Įkraunama...
Įkraunama...

Etikos mokytojai, burkimės

Sveiki. Gal yra supermamoje etikos mokytojų?
Atsakyti
As destau etika.
Atsakyti
Labai smagu, kad atsirado bendraminciu thumbup.gif Jungiuosi ir as prie Jusu burelio:-)
Atsakyti
Labas mergaites,
sakykit kokia specialybe esat baigusios?pati dar noreciau kazkokia papildoma spec.isigyt 4u.gif
Atsakyti
Pagal kokius vadovelius dirbate?
As dirbau pagal Askinyte.Yra nauji Melnikovos.
Atsakyti
Man labai patinka Askinytes vadoveliai smile.gif gal del to, kad ji buvo mano destytoja. Jos paskaitos taip pat superines. Su 5 einam is Etika 5( A. Saulyte, R. Dirginciene), su 6 kl. Buti drauge, 7-8 Melnikova:-)
Papildyta:
QUOTE(devolesa @ 2011 09 14, 12:10)
Labas mergaites,
sakykit kokia specialybe esat baigusios?pati dar noreciau kazkokia papildoma spec.isigyt  4u.gif



VPU etika:-)
Atsakyti
Aš baigiau Šiaulių universitete 2001 m. etiką. Dėstau 8-12 klasėse. 8-10 klasėse dirbu pagal R. Melnikovos vadovėlius, bet naudoju ir kitus reikalui esant tam tikrai temai. su 11 - 12 klasėm įvairiai pagal temą. Dabar bandau surinkti visą filmų kolekciją pagal atnaujintas programas, kur yra pateiktas sąrašas moduliui "Etika ir kinas". Jo nedėstysiu, bet filmai tinka ir filosofinei etikai.
Papildyta:
Turiu tokį pasiūlymą, jei mes čia pradėtume aktyviau dalyvauti, gal vertėtų susikurti kažkokį el. paštą, kuriame galėtume dalintis metodine medžiagą. Kaip jūs, kolegės, į tai?
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2011 09 15, 23:14)
Aš baigiau Šiaulių universitete 2001 m. etiką. Dėstau 8-12 klasėse. 8-10 klasėse dirbu pagal R. Melnikovos vadovėlius, bet naudoju ir kitus reikalui esant tam tikrai temai. su 11 - 12 klasėm įvairiai pagal temą. Dabar bandau surinkti visą filmų kolekciją pagal atnaujintas programas, kur yra pateiktas sąrašas moduliui "Etika ir kinas". Jo nedėstysiu, bet filmai tinka ir filosofinei etikai.
Papildyta:
Turiu tokį pasiūlymą, jei mes čia pradėtume aktyviau dalyvauti, gal vertėtų susikurti kažkokį el. paštą, kuriame galėtume dalintis metodine medžiagą. Kaip jūs, kolegės, į tai?


Puiki mintis:-) As uz. Butu saunu pasidalinti savo metodine medziaga ir tuo paciu pasisemti nauju ideju, minciu is kitu smile.gif As taip pat bandau rinktis tuos filmus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(westfield @ 2011 09 16, 06:26)
Puiki mintis:-) As uz. Butu saunu pasidalinti savo metodine medziaga ir tuo paciu pasisemti nauju ideju, minciu is kitu smile.gif As taip pat bandau rinktis tuos filmus mirksiukas.gif



Čia filmai, kurių dar neturiu. Gal jūs turite? Turiu kažkur 20 filmų. Šiandien kalbame su 12 kl apie kančią, tai manau kitą savaitę po teorijos parodysiu filmą "Pianistas"
P. Almadovar. Pasikalbėk su ja.
K. Kieslowski. Dvigubas Veronikos gyvenimas.
A. Amenabar. Jūros gelmėse.
I. Bergman. Tyla.
J. Norstein. Ežiukas rūke.
P. Greenaway. Skenduolių skaičiuoklė.
F. Haines. Stepių vilkas.
J. Norstein. Pasakų pasaka.
Ch. Kraus. Keturios minutės.
J. J. Annaud. Septyneri metai Tibete.
V. Žalakevičius. Žvėris, išeinantis iš jūros.
M. Scorcese. Paskutinis Kristaus gundymas.
W. Wenders. Klaidingas judesys.
K. Kieslowski. Mėlyna.
Teshi Gahara Hiroshi. Moteris smėlynuose.
Kim ki Duk. Pavasaris, vasara, ruduo, žiema.
A. Tarkovski. Aukojimas.
B. Bertolucci. Mažasis Buda.
C. Klapich. Europudingas.
T. Kitano. Lėlės.
F. Truffout. Žalias kambarys.
A. Grikevičius. Jausmai.
C. Lelouch. Vyras ir moteris.
W. Wenders. Paryžius – Teksasas.
A. Puipa. Nuodėmės užkalbėjimas.
C. Saura. Karmen.
S. Kubrik. Plačiai užmerktos akys.
J. Mangold. Mergina su trūkumais.
M. Scorcese. Paskutinis Kristaus gundymas.
T. Abuladze. Atgaila.
I. Bergman. Rudens sonata.
P. Almodovar. Viskas apie mano mamą
V. Landsbergis. Kai aš buvau partizanas
M. Forman. Skrydis virš gegutės lizdo.
A. Tarkovski. Stalkeris.
Agnes Varda. Laimė.
J. C. Mitchell. Triušio ola.
J. P. Dardenne. Kūdikis.
L. Ryfenshtal. Valios triumfas.
D. Fincher. Žaidimas.
M. Cocoyanni. Graikas Zorba.

Papildyta:
Elektroninis paštas sukurtas. Kas pageidauja gauti prisijungimo duomenis kreipkitės į AŽ.
Tikiuosi, kad medžiaga dalinsimės visos, nes norint gauti, reikia kažką ir duoti ax.gif
Atsakyti


Sveikos mergaites, as irgi noreciau i jusu bureli, nors etika mokau tik pradinukus. Mokysiu antrus metus, dirbsiu su "Nendre". Draugaukim 4u.gif
Atsakyti
puikus tinklalapis dėstantiems etiką ir klasių auklėtojams www.piliciauskas.info Čia galima rasti užsiėmimų aprašymą (su muzikos failais, dailės reprodukcijomis, meniniais kūriniais ir pan.), galima juos pritaikyti ir mažesniems ir vyresniems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KEPTA BULVE: 16 rugsėjo 2011 - 16:54
Na zinot,pagaliau tikrai nudziugau,kad susibursime. bigsmile.gif
Jau nuo pernai metu ieskojau,kur galeciau pabendrauti del etikos mokymo.Bet arba nieks neatsiliepdavo,arba atsiliepdavo,kad etika budavo antraeilis dalykas,kurio destymui ypatingo demesio neskirdavo.
Del filmu,tai paprasciausiai vaikams galima uzduoti juos surasti.Na nebent norite tureti originalus.
Atsakyti