Įkraunama...
Įkraunama...

Kas nervina kelyje?

tęsiam toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 09 14, 12:46)
O kodel jus nusprendete, kad as nervinga, atvirksciai, man patinka vairuoti ir jauciu malonuma tai darydama. Tiesiog per kitus vairuotojus daznai tas atsipalaidavimas pranyksta.  Bet cia priklauso nuo to ar skubu ar ne. Tenka vazineti Vokietijoj tai tokiu situaciju nera pasitaike, todel cia vazinejant labai jau pastebiu skirtumus.


As buvau nustebusi ant kiek visi Vokietijoj vaziuoja pagal zenklus, per visa kelione nesutikau nei vieno greiti virsinancio automobilio.

QUOTE(jurgacka @ 2011 09 14, 20:15)

Del susikreivinusiu juostu - pas mus tokiu vietu Vilniuj daug. Kai vaziuoji kasdien ta gatve, tai jokiu bedu, bet pastebejau, kad turbut ne vietiniams sunku buna orientuotis. Man paciai kartais kitam mieste kokiam buna sunku susigaudyt, juolab kad net zenklai ne visur yra, o tamsoje per lietu ta horizontalu zenklinima ne taip lengva iziuret...

Su tuo kreivu zymejimu ypac ziema kazusai, nes juostu nesimato ir puse vaziuoja tiesiai( ta kuri nezino kaip) o kita puse jau pripratusi vaziuoja taip kaip reikia, nors ir nesimato tu juostu, tada prasideda painiava kelyje, visi pypsi ir nervinasi.As jau pripratau prie to tai jau pasiruosiu is anksto kad kazkas gali ilisti ar uzspausti.
Atsakyti
Aha,tokiu juostu daug,kur kelias susiaureja ir is dvieju viena pasidaro doh.gif Visa beda ta,kad ten telpa dvi lengvuskes,bet jei vaziuoja autobusas-lengvuske prie sono jau nebetelpa,tik jos vairuotojas to niekaip nesuvokia ir vis megina autika ant saligatvio nustumti,varo per dviguba istisine,neziurint to kad is priekio analogiskai dviem eilem masinos pareina,o ten juk irgi susiaurejimas blink.gif doh.gif Tokiais atvejais visada stengiuosi uzsiimti pozicija per viduri ir po truputi spaudziuosi kairiau,kad ties siauriausia vieta netektu priekaba per namo sona ar bordiura eiti doh.gif Kad susiaurejime reikia praleisti ta kuris is desines-tikrai niekas nezino,sprendziant pagal elgesi doh.gif Visi per priespriesa tada varo,stengiasi is paskutiniuju autiko nepraleisti,tik nesuprantu niekaip,kokiu tikslu,adrenalino trukumas,ar ka... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2011 09 14, 23:46)
As buvau nustebusi ant kiek visi Vokietijoj vaziuoja pagal zenklus, per visa kelione nesutikau nei vieno greiti virsinancio automobilio.

gal mes skirtingose Vokietijose vazinejom, bet teko irgi sia vasara pervaziuoti Vokietija, tai man toks jausmas buvo, kad greicio apribojimai galiojo tik man. Nes aplinkiniai gal tik pristabdo pamate apribojima, bet vis tiek virsyja 20-30 km. Furos eina net nereaguodamos - pasigavo savo 80-90 ir viskas, gali tik bandyti padidinti iseje ant lenkimo.
Va kas uzkliuvo, tai vaziavimas kuo arciau desinio krasto - apvaziavo kad ir trecia juosta, bet jeigu mato, kad pirma toliau laisva, tai i ja ir persirikiuos. Ir nepasitaike mirksinciu, nes skuba, nors greiciai tenais ir didesni.
Vyro isvada pasivazinejus autobanu buvo, kad tenais svarbiausia ne koki greiti isvystais, o kokie pas tave stabdziai, nes tokiu "pakisinejimu" ( na bent jau lt greitai vaziuojantys tokius manevrus butent taip ivardintu) mateme ne viena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 15 rugsėjo 2011 - 14:56
Tie kurie įsuka iš kokio šalutinio kelio vos neužkišdami ir dar velkasi, arba kai posūkių nerodo. Ir visoki lapai ir netik kuriem kažkodėl labiau patinka važiuot ant 50km/h antra juosta nors pirma laisva ir visi skubantieji turi rikiuotis į pirmą, o jiem kas..
Atsakyti
QUOTE(Patikimas @ 2011 09 16, 23:45)
Ir visoki lapai ir netik kuriem kažkodėl labiau patinka važiuot ant 50km/h antra juosta nors pirma laisva ir visi skubantieji turi rikiuotis į pirmą, o jiem kas..

O jeigu antra juosta važiuoju 55-60km/h, kai leistinas greitis 50, tai irgi nervina? Ar skubantiems taisyklės negalioja? Tada skubantys tegul švyturėlius užsideda.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 09 17, 00:02)
O jeigu antra juosta važiuoju 55-60km/h, kai leistinas greitis 50, tai irgi nervina? Ar skubantiems taisyklės negalioja? Tada skubantys tegul švyturėlius užsideda.

Jei pirma juosta laisva-privalai vaziuoti pirma,taip taisyklese parasyta ax.gif Buna,kad alkani policininkai tokius antraeilininkus nubaudzia ax.gif Ir neturetu rupeti,kokiu greiciu vaziuoja kiti,svarbiausia-netrukdyti eismo ax.gif
Juokingiausia buna,kai kazkas velkasi antra ar trecia juosta na tegu ir ant 60,kokius pora kilometru,taip vilkdamasis sudaro gana rimtas avarines situacijas,nes del jo kiti priversti manevruoti tarp juostu,o privaziavus sankryza paaiskeja kad jam reikia i desine,nu ir rikiuojasi i ta desine be jokiu posukiu,per istisines,iskart per tris juostas,vel sudarydamas avarines situacijas doh.gif Pastoviai stebiu sita reiskini Ozo gatveje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 09 17, 16:58)
Pastoviai stebiu sita reiskini Ozo gatveje doh.gif

Atsiprašau už off topic'ą, bet vakar Ozo gatvėj įleidau du ilgus autobusus, - ir abu padėkojo bigsmile.gif , dar pagalvojau, gal bent vieną Denaxa vairavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2011 09 17, 16:58)
Jei pirma juosta laisva-privalai vaziuoti pirma,taip taisyklese parasyta ax.gif


atsimenu, buvo diskusija apie tai... moteris teigė, kad taisyklėse taip pat parašyta, kad turime rinktis saugų važiavimą, o žinant, kad dažniausiai pirma juosta būna išdaužyta, ji važiuoja sau saugiu greičiu antra juosta smile.gif

QUOTE(nutė @ 2011 09 17, 17:57)
Atsiprašau už off topic'ą, bet vakar Ozo gatvėj įleidau du ilgus autobusus, - ir abu padėkojo  bigsmile.gif , dar pagalvojau, gal bent vieną Denaxa vairavo  biggrin.gif


o aš po paskutinių kalbų apie autobusų padėkojimą pradėjau juos stebėt.. nu kol kas nei vienas nepadėkojo nei man, nei tam, kuris mačiau kaip užleido smile.gif
Atsakyti
Jei man reikės sukti į kairę, tai tikrai nevažiuosiu pirma juosta ir prieš sankryžą nesirikiuosiu per dvi juostas, nes taip tikrai daugiau pavojaus sukelsiu ir sau streso prisidarysiu. Aš už tai, kad kiekvienas žinotų kokia jam juosta reikia važiuot. Pati visada galvoju į priekį, t.y. ką kitoj sankryžoj darysiu ir pagal tai pasirenku juostą. Dažnai būna ir juostų susiaurėjimai arba iš pirmos galima tik sukti į dešinę. Jei aš sustosiu tokioj juostoj, nes man reikės persirikiuot kairiau, tai daugiau kamščių sudarysiu nei važiuodama antra ar trečia juosta. Nesakykit, kad neišsitenkat trijų juostų gatvėj su lėčiau važiuojančiais. Be to, manau, greičio ribojimas yra vienodas visomis juostomis važiuojantiems.
Atsakyti
labiausiai erzina nerodantys posūkių, retkarčiais dar ir nemokantys parkuotis smile.gif

----------------------
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 09 17, 19:41)
Nesakykit, kad neišsitenkat trijų juostų gatvėj su lėčiau važiuojančiais


nesakau smile.gif aš tokius tiesiog apvažiuoju ir toliau sau lekiu rolleyes.gif
tiesa, jei tai ne "kanadietis", tai pasižiūriu į vairuotoją, kokia "proga" lėčiau važiuoja, dažniausiai tai būna dėl kalbėjimo telefonu, antra vieta atitenka dedukam-sezonininkams
Atsakyti