Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaulių kojytės, ausytės ir kiti subroduktai

Idomu kokie yra Jusu megstamiausi subproduktai ir ka ish ju skanaus gaminate? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Asta @ 2004 06 24, 18:13)
Idomu kokie yra Jusu megstamiausi subproduktai ir ka ish ju skanaus gaminate? g.gif

Kugelis su kiauliu kojytem, virta karka su alum, virtos kiauliu ausytes ir uodegytes. Niam niam niam kaip skanu, net seile tįsta. thumbup.gif
Atsakyti
Subproduktus labiausiai megstu vistienos: sirdeles, kepeneles, skrandukus, kakliukus (sriubai). Is galviju sirdies ir plauciu mano mama daro idara cepelinams thumbup.gif Man cepelinai tik tada buna "tikri" rolleyes.gif Na dar jautienos kepeneles labai patinka.
Atsakyti
MAN LABAI PATINKA ĮDARAS LIETINIAMS BLYNAMS IŠ PLAUČIUKU. AŠ KIAULIENOS PLAUČIUKUS IŠVERDU, SUMALU IR JUOS PEKEPINU SU PRIESKONIAISIR. ĮDARA DEDU Į LIETINIUS BLYNUS . LABAI LABAI SKANU. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Labai puikūs išeina kotletai iš kepenų. Jas reikia sumalti, karu primalant truputį lašinukų ir svogūno galvutę. Įmušti kiaušinį, dėti druskos, pipirų, šiek tiek miltų.
Į keptuvę dėti su šaukštu. kotletų masė neturi būti kieta.
Iškeptus kotletukus trumpai patroškinti grietinėje.
Labai sveika. 4u.gif Turi daug B grupės vitaminų.
Atsakyti
As tuos vistu vidaus organus megstu, bet kaip tik girdejau, kad labai nesveika sad.gif
O kiaules tai uodega kugelyje labai gardu.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 05 13, 13:26)
As tuos vistu vidaus organus megstu, bet kaip tik girdejau, kad labai nesveika sad.gif


Kepenys tai labai sveika. Buvau susirgus bjauria odos liga. Tai man gydytoja liepė būtinai valgyti kepenis 2 kartus savaitėje (butent dėl ten esančių B grupės vitaminų) smile.gif
Atsakyti
Kepenėlės troškintos grietinėlėje essen.gif
Atsakyti
Troškintos grietinėje - NUOSTABU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JOVITA A. @ 2005 05 13, 19:27)
Kepenėlės troškintos  grietinėlėje  essen.gif

Ir vistu sirdeles troskintos grietineje su svoguniuku be proto skanu essen.gif
Atsakyti
Man tai labai thumbup.gif liezuvis troskintas baltame padaze
Atsakyti
SUper paprasta ir skanu thumbup.gif Kiaule skojutes isvirtos su prieskoniais o paskui valgant krienu uzsidedi. Tinka prie alaus mmmmmm wub.gif
Atsakyti