Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvisčių kampelis, kiekviena mūsų mintis kuria

Požiūris yra proto paletė. Su ja galima nuspalvinti aplinkybes niūriais ar pilkais, ryškiais arba džiaugsmingais tonais. Jums rinktis, kokias spalvas norite matyti savo pasaulyje !!!




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Deborah@: 18 rugsėjo 2011 - 18:38


user posted imageuser posted imageuser posted image

Buvau pamirsusi ikelti musu ankstesnes temeles, tad ikeliu dabar 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @Deborah@: 19 rugsėjo 2011 - 19:09
Uhu, kokia graži nauja temelė wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2011 09 21, 19:21)
Uhu, kokia graži nauja temelė  wub.gif  4u.gif

Seniai matyta. Papasakok, kaip studijuoti sekasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Na taip, tikrai senokai besilankiau, taciau kazkaip neuzmirstu ir atkisu vis nosi i SM, nors ir retokai. Smagu kad yra tokia temele, paskaicius vis ikvepia siekti kazko grazaus gyvenime. Turejau pasidarius noru albumiuka, taciau kazkaip ne viskas pildesi, tad vakar uzsivedziau noru albumiuka su visais aprasymais. Galbut, kuomet mintys bus aiskiau isdestytos, viskas greiciau eisis. Pirmadieni tureciau jau pasirasyti sutarti del buto pirkimo. Tad bus vienas is didesniu noru beveik ispildytas. Nors butas nera tas, kuri matau savo mintyse, bet visvien tai bus jau mano. Kol kas uzteks man su dukryte ir tokio. Nes ateityje visvien norisi isvykti i uzsieni, tad Lietuveleje turesiu savo busta i kuri bus galima bet kada grizti.

Babi* as nestudijuoju, mokinausi tik rytietiskus sokius, praeita ziema buvau pradejus vesti uzsiemimus,kol neuzpuole ligos, tuomet ir pasibaige viskas. Taciau siemet kelios merginos manes vel praso, kad pravesciau uzsiemimus, tad manau sutiksiu, nors kazkodel dideles motyvacijos nejauciu tame, galbut, kad nelabai tokiame mazame miestelyje kazka is toisspausti eina... na bet ko gero sutiksiu. Mokinuosi dar vienos specialybes, kuri paga;l viska turetu buti mano pagrindine, jei pavyks viskas. Kazkaip noretusi tokio darbo, kurio deka galeciau daug keliauti, taciau nezinau ar is vieno ir is kito galima to tiketis.na bet ko nepadarom savo mintimis. Gal ir atsiras kokia galimybe apie kuria net nebusiu pagalvojusi.
O siaip labai dziaugiuosi uz visas, kad isliekate pozityvios ir daug svajojate. Tai svarbiausia 4u.gif

Aciu Amberi, kadsurasai temele. galvojau jau ji nusikels tolyn, o kas nors is mergaiciu sukurs nauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 09 21, 20:34)
Seniai matyta. Papasakok, kaip studijuoti sekasi smile.gif

Na va, pagaliau atgavau kompiuterį biggrin.gif Tik spėjau nusipirkt, savaitę panaudojau ir į remontą doh.gif
Šiaip sekas tikrai gan neblogai. Mokytis, aišku, reikia tikrai nemažai ir nuobodžiai, tačiau džiaugiuosi savo specialybės ir universiteto pasirinkimu smile.gif Dėstytojos tikrai labai fainos, jei kyla bet kokių klausimų visada padeda ir įtariu, jog kokiam VU taip nebūtų buvę. Jaučiu, kaip po truputį pildosi mano svajonės, įgaunu daugiau patirties ax.gif Gaila, kad Kauno pažinimui lieka nelabai daug laiko, bet kai tik ištaikau laisvesnę dienelę, vis bandau kur nuvažiuot smile.gif Botanikos sodas buvo tikra atgaiva po miesto triukšmo, tempo ir kitokių savo niuansų biggrin.gif

O kaip jums sekas? Gal kuri buvot Tado Blindos pažiūrėt? Nerealus filmas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Toks įkvėpimas buvo paėmęs po jo, jog, rodos, ant sparnų skraidžiau bigsmile.gif Po to vis bandžiau suprast nuo ko čia taip, tai vis dar atsakymo neradau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2011 09 22, 09:39)
Babi* as nestudijuoju, mokinausi tik rytietiskus sokius, praeita ziema buvau pradejus vesti uzsiemimus,kol neuzpuole ligos, tuomet ir pasibaige viskas. Taciau siemet kelios merginos manes vel praso, kad pravesciau uzsiemimus, tad manau sutiksiu, nors kazkodel dideles motyvacijos nejauciu tame, galbut, kad nelabai tokiame mazame miestelyje kazka is toisspausti eina... na bet ko gero sutiksiu. Mokinuosi dar vienos specialybes, kuri paga;l viska turetu buti mano pagrindine, jei pavyks viskas. Kazkaip noretusi tokio darbo, kurio deka galeciau daug keliauti, taciau nezinau ar is vieno ir is kito galima to tiketis.na bet ko nepadarom savo mintimis. Gal ir atsiras kokia galimybe apie kuria net nebusiu pagalvojusi.
O siaip labai dziaugiuosi uz visas, kad isliekate pozityvios ir daug svajojate. Tai svarbiausia 4u.gif

Mmm.... Šokiai. Jau pasiilgau jų. Vienas iš mano tikslų, nuo kitų metų, jei tik rasiu laiko, vėl lankyti juos.

