Įkraunama...
Įkraunama...

Nutraukus KT vartojimą

Kadangi seną temą pabaigiau, sukūriau tęsinį, galbūt bus dar norinčių pasidalinti savo patirtimi.

Sena tema

Papildyta:
Taip pat keliu savo paskutinį postą ir būtų labai įdomu sužinot, ar kažkam taip pat vėlavo menstruacijos po KT nutraukimo.

QUOTE(Tutia @ 2011 09 06, 14:53)
Prisipažįstu, kaltas, neskaičiau temos.  blush2.gif  Bet ar dažnas atvejis, kad po KT nutraukimo, vėluoja mėnesinės?
Gėriau 3 ar daugiau metų... Nusprendėm su draugu nutraukt. Mėnesinės vėluoja apie dvi savaites, kaip ir neramu darosi  unsure.gif  Nors jokių incidentų su gumytėm neturėjom, kaip ir viskas ok.
Čia taip organizmas reaguoja, kaži?

Kažkada dar seniau esu gėrusi ir nutraukusi (tuos pačius KT), tai mėnesinės nevėlavo. Jeigu taikant į temą, tai , pamenu, nutraukus sunkiausia buvo dėl nereguliaraus ciklo, dėl gausesnių ir ilgesnių menstruacijų, dėl stipresnio PMS.. Nieko kito daugiau nepastebėjau.  smile.gif

Atsakyti
Man po KT iš vis ciklas išsibalancavo, po nutraukimo gal du mėnesius mmm nesulaukiau doh.gif
Atsakyti
O jergau. doh.gif Teks apsišarvuot kantrybe, matyt.
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 09 06, 16:59)
O jergau.  doh.gif  Teks apsišarvuot kantrybe, matyt.

patikslinu, po KT nutraukimo pirmų mmm sulaukiau po 72 dienų, pasižiūrėjau savo užrašus ax.gif

Jeigu NT neigiamas, tai siulau laukti ramiai, arba eiti pas gydytoja, gydytoja greičiausiai išrašys Duphaston, kad iššauktu mmm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kimora: 06 rugsėjo 2011 - 16:01
As taip pat laukiau virs dvieju menesiu 4u.gif Buk kantri biggrin.gif
Atsakyti
Nutraukiau KT prieš 4 mėn., vartojau apie 3,5 m. Viskas gerai, bet nervuoja, kad padidėjo veido plaukuotumas doh.gif Dar tikiuos, kad praėjus kiek laiko, susitvarkys...
Atsakyti
Nutraukiau pries menesi,geriau 1,5 metus.. menesiniu nesimato ne pro kur..
kiek skaiciau Jusu pasisakymus, kad teks apsisarvuoti kantrybe..
po nutraukimo, ant veido iskart pasireiske nepageidaujami spuogeliai ir plauku slinkimas doh.gif
Atsakyti
Nutraukus KT pirmą mėnesį mmm pasirodė laiku, tačiau kokias 5 dienas tik tepliojo, tada dar kokias 5 dienas jau normaliai prasirgau kaip visada. Praėjo kokios dvi savaitės, ir vėl tepliojo 3 dienas, net nesupratau ar čia jau vėl mmm... Žiūrėsim kaip toliau bus, dabar nė neįsivaizduoju kada bus vėl mm. g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

as naudojau du metus kt, nutraukiau ir mmm nesulaukiau 3men, tada apsilankiau pas ginekologa,rado cista...isvale su tabletem ir viskas susitvarke, tada vel pradejau gerti kt ir nutraukus pries kelis men vel mmm nesulaukiu...dabar geriu jau 3d Duphaston..ir laukiu su nekantrumu....
Atsakyti
As kai nutraukiau kt vartojima irgi menesiniu sulaukiau tik po virs 2 menesiu g.gif ir po to buvo labai nereguliarios, po 8 menesiu mm budavo mazdaug kas 4-6 savaites g.gif ejau pas daktarus, dare tyrimus, bet nieko nerado doh.gif tada nusprende, kad mano mm is dalies reguliarios, nes buna kas 4-6 savaites doh.gif zodziu... po pusantru metu situacija buvo tokia pat, tai nusprendziu vel pradet gert kt, tik kadangi man buna migrenos, dabar israse vieno hormono tabletes, tai po pirmu poros menesiu mm isviso dingo, kas sako normalu su sitom kt g.gif
Atsakyti
Man nutraukus KT vartojima ( vartojau isvis 5 metus ) be nereguliariu mm, pasireiske veido odos riebumas, nors anksciau oda net sausa budavo, dabar jau nebezinau ka daryt, labai greitai susiriebaluoja! Tas pats ir su plaukais - saknys tapo riebios, tenka zymiai dazniau plauti galva... Taip pat padaugejo spuogeliu, taciau tai sieju su odos pariebejimu. Idomu kada tai susitvarkys?
Atsakyti
Nightfly, kaii parasei prisiminiau, kad ir man prasidejo su oda problemos nustojus vartot kt doh.gif niekad, net paauglystej neturejau problemu su oda, o kad ismete visa veida, baisu ziuret buvo verysad.gif kazkiek padejo maisto derinimas (nes neapsikentus 90 dienu dietos pradejau laikytis, nes taip blogai buvo unsure.gif ) ir nuotaiku kaita buvo kaip pas menopauzes apsesta lotuliukas.gif po mazdaug metu pusantru viskas nusistovejo, bet vistiek ne iki 100% kaip buvo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Astreja-: 23 rugsėjo 2011 - 00:21