Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Nauja tema - siuvinėjame, tariamės, giriame, klausiame čia!

user posted image

Senoji tema

MEDŽIAGOS:
Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kvadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.
Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.

Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

Evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS per http://www.imageshack.us/
pasirenkam pav dydi do not resize,uzkraunam ,kopijuojam 3 nuo galo eilute,ir ikeliam i pacia zinute,ir istrinam upload with imageshack

ADATOS
Teorijoje rašo, kad ant 14 Aidos tinka siuvinėjimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesnė adata, tuo mažesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Tempimas ant kartono

Siuvinejimo remai

Internetines parduotuves

http://www.kasiulai.lt/
http://www.rankdarbiai.com/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.siuvinejimomagija.lt/
http://www.erankdarbiai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 20 rugsėjo 2011 - 16:17
Nebefotkinsiu savo rankinės su katinu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nes idėja kopijuota iš rusaičių, o katinas bate beveik kas trečiame puslapyje lotuliukas.gif
Skoniai skirtingi, nereikėjo tokiu žodžiu pavadinti tos porelės (pamiršau koks ten žodis buvo), juk čia skonio reikalas. Kritikuot reikia protingai, atlikimą, o ne pasirinkimą.

sveikos... 4u.gif
teisingos mintys ir nebegasdinkit naujokiu... schmoll.gif
pasirenkam tokius dizainus, kokius randame ir kokius mokesime issiuvineti, viskam savas laikas ir schemos, mes ir istobulesim...
Nimukai taip pat n...kartu siuvineti, bent po viena kiekviena siuvinetoja issisiuvineja, bet nesiskaito, ju kopinimas schemuciu... doh.gif ir kox cia kopinimas, jei viskas osinkoj sudeta, tik rinkis...ir siuvinek...
tas didelis paveikslas man jokiais lopais neapejes smile.gif , tiesiog labai didelis ir pagirti uz kantrybe siuvinetoja reiketu...o meskuciu nesiimciau, man jie nemieli is veideliu ir viskas, nors spalvos ir grazios... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 20 rugsėjo 2011 - 15:54
ne darbelius rodome,o kazkokia paveikslu galerija,ir kam taip reikia isdidinti tas nuotraukas doh.gif doh.gif doh.gif nu negalima sumazinti iki 320x240 .
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 20, 16:56)
ne darbelius rodome,o kazkokia paveikslu galerija,ir kam taip reikia isdidinti tas nuotraukas  doh.gif  doh.gif  doh.gif nu negalima sumazinti iki 320x240 .


Čia kuri tau nuotrauka per didelė? Mano pirmos žinutės? Man ji atrodo normali, net mano mažučiame 10 colių ekrane telpa. Na bet galiu išvis išimti, nėr problemos. Dar kas nors apšauks, kad ne toks dizainas įdėtas, naujokėms nepatiks... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 20 rugsėjo 2011 - 16:07
QUOTE(Plaštaka @ 2011 09 20, 16:29)
šiaip, savo diskusijomis apie netinkamus dizainus tik atbaidote naujokų atėjimą ar netgi susidomėjimą siuvinėjimu ax.gif
prieš kelis metus atradau šią temą ir susidomėjau siuvinėjimu tik pamačiusi išsiuvinėtą Nimue fėja (taip ta pati n kartų matytą Elffine). ir nesijaučiu kažkokia raupsota, tik dėl to, kad ją išsiuvinėjo kas antra čia esanti  4u.gif

negi sunku praignoruoti jums nepatinkantį dizainą? nekalbu apie atlikimą, jei jis netobulas ir aiškiai matyti klaidos, tai kritika ir patarimai netgi labai pagirtini 4u.gif

pvz. neturiu nuomonės apie knygelę, nors ir mėlyna spalva mano g.gif  siuvinėto motyvo nuotraukose nesimato, rodos siuvinėta su metaliku, bet nematau tiksliai. nuotraukų kompozicija gal ir nebloga, bet per daug matau paklodės (ar ko ten)? g.gif
suklijuotas priešlapis ir aptraukta knygelė tvarkingai ax.gif viskas ką galiu apie ją pasakyti 4u.gif


Naujokėms naujokėms lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasidarė panašu į kokį tais rankdarbių būrelį, kur stengiamasi kuo daugiau pritraukti naujokių, kad būrelio vadovė daugiau uždirbtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Naujokė jei atėjo tik pasigirti, tai greit išeis, bet jeigu atėjo aistros siuvinėjimui vedama, tai nekreips dėmesio į kvailą kritiką, bet pasimokys iš protingos kritikos. Ai, nežinau, man tai pats įdomumas svarstyti ir diskutuoti, o nuotraukų paveikslų siuvinėtų, jeigu ką, galime prisižiūrėti ir internete doh.gif
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 17:04)
Čia kuri tau nuotrauka per didelė? Mano pirmos žinutės? Man ji atrodo normali, net mano mažučiame 10 colių ekrane telpa. Na bet galiu išvis išimti, nėr problemos. Dar kas nors apšauks, kad ne toks dizainas įdėtas, naujokėms nepatiks...  biggrin.gif

Atsakyti
Na na, diskusija super thumbup.gif , vis skaičiau ir laukiau, kol pavirs rietenomis, kaip kitose temose (apie tapybą ir pan), bet tema baigėsi ir nesulaukiau, taip apsidžiaugiau, kad sugebame diskutuoti ramiai, o čia jau prasideda. Pumpureli, prašau įdėk paveiksliuką vėl, buvo sugalvota, kad dėsime savo siuvinėtus darbus, tad galbūt tai buvo kažkas iš tavo lobyno, bet net jei ir ne, vis tiek labai norėčiau pamatyti. Nežinau, kokio dydžio nuotrauka buvo, bet jeigu puslapio neištampė, tai, mano nuomone, pirmoje žinutėje nuotrauka ir turėtų būti didesnė, juk kaip ir viršelis naujos temos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 20, 17:11)
Naujokėms naujokėms  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Pasidarė panašu į kokį tais rankdarbių būrelį, kur stengiamasi kuo daugiau pritraukti naujokių, kad būrelio vadovė daugiau uždirbtų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Naujokė jei atėjo tik pasigirti, tai greit išeis, bet jeigu atėjo aistros siuvinėjimui vedama, tai nekreips dėmesio į kvailą kritiką, bet pasimokys iš protingos kritikos. Ai, nežinau, man tai pats įdomumas svarstyti ir diskutuoti, o nuotraukų paveikslų siuvinėtų, jeigu ką, galime prisižiūrėti ir internete  doh.gif


drinks_cheers.gif ok, tai gal keičiame temos pobūdį? daugiau diskutuokime, išdrįskime daugiau išsakyti savo nuomonę, net jeigu ji ne tik apie atlikimą, bet ir apie motyvo pasirinkimą. Jeigu tik sugebėsime kalbėtis dalykiškai ir priimti įvairias nuomones neįsižeisdamos, manau, būtų super. Bet kuriuo atveju įdomiau nei skaityti 30 psl žinučių "kaip gražu". Pasikalbėkim ir apie retesnius dizainus, man būtų tikrai labai įdomu.
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 20, 17:15)
Na na, diskusija super  thumbup.gif , vis skaičiau ir laukiau, kol pavirs rietenomis, kaip kitose temose (apie tapybą ir pan), bet tema baigėsi ir nesulaukiau, taip apsidžiaugiau, kad sugebame diskutuoti ramiai, o čia jau prasideda. Pumpureli, prašau įdėk paveiksliuką vėl, buvo sugalvota, kad dėsime savo siuvinėtus darbus,


