Įkraunama...
Įkraunama...

Šortai, kapriai

Nusipirkau tokius simpatiskus kaprius ir sugalvojau, kad apsirengsiu eidama i darba. Prie ilgu auliniu batu atrode super, o persiaviau darbe i kitus, neaulinius batus ir pasirode, kad nelabai tinka.
Gal yra kokios taisykles, na, tipo, kad kapriai nesiojami tik su ilgaauliais ar kas panasaus?
Yra nusimananciu?
Atsakyti
Kapriai kapriams nelygu..(o be to-mes ipratusios kapriais vadinti visas "trumpas" kelnes) ax.gif
Jei tai aptempti(dzinsiniai,velvetiniai ),iki keliu ar zemiau-labai graziai atrodo su aukstakulniais(bet geriau bukanosiais)bateliais ar basutemis.
Jei "gaucio" tipo kelnes(kai placios,vos ne kaip sijonkelnes)-graziau su auliniais arba zemesnio,grubesnio kulno bateliais...
jei visai trumpuciai sortukai-geriau bekulniai..
Vienareiksmiskai negaliu pasakyti,nes juk zmones mato visuma,o ne tik zemiau juosmens.. bigsmile.gif Taigi daug kas priklauso nuo virsutines dalies(sunki,lengva,sluoksniuota,ipareigojanti),nuo kelniu medziagos,nuo metu laiko ir tavo nuotaikos... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(apelsincike @ 2006 02 15, 01:28)
Kapriai kapriams nelygu..(o be to-mes ipratusios kapriais vadinti visas "trumpas" kelnes) ax.gif
Jei tai aptempti(dzinsiniai,velvetiniai ),iki keliu ar zemiau-labai graziai atrodo su aukstakulniais(bet geriau bukanosiais)bateliais ar basutemis.
Jei "gaucio" tipo kelnes(kai placios,vos ne kaip sijonkelnes)-graziau su auliniais arba zemesnio,grubesnio kulno bateliais...
jei visai trumpuciai sortukai-geriau bekulniai..
Vienareiksmiskai negaliu pasakyti,nes juk zmones mato visuma,o ne tik zemiau juosmens.. bigsmile.gif Taigi daug kas priklauso nuo virsutines dalies(sunki,lengva,sluoksniuota,ipareigojanti),nuo kelniu medziagos,nuo metu laiko ir tavo nuotaikos... biggrin.gif



Aciu uz info.
Nuotaika, aisku, toks besikeiciantis dalykas. O mano kapriai yra pilko tvido, zemiau keliu. Nesioju as juos su golfu ant kurio virsaus maunuos megztuka su v raides formos iskirpte.
Atsakyti
na man ziemos metu kapriai tinka tik su ilgaauliais. o vasara su isipiriamais bateliais.
Atsakyti
ax.gif o kas yra tie kapriai?irgi isimaniau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(otta @ 2006 02 19, 18:29)
ax.gif o kas yra tie kapriai?irgi isimaniau bigsmile.gif

jei trumpai, tai kelnes zemiau keliu auksciau kulksniu thumbup.gif
Atsakyti
o cia ne tas pats kas bridzai ar kap ten jie vadinas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvija @ 2006 02 20, 18:16)
o cia ne tas pats kas bridzai ar kap ten jie vadinas  blush2.gif



Labai panasaus kazkas, bet skirtumas yra, bent jau pardavejos visada pataiso kai kaprius bridzais pavadini. Del konsultacijos reiktu kreiptis i auksciau rasiusia forumiete, temos pradzioje smile.gif
Atsakyti
o su vasariniais bateliais kaip derinti? siaurus|?
Atsakyti
Labutis. Kaip pastebėjot, visose parduotuvėse gausu įvairiausių šortų. Ir iki kelių, ir virš. Ir džinsinių, ir kitokios faktūros. Sakiau, reikia pavasario sezonui būtinai nusipirkt. Lyg ir labai madingas dalykas. Ką manot? Kur gražių matėt? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sortai kaip sortai, apie juos tvirtos nuomones neturiu, bet va kad nemegstu vyru su sortukais, tai jau tikrai biggrin.gif Nesvarbu, plezas ar kas, bet dar nemaciau tokio derinio, kuris man patiktu vyras+sortukai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu, zinai, man vyrai irgi nelabai smile.gif . Bet mane labiau domina moteriski biggrin.gif
Atsakyti