Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai Kaune

Sia vasara as isteku,dar neturiu vestuvines sukneles.Noreciau suzinoki apir gerus vestuviniu sukneliu salonus. smile.gif
Atsakyti
Sveikinu su nuostabia svente wub.gif thumbup.gif O del vestuviniu sukneliu, kiek zinau bent jau Kaune labai sunku gauti isinuomoti. Viena pazystamai teko siutis vestuvine suknele. g.gif O del salono manau dideles reiksmes, bent jau as neteikciau. Pirmiausia, kad tiktu ir patiktu vestuvine suknele TAU. smile.gif
O kuriam mieste Tu esi?
Atsakyti
Siaip gan didelis pasirinkas yra tik nusileidus nuo Savanoriu kalno i centra ir uzsukus i Gertrudos gatve,priesais Vokieciu vaistine.Jie turi ne viena filiala,galima uzsisakyti naujas is katalogu,pasirinkimas ir kainos neblogos wink.gif
Atsakyti
mano suknelė buvo iš salono priešais buvusią "Vitigo" parduotuvę. wink.gif
Atsakyti
Mano suknele buvo is salono "Migle" (Kestucio g.), dar man patiko salonas "MJ" (Taikos pr.)
Atsakyti
Cia Aga kalba apie salona "Okeanide" - cia as nuomavausi suknele thumbup.gif Kainos gal ir aukstesnes nei kitur, bet sukneliu kokybe tikrai labai gera! biggrin.gif As uz savo sukneles nuoma mpkejau 650lt (ten duoda ir aksesuarus - auskariukus, kaklo papuosala ir nuometa jei reikia) wink.gif
Adresas jei neklystu sv.Gertrudos 10 rolleyes.gif
Atsakyti
aš nuomavausi salone "MJ", taikos pr. man ten labai patiko. irgi davė visus papuošalus, ir šiaip, maloniai bendravo smile.gif apskritai, šalia taikos - savanorių sankryžos yra 3 salonai biggrin.gif , labai patogu, apibėgi visus ir aiškini - va ten tokią suknelę pigiau mačiau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (casa @ 2004 06 23, 19:59)
aš nuomavausi salone "MJ", taikos pr. man ten labai patiko. irgi davė visus papuošalus, ir šiaip, maloniai bendravo smile.gif apskritai, šalia taikos - savanorių sankryžos yra 3 salonai biggrin.gif , labai patogu, apibėgi visus ir aiškini - va ten tokią suknelę pigiau mačiau laugh.gif

kas sake kad pigiau??? g.gif
reikia visu pirma sulygint sukneles... na, nebent tas "MJ" tai "okeanides" padalinys... unsure.gif
Atsakyti
Na siaip nenoriu sugadint nuotaikos, bet as apie Okeanide iki siol tik neigiamus atsiliepimus buvau girdejus. Sukneliu gal ir yra, bet sake jos nuomojant, jas per daug nutrumpina, tipo, kad joms neisdirbtu apacios. O da vienai panai tai visai pasijoniu nesudejo, kai is vakaro suknele pasiiminejo
As suknele siuvaus pries minetaja "Vitingo" parduotuve, salonas Laura vadinas, bet siaip ten ir nuomotis yra labai graziu. Ir apie MJ tik gerus atsiliepimus girdejau
Sekmes visoms
elizabeth, o kada tavo vestuves,kad dar sukneles tik ieskai? g.gif
Atsakyti
As suknele nuomavausi salone "Prie boksto". Jis yra Senamiestyje priesais berneliu uzeiga. Ten kainos bent jau praejusia vasara buvo 300-1100 dar galima deretis iki kokiu 200 lt nuo brangiu sukneliu nuleidzia. Bet man tai ten labai patiko aptarnavimas labai malonus, savos nuomones nekisa tai issirenki tik tai kas tau patinka ir atrodai taip kaip isivaizdavai ar net geriau. O sukneles tikrai labai idomios ir originalios pvz: mano suknele buvo su raudonom smulkiom gelytem papuosta ir atrode labai ispudingai.
Atsakyti
na nezinau as pirkau suknele, juk kaina nuomos kartais aukstesne uz sukneles (nekalbu apie autorinius darbus)
patikekit tai tiesa as 4 men paskyriau suknes paieskom ir nuomos salonu kainos lyginant su pirkimo kainom yra beveik tos pacios wink.gif

beja tu 4 menesiu rezultatas man kainavo 200 litu, o visi sveciai stebejosi, is kur gavau tokia, laaabai grazi ir ne kaip visu wink.gif
o nusipirkau padeveta pagal skelbima is ankstesnes nuotakos
Atsakyti
As irgi kaip DAISY, pasivaiksciojus po nuomas nusprendziau suknele nusipirkti. Nesistebekit, bet pirkau Gariunuose. Ten yra labai graziu ir originaliu sukneliu ir kainos nesikandzioja. Latviai vaziuoja i Gariunus ir sukneles perka i nuomas. Kainavo 550 Lt su pasijoniu. Po to ta suknele pardaviau uz 300 Lt, tikrai uz 250 Lt nebuciau jokios sukneles issinuomavus. Labai patiko tai, kad ta suknele uzsidejau pirmoji ir niekas ziuredamas nuotraukas nepasake, kad "mano drage ar pusesere" tokia pacia ar net ta pacia buvo uzsidejusi.

P.S.: mano grupiokes giminaite dirba Kauno Rotusej, tai sake, kad kiekviena savaitgalisukneles tos pacios, tik veidai keiciasi wink.gif
Atsakyti