Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbių žurnalai Nr. 12

user posted image
user posted image
Norėdami nemokamai parsisiųsti žurnalą pagal įkeltą nuorodą, turėkite kantrybės - teks palaukti iki 60 sek. (paspaudę mygtuką "download file" matysite skaitiklį - jam baigus skaičiuoti laiką spauskite "download").
user posted image
Jei bandote parsisiųsti žurnalą, o Jums rašo, kad Jūsų šaliai nebėra laisvų "kelių" arba kad palauktumėte tam tikrą laiką - pabandykite vėliau ar kitą dieną.
user posted image
Negalite atidaryti parsisiųsto žurnalo? Gal Jums reikia tam tikros programos? Pvz.: .djvu failams peržiūrėti reikalinga Djvu programa ir pan.
user posted image
Dėl tam tikrų priežasčių ne visus žurnalus galima įkelti tiesiai į forumą. Rašykite savo pageidavimus, nurodykite savo el. pašto adresą ir laukite laiškučio.



Atsakyti
Вяжем для детей 2011 Спецвыпуск №9 Спицы
user posted image

depozit
Atsakyti
Копилка вязаных идей для детей № 1 2011
user posted image

depozit
Atsakyti
Sveikos mergaitės, aš čia gal ne į temą, bet norėčiau paklausti, kur parsisiuntusios tuos žurnalus dedate, nesinori užkrauti labai kompiuterio ir jame laikyti nėra saugu.
Pasidalinkite, kur juos archyvuojate, kad prireikus būtų galima pasižiūrėti.Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2011 10 06, 18:35)
kur parsisiuntusios tuos žurnalus dedate, nesinori užkrauti labai kompiuterio ir jame laikyti nėra saugu.
Pasidalinkite, kur juos archyvuojate, kad prireikus būtų galima pasižiūrėti.Iš anksto dėkoju.

Tai kad pasirinkimo variantai turbūt du: arba kompiuteris, arba internetas - nieko kito čia nesugalvosi. Interenete populiariausia "sandėliuoti" Picasa albumuose, o kompiuterio apkrovimas jau nuo jo paties "talpos" priklauso - yra juk dar ir išoriniai kietieji diskai. Apskritai bet kokius duomenis laikyti tik vienoje vietoje saugu nėra.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 10 06, 18:54)
Tai kad pasirinkimo variantai turbūt du: arba kompiuteris, arba internetas - nieko kito čia nesugalvosi. Interenete populiariausia "sandėliuoti" Picasa albumuose, o kompiuterio apkrovimas jau nuo jo paties "talpos" priklauso - yra juk dar ir išoriniai kietieji diskai. Apskritai bet kokius duomenis laikyti tik vienoje vietoje saugu nėra.

,, Picasa" albumą susikūriau, bet bėda ta kad man kažkodėl neduoda įkelti, gal aš kažką ne taip darau, pvz. nuotraukas iš kompiuterio duoda įkelti, o žurnalo ne. Gal kas pasufleruotų man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2011 10 06, 19:18)
,, Picasa" albumą susikūriau, bet bėda ta kad man kažkodėl neduoda įkelti, gal aš kažką ne taip darau, pvz. nuotraukas iš kompiuterio duoda įkelti, o žurnalo ne. Gal kas pasufleruotų man ax.gif

Mano supratimu, į Picasa galima kelti tik pavienius paveikslėlius (jpg, jpeg ir pan.), o žurnalai neretai būna viename "gabale" (visas žurnalas viename faile) - pdf, djvu formatais, todėl ir neleidžia, kaip kad neleistų ir pvz. tekstinio failo.
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2011 10 06, 18:35)
Sveikos mergaitės, aš čia gal ne į temą, bet norėčiau paklausti, kur parsisiuntusios tuos žurnalus dedate, nesinori užkrauti labai kompiuterio ir jame laikyti nėra saugu.
Pasidalinkite, kur juos archyvuojate, kad prireikus būtų galima pasižiūrėti.Iš anksto dėkoju.


Man labiausiai tam reikalui patinka išorinis kietasis diskas thumbup.gif
Telpa visi mano šeimos mėgiami filmai, žurnalai ir nuotraukos biggrin.gif
Noriu - prie kompo prisijungiu, noriu - prie teliko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2011 10 06, 18:18)
,, Picasa" albumą susikūriau, bet bėda ta kad man kažkodėl neduoda įkelti, gal aš kažką ne taip darau, pvz. nuotraukas iš kompiuterio duoda įkelti, o žurnalo ne. Gal kas pasufleruotų man ax.gif

jei nori pikasoje laikyti žurnalus, turi žaisti ir susikelti po vieną lapą ax.gif Kitaip niekaip schmoll.gif
Atsakyti
I pikasa as keliu per Pikasos programa. Dar daug yra serveriu, kur galima kraut zurnalus:
www.photofile.ru
www.streamphoto.ru
www.multiply.com
http://fotki.yandex.ru/ ir kiti.
I juos galima sukelt visa zurnala iskart, zinoma tik jpg.
O siaip tai as naudojuos isoriniu kietuoju disku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa50: 06 spalio 2011 - 21:54
QUOTE(Agnesyte @ 2011 10 06, 21:05)
jei nori pikasoje laikyti žurnalus, turi žaisti ir susikelti po vieną lapą  ax.gif Kitaip niekaip  schmoll.gif


Ačiū, supratau
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2011 10 06, 22:56)
Ačiū, supratau



Tikrai nebutina i Pikasa kelt po viena lapa, reikia per Pikasos programa kelt. Susikelia iskart visas zurnalas.
Atsakyti