Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės darbo užmokestis

Sena tema ČIA


Kadangi ruošiuosi eiti dirbti, tai labai aktualu pasidarė auklės užmokestis.
Kaip manot, ar 500Lt per mėnesį Kaune yra normalus auklės užmokestis?
Reikia tik prižiūrėti vaikutį, na, gal kartais valgyt padaryti jam. Darbas visą dieną.
Atsakyti
QUOTE(Mega @ 2006 03 15, 06:15)
Sena tema ČIA
Kadangi ruošiuosi eiti dirbti, tai labai aktualu pasidarė auklės užmokestis.
Kaip manot, ar 500Lt per mėnesį Kaune yra normalus auklės užmokestis?
Reikia tik prižiūrėti vaikutį, na, gal kartais valgyt padaryti jam. Darbas visą dieną.

Kaune taip
Atsakyti
Ieskociau kokios studenciokes ,kuri zino,ka veikti su trimeciu vaiku.Paslaugu reiktu 3-4 dienas per savaite nuo 17 val pasiimti vaika is darzelio ir parvezus namo pazaisti iki 21 val.Nieko tvarkyti,na gal pasildyt vakariene.Kas isivaizduojat-kiek man tai kainuotu ?
Atsakyti
Nesuprantu : sitiek mamu ,samdanciu aukles ir ne viena nezino kiek kainuoja aukles darbo valanda ? g.gif
Atsakyti
Jei Vilniuj, tai maždaug 4 lt/val. Bent jau aš kai auklės ieškojau, tiek visos norėjo.
Atsakyti
Kiek as girdejus Kaune ima uz 1val mazdaug 2lt,bet ziuriu tu neblogai dar siulai atliginima,nes yra tokiu kurios duoda tik 300lt per menesi.Gali drasiai siulit atsiras norinciu thumbup.gif
Atsakyti
Suprantu, kad 500 Lt. tikrai nedaug, bet dabar kaip tik ieškau auklės visai darbo dienai (nuo 7 iki 18 val.) 1 metukų mažiui (kas turiu pripažint sunkiai sekasi) ir esu nustebusi auklių reikalavimais:
1. Atlyginimas 800 Lt.;
2. Neblogai būtų, kad apmokėtumėt autobuso nuolatinio išlaidas;
3. Nelabai norėčiau, kad viršvalandžius kompensuotumėt laisvais pusdieniais ar išeigine diena;
4. Šaip pietus turėčiau pavalgyti pas jus.

Kažkaip planavau, kad mokėsime apie 700 Lt. ir buvau tvirtai nutarusi, kad auklė pas mus nevalgys (neskaitant smulkaus užkandžio), bet mokėčiau ir 800 su sąlyga, kad po trijų mėnesių neišgirsiu verkšlenimo apie mažą atlyginimą.

Šiaip esu smarkiai nusivylusi, o kai paskaitau www.tax.lt , kur vyr.buhalteriai giriasi, kad uždirba 1500 Lt., tai pradedu visai nieko nebesuprast.

Kažkaip liūdna gaida man čia gavosi, bet gyvenimas visvien gražus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas Mamules,
Gyvenam Kaune. Mokam 3lt. uz valanda. Kaip ir be dideliu problemu biggrin.gif Aukle be dideliu reikalavimu, aisku per diena reikia jai ir pavalgyti, todel dar kazkiek iseina pinigeliu. Bet mums viskas kompensuojasi jos pabuvimu su vaikeliu vakarais ar savaitgaliais uz ta pacia kaina thumbup.gif
Atsakyti
Jei tu samdisi aukle uz 800 lt,nepagalvoji kad geriau paciai sedet namuose uz tuos 800 lt,mano manymu tai nera mazi pinigai.tu pasiskaitik NORIU laikrasti ir pamatisi kad dar maziau siulo negu tu.Nebent tu ieskai sau aukles per agentura g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erta @ 2006 03 16, 20:34)
Jei tu samdisi aukle uz 800 lt,nepagalvoji kad geriau paciai sedet namuose uz tuos 800 lt,mano manymu tai nera mazi pinigai.tu pasiskaitik NORIU laikrasti ir pamatisi kad dar maziau siulo negu tu.Nebent tu ieskai sau aukles per agentura g.gif



Su mielu noru mažių nors iki mokyklos pati žiūrėčiau, bet vieno atlyginimo tikrai neužteks pragyvenimui, turiu grįžt į darbą.
Pilnai sutinku, kad jau 700 yra normalus atlyginimas, galbūt reikia pačiai paduot skelbimą į "Alio reklamą" ar "Noriu".
Iki šiol prašiau draugų ir pažįstamų, kad galėtų rekomenduoti kokią auklę, tai taip ir neturim iki šiol auklės. Kažkaip labai baisu palikt mažių visai nepažįstamam žmogui.
Pavydžiu mamoms, kurios giriasi radę nuostabias aukles. Blogiausia, kad jei nepavyks, tai pasekmes jausiu ne aš, o mažius.
Atsakyti
Šiaip esu smarkiai nusivylusi, o kai paskaitau www.tax.lt , kur vyr.buhalteriai giriasi, kad uždirba 1500 Lt., tai pradedu visai nieko nebesuprast.

aha, esu viena iš jų biggrin.gif ir tų pinigų man nieks už ačiū neduoda. O dabar kaip sykis vėl keikiu savo auklę, kuri visą savaitę vis skambina, kad serga (temperatūros nėra, bet antibiotikus geriu.. blink.gif ). Na, kaip paaiškint darbdaviui, kad negali ateit, nes namie šiaip visi sveiki, bet auklė neateina?????
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 03 16, 21:14)
Šiaip esu smarkiai nusivylusi, o kai paskaitau www.tax.lt , kur vyr.buhalteriai giriasi, kad uždirba 1500 Lt., tai pradedu visai nieko nebesuprast.

aha, esu viena iš jų  biggrin.gif  ir tų pinigų man nieks už ačiū neduoda. O dabar kaip sykis vėl keikiu savo auklę, kuri visą savaitę vis skambina, kad serga (temperatūros nėra, bet antibiotikus geriu..  blink.gif ). Na, kaip paaiškint darbdaviui, kad negali ateit, nes namie šiaip visi sveiki, bet auklė neateina?????


Reiškiu užuojautą schmoll.gif
Bet man taip ir neišku kiek mamytės jūs mokat auklėms.
Jei skaičiuot po 4 Lt./val., tai man gaunasi nerealiai daug 968 Lt. (11 val.x4 Lt. x 22 d.d).
Jei 700 Lt. yra normalus atlyginimas, tai kur tos gerosios auklytės, kurioms prie pensijos dar toks priedas nepamaišytų?
Atsakyti