Kokia specialybė? smile.gif

QUOTE(Amberi @ 2011 10 03, 18:46)
Na va, pagaliau atgavau kompiuterį biggrin.gif  Tik spėjau nusipirkt, savaitę panaudojau ir į remontą doh.gif 
Šiaip sekas tikrai gan neblogai. Mokytis, aišku, reikia tikrai nemažai ir nuobodžiai, tačiau džiaugiuosi savo specialybės ir universiteto pasirinkimu smile.gif  Dėstytojos tikrai labai fainos, jei kyla bet kokių klausimų visada padeda ir įtariu, jog kokiam VU taip nebūtų buvę. Jaučiu, kaip po truputį pildosi mano svajonės, įgaunu daugiau patirties ax.gif  Gaila, kad Kauno pažinimui lieka nelabai daug laiko, bet kai tik ištaikau laisvesnę dienelę, vis bandau kur nuvažiuot smile.gif  Botanikos sodas buvo tikra atgaiva po miesto triukšmo, tempo ir kitokių savo niuansų biggrin.gif

O kaip jums sekas? Gal kuri buvot Tado Blindos pažiūrėt? Nerealus filmas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Toks įkvėpimas buvo paėmęs po jo, jog, rodos, ant sparnų skraidžiau  bigsmile.gif  Po to vis bandžiau suprast nuo ko čia taip, tai vis dar atsakymo neradau biggrin.gif

O kaip gyvenimas bendrabuty? blush2.gif

Mane dabar apėmęs kažkoks nerimas, baimė. Atrodo, į viską reaguoju keliskart jautriau, nei prieš kokius porą mėnesių. Ir pozityvumo nebėra tiek daug, kiek buvo. Stengiuosi kovoti su visais šitais nemaloniais jausmais, bet kolkas jokių rezultatų. Visgi, tikiuosi, kad viskas greit praeis smile.gif

Įdomu, kaip kitoms pozityvistėms sekasi. Ypač pasiilgau Eiryn pasakojimų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 12, 21:47)
O kaip gyvenimas bendrabuty? blush2.gif

Mane dabar apėmęs kažkoks nerimas, baimė. Atrodo, į viską reaguoju keliskart jautriau, nei prieš kokius porą mėnesių. Ir pozityvumo nebėra tiek daug, kiek buvo. Stengiuosi kovoti su visais šitais nemaloniais jausmais, bet kolkas jokių rezultatų. Visgi, tikiuosi, kad viskas greit praeis smile.gif

Gyvenu bute smile.gif Va tik kažkaip keista, kad visur jau šildo, o pas mus visa dar ne unsure.gif

Nebijok, viskas praeis 4u.gif Dažniausiai "išnirusi" iš tokių periodų jaučiuosi lyg naują, prašviesėjus, įkvėpta naujiems žygiams...

Aūū, mergaitės, kur dingot? Kaip praskaidrinat vis ilgėjančius rudens vakarus? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2011 10 19, 20:05)
Gyvenu bute smile.gif  Va tik kažkaip keista, kad visur jau šildo, o pas mus visa dar ne unsure.gif

Nebijok, viskas praeis 4u.gif  Dažniausiai "išnirusi" iš tokių periodų jaučiuosi lyg naują, prašviesėjus, įkvėpta naujiems žygiams...

Aūū, mergaitės, kur dingot? Kaip praskaidrinat vis ilgėjančius rudens vakarus? bigsmile.gif  4u.gif

Viena? Ar nesigaili, kad gyveni būtent bute, o ne bendrabuty? Sunku patikėti, kad jau šiemet ir man teks atsisveikinti su mokykla unsure.gif

Labai tikiuosi, kad greitai viskas praeis 4u.gif Šiandien dar paskaičiau trumpai knygą „Jūsų pasąmonės galia“ ir pagalvojau,kad per daug jautriai reaguoju į dalykus, kurie neverti to doh.gif Viskas, nuo dabar jokių blogų minčių. Mano juodasis periodas baigėsi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 19 spalio 2011 - 20:59
QUOTE(Babi* @ 2011 10 12, 21:47)


Įdomu, kaip kitoms pozityvistėms sekasi. blush2.gif


sekasi visai neblogai, tik temele buvau visai pametus, tai ieskojau bendraminciuose.
Kazkaip pasiilgau pozityvisciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 10 12, 21:47)
Mmm.... Šokiai. Jau pasiilgau jų. Vienas iš mano tikslų, nuo kitų metų, jei tik rasiu laiko, vėl lankyti juos.

Kokia specialybė? smile.gif
 


Mokinuosi logistikos.

Bet tikrai visos prapuolusios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@Deborah@ @ 2011 11 02, 13:18)
Mokinuosi logistikos.

Bet tikrai visos prapuolusios mirksiukas.gif

gal neranda temutes g.gif Kaip as neradau.
Atsakyti