Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvota vestuvinė suknelė

Perziurejau temas, kiek leidzia paieska lyg ir neradau tokios temos. Siulau padiskutuoti apie spalvotas sukneles vestuvems - ka manot? Grazu/negrazu, tinkama tokiai sventei, ar tik antrai vestuviu dienai?

Kazkada dar paauglysteje ejau i drabuziu nuoma nuomotis vakarines sukneles, ir pamaciusi plakata su sita suknele nusprendziau - "sita bus mano". Dabar aisku skonis pasikeite, bet suknele vis tiek gana zavi:
user posted image

O va kaip nuostabiai atrode mano drauge per vestuves wub.gif
user posted image
Tikiuosi neuzpyks, kad cia jos foto idejau user posted image

Atsakyti
Man tokios geletos gal visai nieko ax.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

Sitos idomios, nors ir "tortai":
user posted imageuser posted imageuser posted image


Va dar kas krito i akis:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Papildyta:
O cia - nesusipratimai blink.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 03 17, 06:09)

Tikiuosi neuzpyks, kad cia jos foto idejau  [img]


thumbup.gif Man atrodo gal ja maciau gyvai, jei vestuves buvo balandzio menesi.
Arba ten buvo kita nuotaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2006 03 17, 05:16)
thumbup.gif Man atrodo gal ja maciau gyvai, jei vestuves buvo balandzio menesi.
Arba ten buvo kita nuotaka thumbup.gif

Tiesa sakant jau nebepamenu, bet man atrodo, kad panasiu laiku doh.gif Ir su senoviniu automobiliu buvo smile.gif
Reik suprast, kad jeigu po tiek laiko atsiminei net nepazistama mergina - tikrai ispudingai atrode thumbup.gif
Atsakyti
Gražu, bet aš kažkaip linkstu prie tradicinių spalvų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 03 17, 12:53)
Gražu, bet aš kažkaip linkstu prie tradicinių spalvų ax.gif

drinks_cheers.gif . bet ten kur kitokos spalvos tik akcentas tai nieko, bet kur jau visa spalvota tai man nelabai. bus dar kitu vestuviu, krikstynu, komuniju, jubilieju, kur galima bus jei labai norisi rengtis spalvotom suknelem.
Atsakyti
as tai irgi labiau linkusi prie baltu. man sios sukneles labai grazios bet labiau kazkaip man jos panasios i pamergiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 03 17, 12:58)
drinks_cheers.gif . bet ten kur kitokos spalvos tik akcentas tai nieko, bet kur jau visa spalvota tai man nelabai. bus dar kitu vestuviu, krikstynu, komuniju, jubilieju, kur galima bus jei labai norisi rengtis spalvotom suknelem.



Pritariu drinks_cheers.gif vestuvine suknele turi buti tokia, kad skirtusi is pamergiu ir kitu sveciu, o jei as atrodysiu spalvota, tai as is pamergiu net nesiskirsiu. Grazu nebent kai kitos spalvos buna tik vos vos smile.gif
Atsakyti
Na, man paziureti tai labai grazu, bet teketi su tokia suknele nelabai noreciau... 4u.gif
Atsakyti
man irgi noretus baltos ar sampanines spalvos suknes vestuvems..tokios spalvotos, manau tiktu vyresnems nuotakoms..bei tekancioms ne pirma karta..
bet siaip grazios suknytes!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 03 17, 14:06)
man irgi noretus baltos ar sampanines spalvos suknes vestuvems..tokios spalvotos, manau tiktu vyresnems nuotakoms..bei tekancioms ne pirma karta..
bet siaip grazios suknytes!

mano buvo virsus spalvotas, kazkas panasaus kaip pirmosios nuotr. pries beveik 5 metus patekejau, tai ir dabar man ji vis dar grazi thumbup.gif
Atsakyti
man grazu sukneles su spalva...bet jau tada turi buti ispudinga ir pamerges turi labai dereti...ju suknios turi buti gerokai blyskesnes....
Atsakyti