Įkraunama...
Įkraunama...

Amadinukų augintojų namučiai

Amadinų augintojų namučiai


user posted image
Atsakyti

QUOTE
(veritos  2011 09 27, 12:17)
Maniskes kiausinius paprastai kita patele sulesdavo, arba vyresni vaikai....
Inkilo tai nekelkit, jokiu budu, nes per jauna perejimui...Matyt ir turi tokie minksti buti, nes jei butu kieti, tai jaunai patelei uzpakalyje istrigtu ir mirtu (na nezinau, gal ir nusisneku, bet man taip atrodo, todel jaunoms ir negalima pereti, kalcio ir neduokit jai dabar. Manau ateis jos laikas, ir lukstas kietas pasidarys). O sulesa juos, nes visada sulesa kiausinius, kurie ne vietoje - -pas mane padetus ant dugno irgi sulese...Karta teko per atostogas isvykti ir narveli su dviem tik ka issiritusiais vaikuciais nuvezem seneliams priziureti - tai amadinai tevai sulese tuos savo mazylius (ar sutrype)- kad ju neliko - vat neaugino kitoje vietoje ir del streso aisku.

Šią žinutę redagavo veritos: 2011 09 27, 13:56


visiška nesamonė. kalcio paukščiams reikia visada ir jie nelesa kiaušinių, jeigu jie "ne vietoj"
Atsakyti
user posted image
cia mano didele amadinuku seimyna!!! smile.gif

o patele tai is gero gyvenimo vel pradejo kiausinius deti,nors jaunikliams vos menesiukas g.gif pries savaite lizdelyje atradau kiausini,tai isemiau lizda isvis. Vaikai jau pakankamai dideli ir apsieina be lizdo,tai dabar mamyte kas antra diena padeda kiausini ant narvelio dugno doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *B.A*: 03 spalio 2011 - 15:29

QUOTE
cia mano didele amadinuku seimyna!!!  smile.gif


graži ir kokia didelė šeimyna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Munieška: 03 spalio 2011 - 16:52
Sveikos mergaityės visai nesenai dovanų gavom amadinų porytę, na ir pradėjo jie sukti lizdą, tempia ten viską ką tik duodam kai neduodam nei siūliukų, nei popierėlių nei vilnelės, tai neša kraiko granules, prisikrovė jau daugiau nei pusė viso inkiliuko, ar čia normalu, ar jie persistengia biški? gal reika išimt viską? kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2011 10 04, 19:59)
Sveikos mergaityės visai nesenai dovanų gavom amadinų porytę, na ir pradėjo jie sukti lizdą, tempia ten viską ką tik duodam kai neduodam nei siūliukų, nei popierėlių nei vilnelės, tai neša kraiko granules, prisikrovė jau daugiau nei pusė viso inkiliuko, ar čia normalu, ar jie persistengia biški? gal reika išimt viską? kaip manot? g.gif


o kam jūs leidžiat perėt jiem? juk ruduo, ne tas metas, nereikia jiem nei jokio inkilo, nei lizdo iki vasario, tai tikrai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(*B.A* @ 2011 10 03, 16:29)


labai maži narveliai paukščiukams, TIKRAI, nekankinkit mažylių...
Tokio dydžio narvukai geriausiu atveju skirti kanarėlių patinams, kai uždaromi visai dienai į kažkokį kambarį, ir paleidžiama melodija, kurią, jie mokinas, ta prasme, kad neturėtų nieko daugiau ką veikti, o tik klausyt įrašą.
o apvalūs narvai, kad ir kokio dydžio, nerekomenduojami dėl to, kad paukštis savo kampelio neturi, neranda saugios vietos cray.gif
minimalus narvo plotis audėjmas(amadinoms, astrildoms, munijoms) yra bent 60cm.
o pas jus *B.A* aš net nematau nei sepijos geldelės, kuri yra būtina- kalcio šaltinis(tai minkštas prieinamas jų snapukams mineralas), nei žvyro, kuris svarbus virškinimui.

