Įkraunama...
Įkraunama...

Viduriavimas

Sveikos, visos esamos ir busimos mamytės. Turiu tokią problemėlę- kiek skaitau, tai matau, kad daugelis nėščiųjų skundžiasi vidurių užkietėjimu, bet... man visai priešingai. Man beveik nuolat laisvi viduriai. Ir kai daro šlapimo tyrimus, nuolat randa ketonu ir liepia gerti daug skysčių. bet aš jų jau tiek geriu, kad net pykina i vandeni pažiūrėjus. Tai norėjau paklausti ką galėtumėt patarti? Nėštumas 20 savaičių. Ačiū už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(soul... @ 2006 03 17, 22:01)
Sveikos, visos esamos ir busimos mamytės.  Turiu tokią problemėlę- kiek skaitau, tai matau, kad daugelis nėščiųjų skundžiasi vidurių užkietėjimu, bet... man visai priešingai. Man beveik nuolat laisvi viduriai. Ir kai daro šlapimo tyrimus, nuolat randa ketonu ir liepia gerti daug skysčių. bet aš jų jau tiek geriu, kad net pykina i vandeni pažiūrėjus. Tai norėjau paklausti ką galėtumėt patarti? Nėštumas 20 savaičių. Ačiū už patarimus.


Man neseniai irgi prasidejo keisti dalykai. Atrodo siaip neviduriuoju, bet rytais jau trecia diena baisiai laisvi viduriai, praktiskai vandenelis. Daugiau visa diena buna ramu, lasktyti i tualeta nereikia, bet rytais, tai kazkaip keista. Bijau, kad nebutu kokia infekcija isimetusi, esu 7 sav. nescia.
Atsakyti
QUOTE(soul... @ 2006 03 17, 22:01)
Sveikos, visos esamos ir busimos mamytės.  Turiu tokią problemėlę- kiek skaitau, tai matau, kad daugelis nėščiųjų skundžiasi vidurių užkietėjimu, bet... man visai priešingai. Man beveik nuolat laisvi viduriai. Ir kai daro šlapimo tyrimus, nuolat randa ketonu ir liepia gerti daug skysčių. bet aš jų jau tiek geriu, kad net pykina i vandeni pažiūrėjus. Tai norėjau paklausti ką galėtumėt patarti? Nėštumas 20 savaičių. Ačiū už patarimus.

as ir ieskojau tokios temeles ir neradau g.gif jau savaitele kai kankina laisvi viduriukai ir nebezinau ka daryt nes nakti tenka kelis kartus keltis ie begt i toletuka doh.gif oi mergytes kai kanors suzinosit parasykit nes man jau nuo to viduriavimo uzpakaliuka skauda doh.gif
Atsakyti
niu va iveikiasia beda thumbup.gif vienu zodziu man padejo kmynu arbata....isiviriau puoda tos arbatos ir vakare isgeriau gal 3puodelius ryte dar 1puodeli ir visadiena buvo ramu ir viduriukai normalus thumbup.gif pagaliau nes jau buvo atsibode doh.gif
pabandykit gal ir jum pades nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 03 29, 00:20)
niu va iveikiasia beda  thumbup.gif  vienu zodziu man padejo kmynu arbata....isiviriau puoda tos arbatos ir vakare isgeriau gal 3puodelius ryte dar 1puodeli ir visadiena buvo ramu ir viduriukai normalus thumbup.gif  pagaliau nes jau buvo atsibode doh.gif
pabandykit gal ir jum pades nestuke.gif




aš taip pat galiu patarti gerti kmynų arbatą, man padėjo. Gerkit kuo dažniau ir kelias dienas, kol susitvarkys. Man prireikė net 2-3 dienų. Be to, atsisakykit įtartinų produktų, tame tarpe pristabdykite su pieniškais produktais.
Atsakyti
QUOTE(Vicci @ 2006 03 29, 16:39)
aš taip pat galiu patarti gerti kmynų arbatą, man padėjo. Gerkit kuo dažniau ir kelias dienas, kol susitvarkys. Man prireikė net 2-3 dienų. Be to, atsisakykit įtartinų produktų, tame tarpe pristabdykite su pieniškais produktais.

tai va kad tu pienisku produktu reikia bet turbut teks geriau nusipirkti kalcio g.gif
Atsakyti
labas ,
Viduriavimo problema esu patyrusi ir ji tesiasi ligi siol. Man sustabdo ryžiai, o vandens ir skysciu gerimas tik dar daugiau skatina viduriavima, tad jeigu vaisiui vandenu užtenka, tai kam per daug skysčių vartoji?
Atsakyti
kolkas viduriukai susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi kažkaip pastebėjau, kad gana dažnai viduriuoju, kas anksčiau buvo didelė retenybė (net prabanga). Tik kai tai nesitęsia ilgiau kaip vieną dieną nieko nedarau... g.gif tongue.gif
Atsakyti
O gal kas žinot,ar galima nėštumo metu vartoti mezym forte?As antra diena jau viduriuoju ir labai blogai jaučiuosi,matyt kažko užvalgiau,kad nevirškina.Man 14-ta savaitė ir labai nerimauju dėl tos bėdos. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriste1616 @ 2006 04 01, 13:26)
O gal kas žinot,ar galima nėštumo metu vartoti mezym forte?As antra diena jau viduriuoju ir labai blogai jaučiuosi,matyt kažko užvalgiau,kad nevirškina.Man 14-ta savaitė ir labai nerimauju dėl tos bėdos. g.gif  g.gif

mezim forte galima vartoti.net ir instrukcijos lapely parasyta.
Atsakyti
Dekui uz patarimus. Bet as paikalbejau dar su kita gydytoja ir si sake, kad jei yra tiesiog laisvi viduriai, t.y.eini ant didelio pora kartu per para, nieko tokio. Susirupinti reikia, kai pvz.per nakti keliesi kokius 5 kartus... tada reikia kuo skubiau kreiptis i gydytoja. Nes gali buti, kad organizmas pradeda valytis pries gimdyma...
Papildyta:
O skysciu man liepdavo gerti gydytoja, nes nuolat slapimo tyrimai rode, kad organizmui truksta skysciu. Bet as dabar isitikinau, kad reikia klausyti tik savo organizmo, kai geriu tik tiek, kiek noriu, jauciuosi daug geriau. smile.gif
Atsakyti