Įkraunama...
Įkraunama...

Tortų, pyragų ir kt. kepinių puošimas, 71 tema

user posted image
57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais


Atsakyti
Na tai ir imesiu kelis torciukus naujos temos proga smile.gif

Napoleono, pastilazas

user posted image

Jogurtinis, pastilazas

user posted image

Jogurtinis, pastilazas

user posted image


Atsiprasau uz kai kuriu nuotrauku kokybe doh.gif
Jogurtinis, pastilazas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(VitMetil @ 2011 09 27, 17:52)
labai grazus tortukai, bet labiausiai man patiko tas su skietuku, noreciau toki pabandyti padaryti tik idomu kas ten po tuo sketuku tuscia erdve ar tortukas taip islenktas yra ?

pas mane ten tortas smile.gif tiesiog suteptas normalus apvalus tortas ir ant virsaus centre dar uztepta siektiek kremo ir uzdetas trikampinis biskvitukas.jo virsune ir sonai paspaudus nuleisti.viskas bendrai aplyginta su sviestiniu kremu ir bendrai uzdengta vienu mases ''blynu'' smile.gif sketuko konturus apdzibavus,atrodo lyg jis butu atskiras sketis smile.gif
tikiuosi aiskiai parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anber @ 2011 09 27, 22:45)
Na tai ir imesiu kelis torciukus naujos temos proga smile.gif

labai idomus tortukai bigsmile.gif
Atsakyti
mergaites noriu paklausti gal zinot kur yra pirkti jau padarytu tortu papuosimu? man reiketu klrikstynu tematika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 09 28, 10:15)
mergaites noriu paklausti gal zinot kur yra pirkti jau padarytu tortu papuosimu? man reiketu klrikstynu tematika  4u.gif


Turėtų turėt tortais prekiaujančios parduotuvės. Pas Gulbinienę tikrai mačiau. Ir Kaune Urmo bazėse tortų parduotuvėlėse yra pridarytų gėlyčių, baibokėlių, raidelių...
Atsakyti
sveikutes
noriu pakalusti kokiu ismatavimu darote torta-knyga g.gif
aciu
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2011 09 28, 11:07)
sveikutes
noriu pakalusti kokiu ismatavimu darote torta-knyga g.gif
aciu

sakyčiau priklauso nuo rekiamo svorio.. juk ir realybėj tų knygų visokių dydžių būna wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 09 27, 23:39)
pas mane ten tortas  smile.gif  tiesiog suteptas normalus apvalus tortas ir ant virsaus centre dar uztepta siektiek kremo ir uzdetas trikampinis biskvitukas.jo virsune ir sonai paspaudus nuleisti.viskas bendrai aplyginta su sviestiniu kremu ir bendrai uzdengta vienu mases ''blynu''  smile.gif  sketuko konturus apdzibavus,atrodo lyg jis butu atskiras sketis  smile.gif
tikiuosi aiskiai parasiau  smile.gif

dekuj taip ir isivaizdavau , bandysiu daryti smile.gif
Atsakyti
orchidėjos griliaže, snikersiukas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Olesta, kaip dabar sukirščiau gabaliuką to tortuko user posted image kaip jis nerealiai skaniai atrodo... o orchidėjos wub.gif gal galima būtų receptuką kaip padaryt girliažiuką?
Atsakyti
išlydžiau 350 g cukraus, kai pradėjo ruduoti sudėjau pusę šaukštelio sodos, kai suputojo, sudėjau 250 g kepintų, smulkintų riešutų (žemės be luobelės), permaišiau viską, išpyliau ant kepimo popieriaus, plonai paskleidžiau ir palikau per naktį, šįryt mėsos plaktuku taukšt taukšt ir gatava lotuliukas.gif aplipinau šį tortuką ir dar liko man daaaaug griliažo kitiems tortams ax.gif jei išsilaikys nesuvalgytas, nes labai jau skanu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti