų akiniuotoms, visur pabrėžta akytės turbūt skystu kažkokiu pieštuku (pamiršau pavadinimą blush2.gif ) . O UK man ne pliusas, nežinau nuo ko pradėt žiūrėt. pudrų 100 rūšių, birių dar 100, skystų dar 100 doh.gif

Bet aš bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 12 14, 01:46)
Na tiek to, dėkui  4u.gif Skaitau tikrai ne vieną temą, bet  4u.gif Tiek to, rasiu kur kas padės  4u.gif



4u.gif 4u.gif nesupraskit klaidingai.. as tik norejau pasakyt, kad kartais pati sau labiau galit padet nei kiti biggrin.gif o seip, jei niekad nesidazet tai pats paprasciausias budas, tai geras tusas, grazus blizgesiukas ir lengva pudryte, jei ner ks maskuot labai.. cia kosmetika, apie kremus nekalbu smile.gif pudryte tai vel gi, ar uztektu kokios mineralines, ar norit sunkesnes ziema.. aplamai, siulyciau parasyt i visazistu tema, idetumet kokia foto, arba jiem asmeniskai nusiustumet ir pakonsultuotu butent pagal jusu veiduka kas jum tinka.. 4u.gif p.s. jusu avas wub.gif wub.gif ISSITRINKIT AZ NEGALIU ISSIUST LAISKO smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 14 gruodžio 2011 - 15:03
http://www.youtube.c.../92/-ovKz6Mxcv8 http
://www.youtube.com/user/Koffkathecat#p/u/92/-ovKz6Mxcv8
cia mergaites dalinasi patirtim pradedanciosioms.
http://www.youtube.c.../66/Nq2LW1qPHYY
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rolandas.: 14 gruodžio 2011 - 17:56