Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvės su Alžyriečiais,VI tema.

user posted image


6-oji tema,kaip ir dera pasisveikinome arabiškai,palinkėsiu gražaus bendravimo,supratingumo ir,kad mūsų tema gyvuotų dar ilgai,ilgai...

user posted image


Mūsų didelis būrys,prašom jungtis drąsiai-visos čia esate laukiamos 4u.gif Taip pat turime savo "alžyrietienių albumą" naujokėms slapukas bus suteiktas-senbūvėms nusprendus mirksiukas.gif rolleyes.gif

Belatrikse- Foughala, Biskra
Polijana- Mostaganemas,Lietuva
Siguliukas - Oranas,Anglija
Nicox- Tizi Ouzou,Prancūzija
Lidija- Hassi R'mel,Anglija
Astakava- Tamaris,Anglija
Amilah- Oued Rhiou-Relizane,Airija
Dee- Alzyras-Prancuzija,Lietuva
Juozuke- Alzyras,Airija
S1mona- Oranas,Lietuva
Cropen- Dellys,Lietuva
Cukine- Marokas,Vokietija
Edijurg-Alzyras ,Anglija
Saarah- Alzyras,Anglija
Chocolife- Tebessa,Lietuva-Norvegija

Naujokės atsiuntusios savo duomenis,bus įtrauktos į sąrašą taip pat mirksiukas.gif

user posted image

Ir dar... cool.gif
Dokumentai vizai gauti į Alžyra iš Lenkijoje ęsančios Alžyro ambasados:
1. Pasas
2. Nuotraukos 2vnt.
3. Forma vizai gauti (www.mae.dz)
4. 240 zlotų ( įdėti į pasą ,ambasados patarimas)
5. Kelionės draudimas
siūsti adresu http://www.embassypa...s/embassy16498/
Atsakyti
Ruduo...Linkiu šiltų ir saulėtų dienų!

user posted image
Atsakyti
Waleykum asalam smile.gif

Polijana, dekui uz palinkejimus smile.gif

Juozuke, na, musu buteliokai plastmasiniai, saugiai uzsukti, tikimybe, kad issilies menka. Del stiklines taros tai, taip, rizikinga.

Nors paveluotai, bet siek tiek atsakysiu i jusu klausimus.

Niekur is tiesu as dingus nebuvau ir nesu, mane galima rasti islamo lietuviskajam forume smile.gif Is facebook'o pasisalinus esu, tiesiog jauciaus iklimpus ten; kai visas gyvenimas ima suktis apie facebook'a tai jau nera normalu, turejau imtis veiksmu galu gale biggrin.gif

Vaikuciai auga, protingeja, aciu Dievui, su sunumi, pastebejau, lengviau sutariame, kad neprisikalbeciau. Atsigavo vaikis prasidejus mokslo metams, vasara ryskiai truko idomios ir ivairesnes veiklos. Maryam galvojam po keliones Alzyran vest darzelin trumpom valandelem, kad pasibendrautu su vaikuciais smile.gif InshaAllah

O tavoji dukrele, Nicox? Kaip reaguoja i dideli mamos pilvuza? Kaip reikalai su mokykla, jei neklystu ji jau lanko sia? Belatrikse, o kaip tavoji Aya? Ar laukia kudikelio?


Atsakyti
Aja dar nelabai suvokia iš kur tas mažiukas atsiras, bet drabužėlius jau rūšiuoja į "mano" ir mažiuko lotuliukas.gif Ale jin visai arabų kalbą pamiršus blink.gif ir net nenori bendraut, kalba tik lietuviškai, arba visai tyli jei kas arabiškai kalbina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nicox @ 2011 10 01, 18:55)
Pas mus irgi paskutines dienas net iki 30 uzkaitina... Miiirstu nuo tokio karscio doh.gif  Belatrikse ar tau  nestuke.gif  ir karstis gyvenimo negadina?  as visai be fazes - i lauka stengiuos net neit, kambaryje dar kazkaip kenciu...

