Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaulių kojytės, ausytės ir kiti subroduktai

sakykit,o kam zmones perka vistienos odeles,pvz.,saldytas?maciau turguj ir tokiu dalyku ax.gif
Atsakyti
yra su odelėm patiekalų temoje "kaip pigiai pavalgyti". man tai asmeniškai odelės yra šlykščios.
Atsakyti
Sveikos mamytes,


gal kas zinot, kaip yra verdama tokia sriuba, kaip Delano. Nezinau ar kas ragavote, jei taip, tai gal zinot receptuka. Mano seimynai tai labai jau patinka tokia sriubyte, ir noretusi namie issivirti tokios pacios. Ji berots vadinasi mesos siupinys, ar panasiai. bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti
ak mergaitės,labai skanu gerai isvyrtos kiaulių širdeles,su majonezu.primena liežuvį.iš jaučio širdies skanus troškinukas su daržovėmis ir padažu biggrin.gif iš plaučiu puikūs įdarai cepelinams ,lietiniams ir koldūnams.is karkos mėsos galima susimalti faršo ir gaunasi labai skaniai minkštai savotiški kotletukai g.gif mmmm....ir dar labai skanu gerai ištrinta kepta karka thumbup.gif Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pilypukė @ 2005 12 13, 08:59)
sakykit,o kam zmones perka vistienos odeles,pvz.,saldytas?maciau turguj ir tokiu dalyku  ax.gif

Su odelėmis žinau vieną neblogą receptuką. T.Y. reikia: faršo(man labiausiai patinka kalakutienos, šiaip patarčiau riebesnį), žinoma prieskonių, svogūniukų. Visa tai sumaišome, padarome taip lyg keptume kotletus. Tada vištienos odelės(geriausiai nešaldytos), jas ištiesiame išorine puse į viršų, ir į jas dedame faršo gabalėlį. Padarome "zrazus"(suktinukus) ir kepame orkaitėje, kol odelės apskrus. Prie to, labai skanu keptos bulvės su lupena. Nuplauname bulves, perpjauname pusiai, kad galėtume paguldyti jas stabiliai ant nugarėlės(tos pusės kur odelė) pabarstome prieskoniai ir užeriame aguonomis. Atrodo super ir labai skanu
Atsakyti
essen.gif essen.gif essen.gif tikrai skanu s
šis patiekaliukas. kaip gerai jog priminet, buvau pamirsusi, ryt neteks kankintis kurybynėse kančiose del pietų gaminimo bis.gif
Atsakyti
aš darau tokias kiaulių ausų salotas, kurios mano mylimajam prie alaus labai patinka,
supjaustyti 2 parūkytas kiaulių ausis,
indelis baltų koncervuotų keptų pupelių,
agurką įpjaustau šiaudeliais,
raudoną svogūną stambiai žiedais supjaustau,
raudona papriką šiaudeliais supjaustau,
viską sumaišau, paskaninu druska, 5 pipirų mišiniu, užpilu truputuką aliejaus.
Atsakyti
is kiaules kojyciu, ausyciu, uodegeles ir liezuvio verdu saltiena, mano seimyna megsta toki salta patiekala, patogu ir i darba isideti.
Del visu kitu dalyku, tai gal tik sirdele esu dariusi, tiek kiaules tiek jaucio: skanu salta su majonezu ir misraines neblogos iseina.
O vistu odeles, kaip cia buvo mineta, turguje perku ir as, tik ne sau, o savo sargui kuris lauke prie budos tupi ax.gif
Atsakyti
O aš tiesiog sėdėdami prie televizoriaus ar skaitydamą knygą mėgstu kramsnoti rūkytas kiaulių ausytes, ar skrandukus rolleyes.gif Kaip tik ir šiandien šaldytuve jų turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2005 12 13, 12:58)
yra su odelėm patiekalų temoje "kaip pigiai pavalgyti". man tai asmeniškai odelės yra šlykščios.


man patinka, kai jos yra kartu su višta, kepta orkaitėje iki paskrudimo bigsmile.gif nesveika, bet kartais galima...

Dievinu kiaulių liežuvius, troškinių prisidarau, arba tiesiog išverdu ir valgau su majonezu. Taip pat iš keptos vištos iškart iškrapštau jos inkstus (turbūt jie taip vadinasi), o iš kiaulių kojų kai verduosi šaltieną, kauliukus nugraužiu ir nulaižau ax.gif ir būna visi skruostai lipnūs nuo želatinos.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, labai reikia receptuko ar patarimų kaip iškepti kiaulės ausį, kaip ją marinuoti, kokioje temperatūroje ir panasiai. Taip pat gal kas nors zino kur galima butu uzsakyti kepta kiualės ausi Vilniuje?
Atsakyti
bigsmile.gif Kazkada valgiau kiaules galvos vyniotini-kiek prisimenu,ten buvo manu kruopu,daug cesnako....ir daugiau nezinau ko,bet buvo labai skanu-gal zinot ka nors panasaus 4u.gif
Atsakyti