Įkraunama...
Įkraunama...

The Secret Circle

Tikiuosi, kad aš ne viena pradėjau žiūrėti šį serialą ir atsiras daugiau bendraminčių.

Serialo aprašymas: http://www.imdb.com/title/tt1837654/

user posted image
Atsakyti
katik paziurejau pirmaja tai visai patiko bandysiu ziureti i toliau is veikeju kolkas pirmojoje serijoje labausiai patiko faye smile.gif lauksim antros smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pažiūrėjau pirmą, tai gal šiek tiek vaikiškas atrodo kol kas, tai įdomu bus pamatyti antrą seriją. smile.gif Man kol kas nei vienas labai neįsiminė, o Faye tik dėl aktorės nervina (kažkada rodydavo su ja serialią per TV3), bet gal praeis ne meilė tai aktorei, nes jos personažas turėtų būti vienas stipresnių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twitter: 16 rugsėjo 2011 - 16:56
QUOTE(Twitter @ 2011 09 16, 17:55)
Aš irgi pažiūrėjau pirmą, tai gal šiek tiek vaikiškas atrodo kol kas, tai įdomu bus pamatyti antrą seriją. smile.gif  Man kol kas nei vienas labai neįsiminė, o Faye tik dėl aktorės nervina (kažkada rodydavo su ja serialią per TV3), bet gal praeis ne meilė tai aktorei, nes jos personažas turėtų būti vienas stipresnių.

as tai su cia aktore nesu macius nieko man atrodo g.gif bet kolkas tai man jinai isimine labausiai ir aktore grazausia ziuresim kaip toliau bus nes manau bus visai geras biggrin.gif o sita seriala amerikoje rodys ketvirtadieniais o mes galesime matyti penktadieniais? ir gal zn kiek planuojama seriju ? g.gif
Atsakyti
Būdavo ten toks kvailas serialas apie undines, tai ji viena iš jų buvo ir dar tokia mėmė. Tai gal dėl to keista ją matyti tokiam kietam vaidmenyje.

Aha, 5-dieniais mes jau galėsim siųstis kaip ir VD. Dėl serijų tai kol kas tik 13 IMDb rodo, trys pirmos aprašytos.
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 09 16, 18:19)
Būdavo ten toks kvailas serialas apie undines, tai ji viena iš jų buvo ir dar tokia mėmė. Tai gal dėl to keista ją matyti tokiam kietam vaidmenyje.

Aha, 5-dieniais mes jau galėsim siųstis kaip ir VD. Dėl serijų tai kol kas tik 13 IMDb rodo, trys pirmos aprašytos.

jau prisiminiau ta seriala ir ta aktore jinai ten man ir jei gerai pamenu nepatiko biggrin.gif personazas manau kaltas biggrin.gif aisku penktadieni reiks pastoviai siustis vd ir the secret circle biggrin.gif butu gerai jei daugiau prisijungtu paplepeti apie seriala biggrin.gif
Atsakyti
Tai prisijungs manau. ax.gif
Atsakyti
Ką tik pažiūrėjau.
Vakar padariau labai didelę klaidą ir pasižiūrėjau prailgintą promo,tai šian neitin įdomu buvo,nes tam promo visi pagrindiniai įvykiai buvo biggrin.gif

Bet šiaip atsipalaidavimui visai sueis ir pagrindinė aktorė man labai graži (ir baisingai matyta,tin nepamenu kokiam filme)
Atsakyti
Tibe, sąrašiukas, kur ji vaidinus: smile.gif

http://www.imdb.com/name/nm1429380/
Atsakyti
Sveikutes, as ir jau parsisiunciau bandysiu ziuret smile.gif Vasara buvau sumaisius ir vietoj jo parsiisuntus Nine lives of Cloe King, visai suejo, nes nebuvo ka ziureti, gal kuri ir matet 4u.gif
Atsakyti
Kaip supratau, tik 1 serija yra g.gif Linkomanijoje tik ja radau, dabar siunciuos bandysiu ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip taip, čia naujas serialas, tai kol kas tik viena yra.
Atsakyti