Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos

Santykių pabaiga - nėra baisiausias dalykas. - Blogiau, kai jie nesibaigia, net ir po pabaigos.
4u.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
Skyrybos yra skaudus reikalas smile.gif abiems sutuoktiniams. Prisiskaiciau komentaru milijona,kad kaltas,tas kuris pradeda skyrybas, kad kalti abu ir taip toliau ir taip toliau... O kam Jus ieskote kaltu? Koks tikslas? Be abejo, norisi suprasti, kodel taip atsitiko,kad seimos nebera. Bet... Zmones ziaurus teisdami kitus. "Va tai tu kalta.Tu pradejai skyrybas.Tu nenori gyventi". "Tokiems zmonems,kuriems tas netinka,anas netinka,apskritai nereikia kurti seimos..." "Vyras elgiasi taip,kad zmona pati noretu skirtis". Mano galva istino...Nebezinau, ar as cia tokia bjaurybe esu ir kvaila,nes man netiko toks gyvenimas ir as pasirinkau sunkesni varianta,skirtis, o ne nuleist galva ir linkseti kaip arklys,kai ant manes staugia. o ka daryti? Neperauklesi zmogaus,as ir nesistengiau to daryti,meile ir yra priimti zmogu toki,koks jis yra,susitaikyti ir prisitaikyti prie jo,bet turi buti abiems pusems gerai,jei negerai... Ir neiseina kitaip... Kasdien tik blogiau... Kam kankinti save ir ta zmogu,su kuriuo esi. Lai eina jis... Suranda savo laime,tinkama moteri,o as irgi busiu laiminga,taip bus abiems geriau...
Atsakyti
Žinai, esu buvusi panašioje situacijoje. Neįvardinsiu fakto, bet ... bandžiau ieškoti atsakymo straipsniuose, komentaruose, forumuose ir t.t. Ir žmonės iš tikrųjų žiaurūs, nežinodami situacijos ir veiksmų sekos, jausmų komentaruose jie tik smerkia... o ieškodamas atsakymų visad labai jautriai reaguoji į kitų kritiką, na ir aišku susidarai finale išvadą, kad esi kaltas, bjaurybė ir panašiai.... Bet po kažkiek laiko suaugi, užsiaugini storą odą ir kitaip pradedi žiūrėti į tuos komentarus, juk jie ir neprivalo gilintis į kitu problemas smulkiai, smerkti visada yra lengviausiai. Aš manau, kad mes kiekvienas pats žinome, kodėl darome vienus ar kitus sprendimus, kas mums yra geriausia ir už tai atsakome ir kitų kvaili (bet tikrai kvaili) komentarai neturi mūsų skaudinti.
Aš tik žinai ką šioje situacijoje pagalvojau, mes tai mes, bet tarkim įžymūs žmonės, kiek purvo prisiskaito apie save, o ką jiems tad daryti, išprotėti, visiems atrašinėti ir įrodinėti kas prie ko ?!
Taip kad mažiau suk tu sau galvą dėl kitų nuomonės mirksiukas.gif
Atsakyti
visiškai pritariu tau, nereikia kankintis vardan kažko tai, netgi, kaip baisiai beskambėtų, vardan vaikų. Vaikams nuo to geriau tikrai nebus, jei jie matys kasdien vien barnius ar surauktus viskuo nepatenkintus veidus, įžeidinėjimus ir neapykantą. Geriau tvarkingai be isterikų išsiskirti, o susitikus vaikų akivaizdoje jaustis ir elgtis ramiai netgi draugiškai. Vaikai tėvų nesirenka, bet ir tėvai neturėtų būti jų įkaitais. Dėl visko galima lengviau ar sunkiau susitarti.
Papildyta:
QUOTE(Astuliukas @ 2011 09 29, 15:26)
Ž
Aš tik žinai ką šioje situacijoje pagalvojau, mes tai mes, bet tarkim įžymūs žmonės, kiek purvo prisiskaito apie save, o ką jiems tad daryti, išprotėti, visiems atrašinėti ir įrodinėti kas prie ko  ?!


