Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate intelektualus žmogus?

Albertas Einšteinas sugalvojo šią mįslę. Jis teigė, kad 98 proc. žemės gyventojų negalėtų jos įminti. Išspręskite šią mįslę ir sužinokite, ar priklausote 2 proc. intelektualių žmonių. Čia nėra jokių suktybių, tik logika.

Vienoje gatvėje yra 5 namai, nudažyti 5 skirtingomis spalvomis. Kiekviename name gyvena vis kitos šalies pilietis. Kiekvienas jų geria savo gėrimą, rūko savo cigaretes ir turi savo naminį gyvūną.
Kas iš jų turi žuvytes?


1. Anglas gyvena raudoname name.
2. Švedas turi šunį.
3. Danas geria arbatą.
4. Žalias namas yra iš kairės nuo balto namo ir stovi greta jo.
5. Žaliojo namo šeimininkas geria kavą.
6. Tas, kuris rūko Pall-Mall, turi paukščius.
7. Geltono namo šeimininkas rūko Danhill.
8. Vidurinio namo šeimininkas geria pieną.
9. Norvegas gyvena pirmame name.
10. Tas, kuris turi žirgus, gyvena šalia to, kuris rūko Danhill.
11. Tas, kuris rūko Blends, gyvena šalia katinų šeimininko.
12. Tas, kuris rūko Blue Master, geria alų.
13. Vokietis rūko Prince.
14. Norvegas gyvena šalia mėlyno namo.
15. Tas, kuris rūko Blends, turi kaimyną, kuris geria vandenį.


Sekmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Hmmm.... g.gif O tu atsakymą žinai, jeigu ką...? biggrin.gif
Atsakyti
Žinau, bet kai pati išspręsi pamatysi, kad mano atsakimo tau nereikia, nes viskas gražiai susidelioja smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Albertas Einšteinas sugalvojo šią mįslę. Jis teigė, kad 98 proc. žemės gyventojų negalėtų jos įminti. Išspręskite šią mįslę ir sužinokite, ar priklausote 2 proc. intelektualių žmonių. Čia nėra jokių suktybių, tik logika.

Man atrodo, kad ją galėtų įminti 100 proc. žemės gyventojų, tik 98 proc. neturi kantrybės truputį pagalvoti ir sudėlioti viską į vietas mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Fainas galvosūkis, parašysiu savo atsakyma až bigsmile.gif
Atsakyti
kazkada esu ji sprendusi. atsakyma gavau, bet, deja, neprisimenu. ir tikrai, kai susidelioji, nelieka abejones del to, ar issprendei teisingai. tik vat, del to, ar cia tikrai Ensteinas suformulavo, man kyla abejoniu 4u.gif
Atsakyti
Viskas man susibalamutijo, nieko nebesigauna, ne genije turbut as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2006 03 17, 03:00)
Viskas man susibalamutijo, nieko nebesigauna, ne genije turbut as  blush2.gif

Reikia susikauputi ir dar nemažai kantrybės ax.gif
Atsakyti
Einšteinas ar ne Einšteinas sugalvojo, bet smagiai praleidau keletą minučių. Sunkoka čia užduotis, gal todėl ir jos autorius pavadintas Einšteinu. Betgi paprastesnes tai jau pagrindinėje mokykloje mokinukai sprendžia. Patinka man tokie loginiai uždaviniai. Jeigu kuriam kryžiažodžių žurnale būna bent vienas toks, tai neiškenčiu nenusipirkus to žurnaliuko.
Atsakyti
Išsprendžiau biggrin.gif
Rašau a.ž.
Po to prašau paskelbti kiek gerai atsakė
Atsakyti
Aš irgi išspendžiau, aš irgi!!! biggrin.gif
Bet dėl tų 2proc. tai abejoju, tada juk pasirodys, kad tie 2proc. vien LT yra, supemamytės pačios protingiausios!!! clap.gif
Atsakyti
Dėl tų 2 procentų ir aš labai abejoju, logikos paskaitų metu teko ir sudėtingesnius spręsti, bet vis vien malonu bent kuriam laikui patikėti, kad priklausai tiem 2 procentam smartass.gif
Atsakyti