Įkraunama...
Įkraunama...

Nesivystantis nėštumas

beda ta,kad pas daktare buvau sausio 30d. nustate 7 sav. nestuma[ekoskopu].dabar buvau kovo 16d.[ turetu buti 13 sav.] bet ekoskopu nustate 8sav. ar gali taip suklysti ???sako ,kad nesivysto. ar gali kas pasikeist i gera puse ???nes po savaites darys isvalyma. o dabar belaukiant galiu isproteti . aciu uz atsakymus. rasykit iki kovo 25d
Atsakyti
na,mazut....nezinau....nelabai galiu kuo paguosti...nebent pabandyk nueiti pas kita gydytoja....
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2006 03 17, 21:00)
beda ta,kad pas daktare buvau sausio 30d. nustate 7 sav. nestuma[ekoskopu].dabar buvau kovo 16d.[ turetu buti 13 sav.] bet ekoskopu nustate 8sav. ar gali taip suklysti ???sako ,kad nesivysto. ar gali kas pasikeist i gera puse ???nes po savaites darys isvalyma. o dabar belaukiant    galiu isproteti .   aciu uz atsakymus.            rasykit iki kovo 25d

NA mazule console.gif console.gif ,o ka daktare sake ar plaka sirdute ??? ar judesiukai yra???

ir dar ,jei jau tikrai leliukas nesivysto verysad.gif verysad.gif ,sirdute neplaka jie negali daryti valymo po savaites o privalo daryti tuoj pat!!! Nepaguosim taves bet tai jau tavo sveikata liecia !!!! Laikykis !! console.gif console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVAJA32: 17 kovo 2006 - 20:15
gaila be galo, bet manau, kad tiek suklysti negalejo. Esu tai patyrusi panasiu nestumo laiku ir skirtumas toks. Man iskart jau niekas vilciu nesuteike ir pati nutuokiau, kaip viskas turi atrodyti ir kaip atrodo sad.gif

Daug daug stiprybes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kai paklausiau ar plaka sirdis,tai pasake :gerai isiziurejus lyg ir juda,gal tai zarnos ar... toks atsakymas. dave man ta savaite laukti stebuklo. tyrimai geri,nieko neskauda. pradziojae nestumo itare negimdini nestuma tai buvo sausio 3d, sausio 13d jau buvo gimdoj. sausio 30 rode 7 sav. o kovo 16d. TIK 8 sav. pirmadieni eisiu dar pas kita daktare paziuret, i dainavos pol., pas Riaukiene.atrodo tokia pavarde. gal zinot ka nors apie ja ?
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2006 03 17, 22:31)
kai paklausiau ar plaka sirdis,tai pasake :gerai isiziurejus lyg ir juda,gal tai zarnos ar... toks atsakymas. dave man ta savaite laukti stebuklo

Okur cia tokia gydytoja kuri nesupranta ar vaiko sirdele plaka ar zarnos juda blink.gif o apie Riaukiene tau parasiau ten kur klausiai
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2006 03 17, 20:00)
beda ta,kad pas daktare buvau sausio 30d. nustate 7 sav. nestuma[ekoskopu].dabar buvau kovo 16d.[ turetu buti 13 sav.] bet ekoskopu nustate 8sav. ar gali taip suklysti ???sako ,kad nesivysto. ar gali kas pasikeist i gera puse ???nes po savaites darys isvalyma. o dabar belaukiant    galiu isproteti .  aciu uz atsakymus.            rasykit iki kovo 25d

Kai man buvo panasus atvejis - as dariau kraujo tyrima kas savaite ir pagal hormono choriono kieki galima buvo tiksliai nustatyti vystosi embrionas ar ne. Nes echo nevisada tokiam termine matosi.
Atsakyti
QUOTE(amileta @ 2006 03 17, 22:31)
pirmadieni eisiu dar pas kita daktare paziuret, i dainavos pol., pas  Riaukiene.atrodo tokia pavarde. gal zinot  ka nors apie ja ?


Labai faina gydytoja thumbup.gif
O del nesivystancio, tai buna visaip... Mano pazystamai irgi nustate, kad nesivystantis.Norejo daryti isvalyma blink.gif , bet ji nesutiko...Finale, turi sveika, grazia dukryte mirksiukas.gif
Atsakyti
butinai nueik pas kita daktare. Gal suklydo?
Man 6 sav. nestumo vienas toks daktaras sake, kad vaisius nesiysto, bet nuejus pas kita, pasirode viskas gerai. Turek vilti.....STIPRYBES
Atsakyti
QUOTE(Britvute @ 2006 03 18, 10:12)
Labai faina gydytoja thumbup.gif
O del nesivystancio, tai buna visaip... Mano pazystamai irgi nustate, kad nesivystantis.Norejo daryti isvalyma blink.gif , bet ji nesutiko...Finale, turi sveika, grazia dukryte  mirksiukas.gif

man buvo panasiai verysad.gif ,kai buvo 5-6 sav ir dare echo (vaginalini) gydytoja sako na jis ten biski mazesnis ,bet nesake kad nesivysto ar pan ir israse atsakyma ,nunesiau savo ginekologei Banevicienei o ji ziuri i kalendoriu ir sako turetu buti 6 sav pagal mmm o cia tik 5 verysad.gif ,greiciausiai nesivysto verysad.gif ,tai palauksim savaite ir nedarysim isvalymo o palauksim kol persileisit blink.gif blink.gif verysad.gif .buvau soke asarojau visa diena ir nakti kol nenuejau pas kita gydytoja i poliklinika ji apziurejo ir sako : niu va koks grazus 6-sav nestumas wub.gif wub.gif ir taip jau kaip matai beveik 15 sav thumbup.gif .As tik nelabai suprantu kodel tos gydytojos taip greit sprendzia ir nervina moteri!!! jei nesi tikra tai yra budu kaip pasakyti kad mes nesinervintume ...na laikykis Amileta ir tikek .... nes stebuklu tikrai yra! wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2006 03 18, 08:58)
Kai man buvo panasus atvejis - as dariau kraujo tyrima kas savaite ir pagal hormono choriono kieki galima buvo tiksliai nustatyti vystosi embrionas ar ne. Nes echo nevisada tokiam termine matosi.

aš tokį pat dariausi tyrima,kiek pamenu vienas tyrimukas virš 20lt kainavo.Tikrai geras dalykas,nes buvo tokios pat problemos.Neštumo testai visi rodo,kad aš neščia,o echoskopu nesimato,todėl ir davė siuntima tirtis ir nustatynėt.Beje tyrimai rodė 6neštumo savaite,po savaitės parodymai didesnius skaičius prodė,o dar po savaitės jie beveik per pus nukrito.Ten duoda tokią pažymą kurioje yra parašyti kelinta maždaug savaite pagal tuos kraujo tyrimo rezultato skaičius.Galiu jei reikia duoti tos laboratorijos adresa ir telefono nr,gal kam prireiktu/rašykit AŽ/
Atsakyti
QUOTE(malyna @ 2006 03 17, 22:37)
Okur cia tokia gydytoja kuri nesupranta ar vaiko sirdele plaka ar zarnos juda blink.gif o apie Riaukiene tau parasiau ten kur klausiai

jei tikrai bus tos gydytojos tokia klaida,tikrai parasysiu didelem raidem. nes vien tokios zinios gali persileis.
Atsakyti