Dauguma jų šitaip siekia populiarumo, straipsnių pirmuose puslapiuose, žurnalų viršeliuose. Nėra talento, ieško skandalo. Taip kad jų pavyzdys mums eiliniams žmogeliams netaikytinas.
Atsakyti
Tas tiesa,as ir nesinervuoju del to,kieno kokia nuomone, ir siaip niekam is pasaliniu zmoniu nepasakojau apie savo situacija,nes vistiek nesupras smile.gif Suprasti galiu tik as,nes as gyvenau. Tik labai sunku,kai po skyrybu kosmaras tesiasi unsure.gif skambuciai,apsilankymai,priekaistai del kiekvieno s... Oi sunkus reikalas doh.gif
Papildyta:
Bet siaip as labai dziaugiuosi,kad gyvenau seimynine gyvenima, igijau daug fantastiskos patirties bigsmile.gif MYLEJAU,o tai yra nuostabus jausmas. ax.gif ir kas yra nuostabiausia - turiu aukseli,pati graziausia,sauniausia,nuostabiausia,geriausia berniuka pasaulyje. Ir dziaugiuosi gyvenimu,nes tas mazulis yra jame wub.gif Beabejo jam tevelis yra tevelis,ir jis jo labai laukia ir labai myli ir pasiilgsta,nori daugiau laiko praleisti su teciu,bet dabar bent jau negirdi kasdieniu barniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 29, 16:23)
Tik labai sunku,kai po skyrybu kosmaras tesiasi unsure.gif skambuciai,apsilankymai,priekaistai del kiekvieno s... Oi sunkus reikalas doh.gif


Kai iš vyro giminės pusės tie priekaištai eina, tai tad dar taip kažkaip kaip ir suprantama, kad ji palaiko ir t.t., skaudžiausia, kai tie priekaištai, skambučiai eina iš savų doh.gif pačių artimiausių doh.gif
Atsakyti
[quote=atlantica,2011 09 29, 16:23]
Tik labai sunku,kai po skyrybu kosmaras tesiasi unsure.gif skambuciai,apsilankymai,priekaistai del kiekvieno s... Oi sunkus reikalas doh.gif

Tai kodėl nepastatai žmogaus į vietą? Jei vaiko nemylėtum, nesirūpintum - tik tokiu atveju jis turėtų teisę priekaištauti. Visa kita ne jo reikalas ir jam reikia tai pasakyti. Jūs jau gyvenat savo gyvenimus, vienintelis bendras jūsų reikalas yra vaikutis ir taškas. Jei nesupranta ramaus pasakymo, tada reikia "išrėkti" į akis 4u.gif
Atsakyti
Is savosios puses nepalaikymas apskritai baisu. blink.gif Musu atveju giminaiciai nesikisa,tik jis pats nenurimsta g.gif taip kad skyrybos ilgas procesas, kalbant ne apie popierizma.
Papildyta:
Kiekviena karta,kai jis puola mane savo nepagrystais priekaistais,as jam atsakau,kad mes gyvename jau senokai savo gyvenimus ir kad as nesikisu,ka jis kada kur daro ir ne jo reikalas,kad as per savaite kokias tris valandas skiriu sau,nueinu i kavine ar pabunu su draugais.Jo atsakymas vienareiksmiskas lotuliukas.gif "K...",po poros dienu aisku kviecia i pasimatyma,pasneket,pabuti... ir taip over and over again doh.gif As aisku neinu i pasimatyma,tada vel "k..." lotuliukas.gif
Papildyta:
Neimanoma gyventi su zmogumi,kuris taves negerbia.
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 29, 16:47)
Is savosios puses nepalaikymas apskritai baisu. blink.gif Musu atveju giminaiciai nesikisa,tik jis pats nenurimsta g.gif taip kad skyrybos ilgas procesas, kalbant ne apie popierizma.
Papildyta:
Kiekviena karta,kai jis puola mane savo nepagrystais priekaistais,as jam atsakau,kad mes gyvename jau senokai savo gyvenimus ir kad as nesikisu,ka jis kada kur daro ir ne jo reikalas,kad as per savaite kokias tris valandas skiriu sau,nueinu i kavine ar pabunu su draugais.Jo atsakymas vienareiksmiskas lotuliukas.gif  "K...",po poros dienu aisku kviecia i pasimatyma,pasneket,pabuti... ir taip over and over again doh.gif As aisku neinu i pasimatyma,tada vel "k..." lotuliukas.gif
Papildyta:
Neimanoma gyventi su zmogumi,kuris taves negerbia.

