Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią druską naudojat?

Labadiena forumietės. Šitam skyrelyje lankausi gan retai,bet va įdomu pasidarė kokią gi druską naudojat/vartojat? O gal perkat kokią sveikesnę vaistinėj,neseniai per kažkokią sveikatos laidelę reklamavo sveikesnę druską.Kokiem dar tikslams naudojat druskytę,gal gydotės slogą ar pan.? smile.gif
Atsakyti
Paprastų paprasčiausią. Be jokių priedų. Be jodo, be fluoro..paprastą valgomąją druską, tik nedaug kur pirkti yra..dabar mada viską "joduot" doh.gif
Atsakyti
As naudoju druska su jodu,ir dar naudoju kai vaikas koseja kojas pakaitinu ir gera sauja druskos iberiu,o daugiau ruosent maista. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2006 03 14, 17:05)
Paprastų paprasčiausią. Be jokių priedų. Be jodo, be fluoro..paprastą valgomąją druską, tik nedaug kur pirkti yra..dabar mada viską "joduot" doh.gif

Aha, aš irgi pastebėjau, kad be jodo sunku rasti. O pirkti su tuo jodu, na nžn kam jis reikalingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 03 14, 17:45)
Labadiena forumietės. Šitam skyrelyje lankausi gan retai,bet va įdomu pasidarė kokią gi druską naudojat/vartojat? O gal perkat kokią sveikesnę vaistinėj,neseniai per kažkokią sveikatos laidelę reklamavo sveikesnę druską.Kokiem dar tikslams naudojat druskytę,gal gydotės slogą ar pan.?  smile.gif


visada perkam juoduota. o naudojam ir nosytei ir gerklytei skalaut,ir burnytes infekcijas gydom,o kartais tenka ir kojas karstam vandenuke su druskyte pamirkyt
Atsakyti
as tai stambia su jodu ir thumbup.gif
Atsakyti
Aš naudojų stambią druską.

Šis tas apie joduotą druską:


MITAI IR FAKTAI APIE JODĄ

Mitas: joduota druska išgydo jodo trūkumo sukeltą sutrikimą – kretinizmą.

Faktas: jodo trūkumo sukeltų sutrikimų galima išvengti vartojant joduotą druską, bet ne išgydyti.

Mitas: ilgą laiką vartodami joduotą druską pakenksime organizmui.

Faktas: ilgalaikis joduotos druskos vartojimas sveikatai nekenkia.

Mitas: jei druska buvo prisotinta jodu, jis išliks druskoje neribotą laiką.

Faktas: joduotoje druskoje jodas per tam tikrą laiką suyra. Pirkdami joduotą druską, ieškokite tinkamumo vartoti termino, nurodyto etiketėje. Žinokite, jog pasibaigus galiojimo laikui ji tinkama vartoti tik kaip įprasta druska.

Atsakyti
aš naudoju ir joduotą druską- praktiška nes suskaudus gerklę gali skalaut. O jei rimtai tai stebuklo joje jokio nėra. Perku ko gero jau iš įpročio. Tik jodas labai greit išgaruoja, todėl tokią druską reikia laikyt sandariam indelyje ir dar maistą sūdyti jau pagamintą, kitaip to jodo nė kvapo nebelieka. 4u.gif
Atsakyti
Aš tai paprastą, stambią druską perku (aišku jei randu pirkti, nes ne visur jos būną). Paprastai druską naudoju maisto gamyboje,o druskos tirpalu tik skaudančią gerklę skalaujam
Atsakyti
Aš naudoju stambią joduotą druską. Tarp kitko praeitais metais mano konsevuoti agurkai su joduota druska visi "iššaudė".
Atsakyti
Tarp kitko,visi konservuojami ir panašiai apdirbami maisto produktai galimi tik su paprasta stambia druska.Kopūstams raugintiems taip pat tinka tik stambi druska.
Atsakyti
As naudoju naturalia juros druska,ji nepigi uz kg. moku 13lt. ,bet uztenka ilgam-ji suresne.
Atsakyti