Įdėjau atgal tą pačią. Daugiau nebekeisiu, nes tuoj ir nebeleis. Sąžiningai laukiau, kol kas nors kitas sukurs temą, bet nesukūrė.
Dėl diskusijos, tai... gi matosi, kas gaunasi. Krūva tikrai gerų siuvinėtojų čia seniausiai nebesilanko, nes taip ir nebuvo suprastos, o kai kurios užeina labai retai, nes kaskart turi "pasilaikyti kritiką sau".
Atsakyti
Pumpureli ačiū aciuks.gif kaip suprantu, čia Mirabilios skraistė? Atrodo tobulai.. Tokį darbą turbūt privaloma rėminti be stiklo? Tik kaip apsaugoti nuo dulkėjimo ir nuo visų norinčių pačiupinėti tuos karoliukus? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
Ačiū už naują temą 4u.gif
Pamačiau, Pumpurėli, tavo nuotrauką, tai net nušvitau. Šitoks grožis wub.gif Perskaičiau ką prirašėt, atgal grįžau - negaliu atitraukt akių bigsmile.gif
Mano siuvinėjimas sustojo. Prasidėjo darbai, tai ir pomėgiui laiko nebeliko. Esu pradėjusi siuvinėt angeliukus, bet... Kol kas nėra laiko jiems. Visas laisvas laikas skiriamas darbui su kompiuteriu. Užbėgu pasigėrėt jūsų darbais. Net komentarams laiko ne visada turiu. Pasidžiaugiu, perskaitau, jei spėju, ir vėl dingstu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 20, 17:26)
Pumpureli ačiū  aciuks.gif kaip suprantu, čia Mirabilios skraistė? Atrodo tobulai.. Tokį darbą turbūt privaloma rėminti be stiklo? Tik kaip apsaugoti nuo dulkėjimo ir nuo visų norinčių pačiupinėti tuos karoliukus?  biggrin.gif


Čia Mirabilia fėjos gėlių girlianda. Tiesą sakant, atlikta ne visai tobulai. Tik kai pradėjau siuvinėti tuos vienas ant kito stovinčius karoliukus, pamačiau, kad vienas karoliukas netelpa į vieną langelį. Supratau, kad kažką ne taip darau, nes keturi stačiai susiuvinėti karoliukai užėmė penkis medžiagos langelius, o taip būti neturi. Tik tada susiprotėjau, kad karoliukus reikia siuvinėti įstrižai, tada jie turėtų sutilpti. Bet buvo per vėlu. Taigi jei kas susidursit, nelipkit ant to paties grėblio.

Ir žinoma - rėminta be stiklo (pas mane daugelis darbų be stiklo, išskyrus kur vaikams skirti). O kad apdulkės, tai tegul dulka, nupūsti dulkes galima, liesti per daug niekas neliečia, o man pačiai galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 18:04)
Dar kas nors apšauks, kad ne toks dizainas įdėtas, naujokėms nepatiks...  biggrin.gif

apsaukt neimanoma...cia rasoma tongue.gif naujokems kazin ar uzklius, nebent seniokems... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(B_March @ 2011 09 20, 18:15)
Bet kuriuo atveju įdomiau nei skaityti 30 psl žinučių "kaip gražu". Pasikalbėkim ir apie retesnius dizainus, man būtų tikrai labai įdomu.

idomu ir man butu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 20, 15:48)
marytes,onytes ir aldutes tas pats motyvas nieko jau nenustebins,pas viena apvalus pasportas,pas kita remelis geltonas,pas kita melynas.ireminimas tik skiriasi rolleyes.gif
bet kopijuotas n kartu  smile.gif vertinu tas ,kurios imasi kazka naujo,o ne man patiko ir as sita siuvinesiu,aisku ir as taip darau,bet ne n kartu siuvineta.jus paziurekit i rusu foruma,aisku yra pasikartojanciu,bet ten kokios idejos,kokie darbai ,o gallery,kokius grozius siuvineja,ir ne pas viena namatysi tu paciu darbu .buvo laikas kai is musu forumo saugojausi jusu nuostabius darbus,pavyzdinius.reciau ir ateinu,nes matau tuos pacius dizainus,tik kitaip pateiktus.

Bet tas skirtingas ireminimas kaip pakeicia paveiksla. Ir man visai idomu buna pamatyti ivairius variantus. biggrin.gif
Atsakyti