Nieko nereikia aiškinti kur eini, ką veiki, o tuo labiau teisintis. Pasakyk jam, kad jei bus įžeidinėjimai, priekaištai ir t.t. nebus absoliučiai jokio bendravimo. O ir iš vis kodėl vis dar eini į pasimatymus su juo? Atsiribok nuo to žmogaus, kol to nepadarysi, tol nesusitvarkysi savo gyvenimo.
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 29, 16:47)
ir taip over and over again doh.gif


Iš jūsų pasakojimo aišku, kad jus padarėte sprendimą skirtis ir ėmėtės tam žingsnių, jūsų vyras yra nesusitaikęs su šita situacija (pasekme), nes jo poelgiai tai parodo, jis vieną minutę jus kviečia į pasimatymą, kitą minutę vadina "K...." jame dabar vyksta jausmų audros, (pykčio, ambicijų), todėl tokie svyravimai. Jis nenori jūsų paleisti nuo savęs, bet tuo pačiu nori parodyti, kad yra taip pat "ryžtingas ir savarankiškas". Čia iki nuprotėjimo gali tęstis tas tampymasis, todėl kaip teisingai severa sako, reikia atsiriboti nuo tokio žmogaus ir viskas. Arba, kaip mano viena draugė sakė, mintyse meldžiausi, kad tik ex greičiau susirastų kitą moterį, tada labai greitai pasikeičia visa situacija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atlantica @ 2011 09 29, 16:47)
Neimanoma gyventi su zmogumi,kuris taves negerbia.

jums buto neiseina issinuomoti?
Atsakyti
Laimei as gyvenu savo butuke su vaikuciu,o jis savajame,as parasiau ta prasme,kad ir anksciau jis manes negerbe,bet as labai mylejau,kai zmogaus apkabinimas pasidare nebemielas,supratau,kad laikas skyryboms. Bet kai yra vaikas,skyrybos tikros tikriausiai neimanomos. Nes kiekviena karta reikia susitikti,bendrauti. Taip ir as supratau,kad jis nesusitaikes su skyrybom,bet man jo nesusitaikymas nepriimtinas ir labai vargina.
Papildyta:
As taip pat labai noreciau tureti seima,graziai gyventi.Na is dalies as ja ir turiu biggrin.gif Turiu savo vaikeli,mes labai graziai sutariam, beveik blush2.gif niekada nesipykstam. Viena vakare kai paskambino teveliukas vel su savo priekabiais ir priekaistais,neiskenciau graziai kalbeti,pradejau keiktis,saukt,zodziu jau bariaus,tai uch ty blush2.gif biggrin.gif Mano mazulis priejo,apsikabino koja ir sako, mamyte,man baisu,kai tu pikta ir sauki... wub.gif kaip mat visas pyktis isgaravo doh.gif atsitupiau,apsikabinau,sakiau,kad ne ant jo pykstu,kad labai ji myliu ir kad jis mano pats geriausias biggrin.gif Manau svarbiausia skyrybu metu,saugoti vaikucius,kad kuo maciau jie kentetu. juk musu, mamu pareiga,kad musu mazyliai augtu sveiki ir laimingi,net jei mamai be proto sunku,reikia islikti stipriai. 4u.gif
Atsakyti