Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.9., tęsiam

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2011 09 17, 14:46)

Aš aš ta begede komentatore. Ant Munli foto parašiau, be to ir pati Muse nėra patenkinta bamba 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aha, as bamba nelabai patenkinta, buvo galima geriau padaryti. Randelis ten likes, tai sviecia.
Atsakyti
Varau pažiūrėt į albumuką bambų smile.gif
Papildyta:
Nu sunku kažką įžiūrėti. Pas Muse tai iš viso geraiman atrodo, bet gal todėl, kad iš toli fotkės ir nieko neįmanoma normaliai įžiūrėti, o pas munli, tai dar gal ner vaizdo normalaus g.gif

Nuleidau šiandien kraują, žiūrėsim, kokie tyrimai bus... g.gif
Atsakyti
Siaip tai man tinka. Negaliu sakyt, kad jau oi, oi, reikia perdaryti.

Dudute, viskas bus gerai, sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2011 09 19, 11:22)
Varau pažiūrėt į albumuką bambų smile.gif
Papildyta:
Nu sunku kažką įžiūrėti. Pas Muse tai iš viso geraiman atrodo, bet gal todėl, kad iš toli fotkės ir nieko neįmanoma normaliai įžiūrėti, o pas munli, tai dar gal ner vaizdo normalaus g.gif

Nuleidau šiandien kraują, žiūrėsim, kokie tyrimai bus... g.gif

Bambas iškart galima vertint,o randa ir pilvo bukle po 6 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2011 09 19, 11:14)
Sveikos,

Aha, as bamba nelabai patenkinta, buvo galima geriau padaryti. Randelis ten likes, tai sviecia.


O kur darete? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RutaB @ 2011 09 19, 11:45)
O kur darete? smile.gif



Kaune, pas gyd K.M.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2011 09 19, 11:14)
Sveikos,

Aha, as bamba nelabai patenkinta, buvo galima geriau padaryti. Randelis ten likes, tai sviecia.

Muse, subalamutijai visai biggrin.gif Kuo toliau, tuo baisiau man g.gif
Merginos, o yra taip, kad gydytojas specializuojasi butent pilvo plastikoje?
Papildyta:
QUOTE(**Leila** @ 2011 09 19, 11:10)
Aš aš ta begede komentatore. Ant Munli foto parašiau, be to ir pati Muse nėra patenkinta bamba 4u.gif

Aha, pasiziurejau dabar Munli foto, nelabai is tikruju g.gif
Atsakyti
Na, nezinau, man tai netrukdo ir as labai patenkinta gydytojo darbu, bendrai paemus... Manau, kad gydytoja reikia rinktis pagal "aura", technika yra toks dalykas, kurio nenuspesi, nes gi daugiausiai priklauso nuo individualios zmogaus busenos...
Atsakyti
Galima sakyti, kad kiekvienas turi savo arkliuką...pvz negirdėjau, kad koks Jankunas pilvą darytų. B labai dažnai pilvus daro, Vaičiūnas veidus ir t.t. M neblogai pilvus, bet bambos schmoll.gif
Atsakyti
O kaip Kaikaris?
Atsakyti