zebriukai yra tokie, jie veisias kaip pelės, nesupranta ko kada jiem trūksta, juk nenorim nukankint paukščiukų, nebent klausimas yra kuo greičiau parduot...
o jeigu rūpi paukščiukai tai šitam puslapy http://www.paukstis....ewforum.php?f=8 apie juos daugiau info yra...
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 06, 00:00)
o kam jūs leidžiat perėt jiem? juk ruduo, ne tas metas, nereikia jiem nei jokio inkilo, nei lizdo iki vasario, tai tikrai drinks_cheers.gif

Jau nuėmiauinkiliuką drinks_cheers.gif
ačiū už patarimus, nes internete randu labai mažai info apie šituospaukštukus tai gi labai praverčia patarimai patyrusių augintojų 4u.gif
Ir dar noriu paklausti, kaip dažnai maudosi maudykloje jūsų paukštukai?
Ir kiek dažnai jie mylisi? Nes manasis patinėlis labai jau aktyvus šitoj srity, bijau kad patelė nenukentėtų nuo to blush2.gif Bet nuėmus inkiliuką gal dings tas inkstintas?
Atsiprašau jei kvaili klausimai,bet neradau info šita tema todėl klausiu jūsų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 06, 00:00)
o kam jūs leidžiat perėt jiem? juk ruduo, ne tas metas, nereikia jiem nei jokio inkilo, nei lizdo iki vasario, tai tikrai drinks_cheers.gif
............

ir man labai pravers šitie patarimai,ačiū
Atsakyti
QUOTE(.lea. @ 2011 10 06, 00:00)
labai maži narveliai paukščiukams, TIKRAI, nekankinkit mažylių...
Tokio dydžio narvukai geriausiu atveju skirti kanarėlių patinams, kai uždaromi visai dienai į kažkokį kambarį, ir paleidžiama melodija, kurią, jie mokinas, ta prasme, kad neturėtų nieko daugiau ką veikti, o tik klausyt įrašą.
o apvalūs narvai, kad ir kokio dydžio, nerekomenduojami dėl to, kad paukštis savo kampelio neturi, neranda saugios vietos cray.gif
minimalus narvo plotis audėjmas(amadinoms, astrildoms, munijoms) yra bent 60cm.
o pas jus *B.A* aš net nematau nei sepijos geldelės, kuri yra būtina- kalcio šaltinis(tai minkštas prieinamas jų snapukams mineralas), nei žvyro, kuris svarbus virškinimui.

zebriukai yra tokie, jie veisias kaip pelės, nesupranta ko kada jiem trūksta, juk nenorim nukankint paukščiukų, nebent klausimas yra kuo greičiau parduot...
o jeigu rūpi paukščiukai tai šitam puslapy http://www.paukstis....ewforum.php?f=8 apie juos daugiau info yra...

o tai ka jus man dabar siulote??pirkt atskira narveli jaunikliams...sorry,bet kitu islaidu aibe... doh.gif kai buvo tik teveliai,jiems vietos manau tikrai pakako,o dabar tai taip,nesiginciju,jos zenkliai sumazejo...
smeliuko pauskciukai gauna,zalumynu- gardumynu,o sepijos,jie neturi,nes jos net nepaliecia schmoll.gif nei viena,nei kita seimyna...pauskciukus jau turiu ne pirmus metus mirksiukas.gif ir as ju tikrai nekankinu schmoll.gif tad nereikia jau manes taip peikti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
del jaunikliu,kai atsiras pirkejai,tai tuctuojau keliaus i naujus,gal GERESNIUS negu mano namus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *B.A*: 06 spalio 2011 - 09:28
o kiek dažnai paukščius išleisti pasiskraidyti ar nebūtina dažnai
Atsakyti
QUOTE(Munieška @ 2011 10 06, 10:28)
o kiek dažnai paukščius išleisti pasiskraidyti ar nebūtina dažnai

o manieji neskenda iš narvo laikiau šiandien visą rytą atidarius ir neidomu jiems visai gal ištraukt ir paleist? bet gaila gaudyt kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutti @ 2011 10 06, 13:23)
o manieji neskenda iš narvo laikiau šiandien visą rytą atidarius ir neidomu jiems visai gal ištraukt ir paleist? bet gaila gaudyt kažkaip g.gif

jei atidarau ir vaikštau kur netoli,tai ir maniškiai neskrenda,bet jei išeinu iš kambario,tai apsižvalgę,jog ramu tuoj lekia pasižvalgyti lotuliukas.gif
Atsakyti