O siaip laikaus gana gerai - jau pati pabaiga, realiai pagal daktara galiu bet kada pagimdyt nes lelius seniai jau nusileides ir pasiruoses ax.gif
Siandien uosviene is Alzyro atskrenda, kaip tik vyras isvaziavo parvezt, tai bus mano priziuretoja tongue.gif


O man visai nieko, gal kad nebe pirmasis trimestras g.gif Nicox, aš tau pavydžiu, kad jau pabaiga blush2.gif nors skųstis niekuo negaliu ax.gif

Mergaitės, žiūrime su Aja Shaun the sheep, ir tose serijose, kur įsirašiau čia Alžyre, kiaulės visiškai iškarpytos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jos man tokios juokingos, ir purvinos, na kaip ir priklauso kiaulėms, kam gi karpyt doh.gif nesuprantu, ar labai prasminga kiaules nuo vaikų slėpt doh.gif
Atsakyti
Sveikos, moteraites,

Nicox, smagu del uosvienes - pagalba pogimdyviniu laikotarpiu itin svarbi, na bent man taip atrodo. Svarbiausia leisti sau daug miegoti, ilsetis idant organizmas atgautu prarastas jegas; to tau ir linkiu - greito atsigavimo, o dar pries tai - greito ir nuostabiu akimirku kupino gimdymo, Dievui malonejus smile.gif

Belatriksei, kaip suprantu, dar ankstoka tokius palinkejimus zarstyt biggrin.gif Kada gi tau gimdymas?

Nemazai nesciuju pazistamu ir artimuju rate: sesuo, brolio zmona, nuostabi drauge ir sesuo Islame (kilusi is Biskros wink.gif ) - visos laukiasi kudikeliu. Stai ir judvi. Nuostabu. Ir as noreciau, ir dar ne vieno biggrin.gif Tik sveikatos duokit man biggrin.gif InshaAllah
Atsakyti
QUOTE(marijax @ 2011 09 30, 11:27)

Vaikuciai auga, protingeja, aciu Dievui, su sunumi, pastebejau, lengviau sutariame, kad neprisikalbeciau.

O tavoji dukrele, Nicox? Kaip reaguoja i dideli mamos pilvuza? Kaip reikalai su mokykla, jei neklystu ji jau lanko sia? Belatrikse, o kaip tavoji Aya? Ar laukia kudikelio?


sveika, malonu, kad vel uzsuki i foruma mirksiukas.gif tavo berniukas jau didelis, ziurek tuoj jau ir paauglyste prasides. O kaip dukryte auga? Ar isdykus mergyte?

Manoji tai irgi jau man tokia didele - ir pasikalbam, ir padiskutuojam. tiesa, dominuoja FR kalba, bet cia jau mokyklos itaka. Su mano nestumu tai dukra kazkaip naturaliai susitaike, kartais jauciu, kad noretu jog ja pakilnociau, padukciau kaip anksciau, bet zino, kad negaliu, tai net nepraso... Uztai as jau svajoju, kaip galesiu dukra apsikabint stipriai stipriai nesaugant didziulio pilvo. Pasiilgau artumo su ja - jauciuos vos ne skolinga ir kalta pries ja, kad kazkiek mano elgesys su ja pasikeite per nestuma.

QUOTE(marijax @ 2011 10 04, 10:13)
Sveikos, moteraites,

Nicox, smagu del uosvienes - pagalba pogimdyviniu laikotarpiu itin svarbi, na bent man taip atrodo. Svarbiausia leisti sau daug miegoti, ilsetis idant organizmas atgautu prarastas jegas; to tau ir linkiu - greito atsigavimo, o dar pries tai - greito ir nuostabiu akimirku kupino gimdymo, Dievui malonejus smile.gif

Stai ir judvi. Nuostabu. Ir as noreciau, ir dar ne vieno biggrin.gif Tik sveikatos duokit man biggrin.gif InshaAllah


taip, pagalbos is salies (turint jau viena vaika namie) visgi reikia. Be to po poros sav ir mano mama atvaziuos - bus pirmas kartas, kai abi mociutes susitiks gyvai smile.gif

Na o del trecio, ketvirto ar dar kelinto vaikelio, tai duok Dieve tau daug daug sveikatos ir bus dar ne viena atzalele pas jus wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marijax @ 2011 10 04, 10:13)
Belatriksei, kaip suprantu, dar ankstoka tokius palinkejimus zarstyt biggrin.gif Kada gi tau gimdymas?



mumi dar šiek tiek paaugt reikia ax.gif

Atsakyti
Sveikinimai Nicox!!! user posted image

Aukite sveiki,stiprūs ir laimingi,linkėjimai Jūsų šeimynėlei wub.gif

Atsakyti
Nuosirdziausi svikinimai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
sveikinam ir mes smile.gif

daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif ypac tau Polijana - esi neeilinio siltumo ir demesingumo mergina wub.gif as tau ne tik druska kai reikes paskolinsiu, bet ir cukru su kava reikalui esant pasefuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti