Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių l/d "Sigutė"

Sveiki, ar yra lankančių šį darželį? labai norisi išgirsti komentarus ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Negi niekas nelanko šio darželio unsure.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Sveika.Mano abu vaikai eina į šį darželį.Didžioji jau 4 metus, o mažiukas tik šį rudenį pradėjo.Geras mums šis darželis, nieko bloga pasakyti negaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tix @ 2011 10 30, 15:11)
Sveika.Mano abu vaikai eina į šį darželį.Didžioji jau 4 metus, o mažiukas tik šį rudenį pradėjo.Geras mums šis darželis, nieko bloga pasakyti negaliu smile.gif

Na kol kas tai kiek apsiklausinėjau, tai tik gerus atsiliepimus girdžiu, bandysim papulti ir mes į šį daržiuką ax.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Mane taip pat domina atsiliepimai apie si darzeli, darzelio kolektyva. Pati cia SM radau tik, kad sis darzelis turi savo atskira šildyma ir kad rajonas ten nekoks.
Atsakyti
Laba diena, tame darzelyje lanko mano vaikutis, kolkas esu labai patenkinta aukletojom Zita ir Elena wub.gif abi mielos labai...taip pat is kitu zmoniu esu girdejus gerus atsiliepimus. Labai pergyvenau, kai mano vaikutis dar pats nedare ant puodo, niekaip nepavyko atpratint nuo pampersu, nevalge pats, kai pradejo eiti, aukletojos nuramino, kad atsikratys tu pampersu, prades valgyti, viska palaipsniui ismoks, taip ir nutiko, beveik pampersu nenaudojam, nakciai ir pietum, aisku pats vaikas ne visada prasosi ant puodo, bet laiku pasodinus nebeverkia ir padaro be bedu thumbup.gif
Atsakyti
Šaunu, kad geri atsiliepimai smile.gif Žinoma prisiklausyti galima visko, bet kol kas tai girdžiu tik gerus atsiliepimus, tikiuosi, kad taip ir bus smile.gif
Atsakyti
As uzrasiau savo maziuli i si darzeli. Bet va, uosviene kuri gyvena medelyne pripasakojo, kad pasak jos bloga ten vieta, darzelis blogas, vos ne taip, kad lankos tam darzeli asocialus vaikai is to prasto rajono blink.gif Man paciai nuejus i ta darziuka kolektyvas labai malonus pasirode kaip tik ir direktore ir pacios aukletojos, kurias teko sutikti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bantukas: 14 gegužės 2012 - 12:10
QUOTE(bantukas @ 2012 05 14, 13:09)
As uzrasiau savo maziuli i si darzeli. Bet va, uosviene kuri gyvena  medelyne pripasakojo, kad pasak jos bloga ten vieta, darzelis blogas, vos ne taip, kad lankos tam darzeli asocialus vaikai is to prasto rajono  blink.gif  Man paciai nuejus i ta darziuka kolektyvas labai malonus pasirode kaip tik ir direktore ir pacios aukletojos, kurias teko sutikti  g.gif

Dėl asocialių šeimų vaikučių tai ir aš girdėjau, kad jų ten ne vienas ir ne du, gaila vaikiukų verysad.gif , bet ir problemų dėl jų būna visokių, ir dėl elgesio ir dėl higienos unsure.gif
Atsakyti