Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai: l/d Kūlverstukas

sveiki,gal kas galetumet parasyt savo patirti sapie si darzeli 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif nagi mamytes ar nera kas veda i si darziuka? g.gif
Papildyta:
[quote=drauge veda savo mergaite,bet neptinka jai ten,tik nezinau kaip grupe vadinas blush2.gif
Atsakyti
Mes nuo rudens turetume zygiuoti i si darziuka. Butu idomu suzinoti kaip ten aukletojos, kaip tvarka?
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 06 13, 15:16)
Mes nuo rudens turetume zygiuoti i si darziuka. Butu idomu suzinoti kaip ten aukletojos, kaip tvarka?

mes ir nuo rugsejo pradesim zygiuoti i si darzeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes jau antri metai lankom si darzeli. Neturiu jokiu nusiskundimu, dukra labai nori eit i darzeli - tai manau jau daug ka pasako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivuxs @ 2012 06 20, 20:20)
Mes jau antri metai lankom si darzeli.  Neturiu jokiu nusiskundimu, dukra labai nori eit i darzeli - tai manau jau daug ka pasako  biggrin.gif


Smagu, kad dukrytei patinka 4u.gif Tikiuosi ir mano panelytei ten bus viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 06 21, 11:03)
Smagu, kad dukrytei patinka 4u.gif  Tikiuosi ir mano panelytei ten bus viskas gerai

i kokia grupe papuolet?mes buvom nueja ,bet nieko konkreciai nepasake liepe ateiti 30diena ir parodis abi grupes ir kaip suprantu patiem issirinkti!viena grupe :"naslaite" kita liktai"snieguole"
Atsakyti
QUOTE(GULAIME @ 2012 08 24, 19:21)
i kokia grupe papuolet?mes buvom nueja ,bet nieko konkreciai nepasake liepe ateiti 30diena ir parodis abi grupes ir kaip suprantu patiem issirinkti!viena grupe :"naslaite" kita liktai"snieguole"


Net nezinau i kokia grupe papuolem ar kokia aukletoja bus. Kazkaip direktore jokios informacijos nepateike. Paskutini karta buvau nuejusi birzelio men. pasitikslinti ar tikrai gavom vieta ir dar paklausiau ka mes turim padaryti iki darzelio, ka nusipirkti. Sake tik sveikatos pazyma susitvarkyti (ka jau padarem), o paskui viska susakys aukletoja rugsejo men. Pirmad. reikes pasiskambinti direktorei ir pasiklausti kada ateiti i darzeli, kokioj grupej busim.
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 08 25, 19:53)
Net nezinau i kokia grupe papuolem ar kokia aukletoja bus. Kazkaip direktore jokios informacijos nepateike. Paskutini karta buvau nuejusi birzelio men. pasitikslinti ar tikrai gavom vieta ir dar paklausiau ka mes turim padaryti iki darzelio, ka nusipirkti. Sake tik sveikatos pazyma susitvarkyti (ka jau padarem), o paskui viska susakys aukletoja rugsejo men. Pirmad. reikes pasiskambinti direktorei ir pasiklausti kada ateiti i darzeli, kokioj grupej busim.

mes ka tik po darzelio!papuolem i "naslaites"grupe!susipazinom su aukletoja!
Atsakyti
QUOTE(GULAIME @ 2012 08 30, 14:24)
mes ka tik po darzelio!papuolem i "naslaites"grupe!susipazinom su aukletoja!


Na mes taip pat i "Naslaites" grupe papuolem, bet jau vien grupes pavadinimas mane nekaip nuteike unsure.gif Valandzike su vaikais dukryte pabendravo. Man aukletoja nelabai patiko. Susidare toks ispudis, kad ji tik priziuretoja vaiku. Sako eisim dabar sekti pasaka, tai ka manai, susodino vaikus, uzdejo pasaku kompakta, o pati tvarkytis nuejo doh.gif Tai tie vaikeliukai blaskesi, kalbejo, net nesiklause tos pasakos. Zodziu, nekoks mano pirmas ispudos schmoll.gif Mes buvom is ryto, po pietu sake kita aukletoja bus. Kokie jusu ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2012 08 30, 22:51)
Na mes taip pat i "Naslaites" grupe papuolem, bet jau vien grupes pavadinimas mane nekaip nuteike  unsure.gif Valandzike su vaikais dukryte pabendravo. Man aukletoja nelabai patiko. Susidare toks ispudis, kad ji tik priziuretoja vaiku. Sako eisim dabar sekti pasaka, tai ka manai, susodino vaikus, uzdejo pasaku kompakta, o pati tvarkytis nuejo doh.gif Tai tie vaikeliukai blaskesi, kalbejo, net nesiklause tos pasakos. Zodziu, nekoks mano pirmas ispudos schmoll.gif Mes buvom is ryto, po pietu sake kita aukletoja bus. Kokie jusu ispudziai?

Mes buvom per pietu miega!bBet pirmas ispudis ir ne koks!tuoj pradejo skustis,kad iskviete is atostogu,labai pavargusi jau pirma diena doh.gif o kas labiausiai pribloske:suskambo telefonas ji atsiliepe sau ir plepa,pasakoja,kaip i pavargus,kad vakar grybavo.......... doh.gif sneka musu kaip nebuta,as uzpykau atsistojau ir norejau iseiti tada ji pabaige pokalbi.Man per senos tokios aukletojos,leistu jauniems dirbti!ir butu kitoks poziuris i vaika! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GULAIME @ 2012 08 31, 13:24)
Mes buvom per pietu miega!bBet pirmas ispudis ir ne koks!tuoj pradejo skustis,kad iskviete is atostogu,labai pavargusi jau pirma diena doh.gif o kas labiausiai pribloske:suskambo telefonas ji atsiliepe sau ir plepa,pasakoja,kaip i pavargus,kad vakar grybavo.......... doh.gif sneka musu kaip nebuta,as uzpykau atsistojau ir norejau iseiti tada ji pabaige pokalbi.Man per senos tokios aukletojos,leistu jauniems dirbti!ir butu kitoks poziuris i vaika! mirksiukas.gif


Tada vadinasi ne vienai man neigiama ispudi paliko aukletoja verysad.gif Buna kitos, kad ir senos aukletojos, bet matosi, kad atsidavusios darbui, vaikams. Ta tikrai ne is tokiu. As jau taip nusiteikiau pries ta grupe, kad galvoju reikes i kita darziuka uzsirasyti ir laukti gal netycia metu begyje atsiras vieta. Tuo labiau, kad mums is Kvieciu g. reikes vazinetis. Kada dukryte paliksite visai dienai? As planuoju pirmadieni apie 9val. atvesti ir pasiimti iskart po pietu miegelio. Bijau, kad sunku jai bus su miegais doh.gif
Atsakyti