Įkraunama...
Įkraunama...

UNICASLIM

Labukas jau senai masciau apie svorio metima bet kadangi esu beviltiska bevale taip vis ir atideliodavau doh.gif Siandien nusipirkau Zmones zurnala ir gale radau idomu straipsneli-reklama apie Unicaslim ampules kurios padeda lieknet biggrin.gif Gal kuri jau bandziusi kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgiuxm83: 08 rugsėjo 2011 - 11:29
jei pardavejas greitojo pasto paslaugos, neleiskit pinigu vejams, melagyste visa tai
Atsakyti
Laba diena visoms:)))
Kas liečia lieknėjimo preparata Unicaslim, tai pati užsisakiau ir nuo šendienos pradėjau vartoti. Pasirinkau 4 savaičiu lieknėjimo kursa kur galima sulieknėti iki 12 kg. Mano ūgis yra 165cm, o svoris 77kg. tad numesti 12 kg. butu pats tas tongue.gif Tad butinai jus informuosiu apie gauta rezultata. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė*** @ 2011 09 24, 11:48)
Yra pokyčių per savaitę?  bigsmile.gif

Kaip is vadovelio, -3 kg. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos naudojancios. Papasakokit,kaip savijauta,ar maziau valgyt norit,kaip krenta svoris. papasakokit? Idomu labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Digliuke: 25 rugsėjo 2011 - 13:55
Na sveikos merginos mirksiukas.gif Jau praėjo pusantros savaites kai geriu UNICASLIM, rezultatai mane tenkina, net ir labai lotuliukas.gif numečiau -4,5kg thumbup.gif
Pradėjusi gerti ši preparata iš tiesu valgyti norisi mažiau,savijauta puiki, jokio šalutinio poveikio nepajutau. Šiaip tai aš vakarais dar einu pabėgioti apie 3 km, tad mano savijauta būna iš vis gera thumbup.gif . tad informuosiu jus ir toliau, apie svorio kritimo eiga biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, kaip rasiau, per savaite numeciau 3 kg. O gal ir daugiau, nes pries pradedama gerti nepasisveriau lotuliukas.gif Jokio pasalinio poveikio nepajauciau, jauciuosi puikiai thumbup.gif Ypatingos dietos irgi nesilaikiau, tik suku lanka vakarais smile.gif Sekmes kitoms 4u.gif
Atsakyti
Na as bėgioju jau 4 mėnėsiai ir per tuos mėnėsius labai mažai smile.gif Bėgiojimas, padidina ištvėrme, gerina savijauta, aišku kažkiek ir svori mažina, kadangi bėgiojant dirba visas kūnas. Tačiau pradėjusi gerti tas kapsules, svoris tirpste tirpsta. Iki to nešiojau 42 didžio džinsus, o po pusantros savaitės kuo puikiausiai ilendu i 40 dydi.Na manau kol baiksiu visa kursa tiks ir 38 dydis lotuliukas.gif biggrin.gif thumbup.gif
O kas liečia mityba, tai irgi nieko kažko tai išrankaus nevalgau.
Atsakyti
Sveiki, na pas mane per 1.5 sav -2 kg, bet as dar pradejau vaiksciot i Zumba sokius, tai gali buti, kad ne nuo ampules, o nuo sokiu - 2 kg. g.gif Siaip apetitas mazeja tik tuo metu kai isgeri ampule, po jos valgyti norisi is tikruju maziau.
Atsakyti
QUOTE(skraja.psm @ 2011 10 05, 20:40)
Nagi nagi? kokie rezultatai? Pasipasakokite? Be to idomu, ar tik svoris krenta ar ir apimtys zenkliai mazeja?  rolleyes.gif

Rezultatai po pustrecios savaites minus 6 kg. Apimtys taip pat mazeja, pamazu, bet mazeja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janushka_: 05 spalio 2011 - 21:36
Janushka, ir jus nieko kito nedarote kitaip, pvz nei sportuojate, jei anksciau nesportavote, maziau (del valios, o ne del preparato) valgote? Man idomu ar cia del preparato svoris krenta ar jus irgi darote kokius nors papildomus veiksmus?
As asmeniskai po gimdymo sportavau puse metu, treniruotes buvo intensyvios, geriau pu erth arbata (liaudyje vadinama riebalu zudike) bet konkreciu rezultatu tai nedave. Zinoma, del sporto jauciausi puikiai, svali, energinga ir t.t. taciau kas liecia svori arba apimtis- man pilvukas aktualu- nieko. doh.gif
Iki siol irgi netikejau, kad gali isgerti piliule ir viskas, svoris kaip ant mieliu krenta. schmoll.gif Bet dabar vis gundausi pabandyti, gal tikrai tai duos taip laukiamo rezultato. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skraja.psm @ 2011 10 06, 10:05)
Janushka, ir jus nieko kito nedarote kitaip, pvz nei sportuojate, jei anksciau nesportavote, maziau (del valios, o ne del preparato) valgote? Man idomu ar cia del preparato svoris krenta ar jus irgi darote kokius nors papildomus veiksmus?
As asmeniskai po gimdymo sportavau puse metu, treniruotes buvo intensyvios, geriau pu erth arbata (liaudyje vadinama riebalu zudike) bet konkreciu rezultatu tai nedave. Zinoma, del sporto jauciausi puikiai, svali, energinga ir t.t. taciau kas liecia svori arba apimtis- man pilvukas aktualu- nieko.  doh.gif
Iki siol irgi netikejau, kad gali isgerti piliule ir viskas, svoris kaip ant mieliu krenta.  schmoll.gif Bet dabar vis gundausi pabandyti, gal tikrai tai duos taip laukiamo rezultato.  4u.gif


Vakarais tik suku lanka, maista stengiuosi prisiziureti, bet daznai ir saldumynams neatsispiriu ir cepelinams lotuliukas.gif O del svorio, tai nezinau, pries 2,5 men. pagimdziau, tai gali buti kad tas svoris del to po biski mazeja. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janushka_: 06 spalio 2011 - 10:14